Opinie o Lotos Paliwa Sp. z o.o. w Gniezno Elbląska 135

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lotos Paliwa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lotos Paliwa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lotos Paliwa Sp. z o.o. w Gniezno Elbląska 135

Magda

Czy ajent może zabrać wszystkim pracownikom premie handlowa za zły audyt???

Urszula
@Magda

Czemu tak pytasz? Zdarzało się tak tam czy jak?

Magda Nowy wpis
@Urszula

Tam nie ale na innej stacji regularnie zabiera nam premie handlowa czy to zgodne z polityką firmy?

Matylda Nowy wpis
@Magda

Tez z chęcią się dowiem. Nam tez zabieraja . Już nie wspomnę ze na umowę można czekać nawet rok a i tak się jej nie dostaje

Karolina Nowy wpis
@Matylda

a na której stacji, też innej czy tej tutaj? Generalnie co oznacza "zły audyt" to nie powinno być jakoś lepiej doprecyzowane, żeby móc cokolwiek rozstrzygać?

. Nowy wpis

Może

Jan

Słyszałem wiele opinii o Lotos, postanowiłem go sprawdzić, na początku nie rozumiałem, wydawał się jak zwykła benzyna, ale potem zobaczyłem, że na pełnym baku przejechałem dużo więcej. Teraz tankuję tylko w Lotos.

Jakie są warunki zatrudnienia w Lotos Paliwa Sp. z o.o.?

Katris

Jak trafi się dobry kierownik, to i grafik jest super i zarobki, ja mam 25 lat i zarabiam w granicach 2900-3500 są co 3 mc premie za obecność 300 zł premia od sprzedaży im mniej paragonów tym lepsza premia i tajemniczy klient różnie płacą u nas od 300 do 500, praca jak każda inna mi się podoba

Dorota
@Katris

Niezłe!! To co trzeba zrobić, żeby do takiego dobrego kiero trafić, można wybrać?

Witold

Z pewnością w Lotos (mowa o stanowisku sprzedawcy) pracuje się też w godzinach nocnych. Czy wynagrodzenie za ten czas jest wyższe? Jeśli tak, to o ile? Ile godzin trwa zmiana? Dzięki za info.

@Witold

Zmiany trwają po 16 i po 24 godziny. Stawka godzinowa to 12zl netto.(usunięte przez administratora)

Kilka lat na lotos
@Witold

Po Przepracowaniu miesiąca zmian mieszanych a następnego same nocki wypłata była taka sama nie licząc dodatku. Tak czy tak zawsze zostaniemy (usunięte przez administratora)..przez ajenta czy w końcu ktoś zacznie to sptawdzac.Mamy narzucane ciągle jakieś nowe obowiązki nowe wymagania ile to można dostać premii na tablicy wszystko pięknie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Lotos Paliwa Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Czy często w firmie Lotos Paliwa Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

no no no

ZAWSZE. Nie trać czasu na aplikowanie. Pracownicy LOTOS mają wybitnie zdolne dzieci.

Jaki jest wkład kierownictwa Lotos Paliwa Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

hhh

co Ty? W rodzinie zła atmosfera? Po co kierownictwo ma cokolwiek robić, skoro tu pracują matki i córki?

Merryluk

Nie pracuje w Gnieźnie ale bardzo blisko. U nas wygląda to tak, że im więcej mam premi tym mniej zarobię.... W socjalnym pokoju mamy tablice ( nie korkowa bo to wstyd, musi być drewniana z haczykami żeby było prestiżowo) i na niej są wszystkie aktualności tj targety, wyniki TK, tabelki z wynikami pracowników i codziennie aktualizowane informacje o tym ile jaki pracownik już sobie wypracował. To nie jest złe o ile ajent nie ma lizodupa który zgarnia nawet to czego nie wypracował. ???? Płacą do 2000 w porywach. 2000 można dostać z TK na 100%, nadgodzinami i duża sprzedażą. Nie obsłuzysz tajemniczego na 100% to masz zero premii i 1700 na łapę ponadto twoje inicjały wiszą na tablicy pod smutną miną na kartce audytu cały miesiąc ... Raz na kwartał przyjedzie KR który poda Ci dłoń i przepyta z wszystkich norm i zasad żeby udowodnić że to ile masz sprzedać batonów jest najważniejsza rzecza w Twoim życiu... Co do atmosfery- zależy od ludzi. Ryba psuje się od głowy wiec jeśli twój ajent jest zazdrosnym o wszystko człowiekiem który pracę dostał po znajomości- wszyscy zaczniecie się zaraz kłócić. Nocki? 12 godzin musisz odsiedzieć, przespać na pół z kolegą. To zależy od was, wiele razy wyspałem się jak w domu. Ruch zerowy ( u nas ). Klienci - są niesamowici. Zdarzają się przypadki że klient OPR cię za cenę paliwa, no ogólnie za wszystko bo ma zły dzień. Może napluć ci na głowę a ty z uśmiechem musisz podziękować i zaprosić ponownie. Firma w takich przypadkach idzie zawsze za klientem. Zawsze. Smutne to ale prawdziwe. Nie jest źle- tak żebym odradził. Ale nie jest różowo. Małe pieniądze, zero rozwoju, ale stabilne zatrudnie. Zależy na czym ci zależy. Rotacja duża ale ludzie się częściej zwalniają niż ajent ich. Powiedzenia.

szczecin i okolice
@Merryluk

"Może napluć ci na głowę a ty z uśmiechem musisz podziękować i zaprosić ponownie." No chyba sobie żartujesz!!! Też pracuję na Lotosie Szczecin i okolice. Takiego typa zaraz bym przeciągnął po ziemi i nauczyć go szacunku, a miałem ze dwie sytuacje że musiałem się po gościu się przejechać, jedna skarga wpłyneła i nic za to nie miałem, a nawet jakbym się pożegnał z pracą no sorry gdzie indziej znajdę ale szacunek do siebie trzeba mieć nie będzie typ mnie opluwał czy ch.ja.mi do mnie rzucał, druga akcja do koleżanki epitetami wyskoczył z mojej strony atak na typa za szmaty i z kopem w (usunięte przez administratora) wyleciał poza sklep, i tyle szacunek to podstawa

Dorota

Czy za godziny nocne jest więcej płacone w firmie, czy nie bardzo?

Irik

Jako jedna z niewielu nie honoruje karty dużej rodziny, przy zakupie paliwa na firmę.

@Irik

Wielu klientom się to rozwiązanie nie podoba, ale tu chodzi głównie o to, że przy braniu faktury odlicza się VAT, czyli za to paliwo wychodzi jeszcze mniej. Z kartą dużej rodziny też jest zniżka, więc nie da się mieć ciastka i zjeść ciastka.

Bartek

To nie jest forum klientów lecz pracowników.Wiecie czy potrzebują teraz pracowników?

Kamila
@Bartek

Aktualnie w Gnieźnie według wyszukiwarki ofert na ich stronie nie ma niestety żadnych ogłoszeń (https://kariera.lotos.pl/304/oferty_pracy) - może przyda się innym. Ubiegałeś się może tutaj o pracę? Jeśli tak to jakie warunki Ci zaoferowali?

@Lubie lotos a jaka umowa jest podpisywana z pracownikami przez Lotos Paliwa Stacja Paliw nr 206? Można liczyć na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Czy do wynagrodzenia wypłacane są premie uznaniowe lub inne dodatki? Jakie panują relacje pomiędzy pracownikami, a przełożonymi? Takie informacje będą ciekawe dla osób, które zastanawiają się czy nie wysłać tam swojego cv.

@206

Witam .jeśli chodzi o te stację to targety są fałszowane przez niby szefową p.Ilonę ( otrzymują ją najbliższe osoby zaprzyjażnione ).a za godziny nocne jest dodatek do stawki podstawowej + 0.89 zł .Ale nie-polecm tam pracy -szkoda czasu .A mimo tego przepisy BHP i PPOŻ są łamane na kazdym kroku ,jak i kodeks pracy . Co najgorsze to oszukuje pani szefowa na wypłacie .

wytrwały
@@206

Ktoś tu ma nieaktualne informacje. Dodatek za godziny nocne jest od dwóch lat wyższy, "zaprzyjaźnieni" pracownicy już się wykruszyli, za to Ci zatrudnieni przez poprzedniego ajenta są nadal i fajnie się z nimi pracuje. Premie zawsze wiszą na tablicy z opisem ile i za co, a te przyznawane za wyniki są zawsze na podstawie danych przysyłanych przez Lotos codziennie. Każdy wie o co walczy i ile mu brakuje. A kodeks pracy? Na tej stacji to ajentka zna go chyba na pamięć i nawet nie można dorobić. Poza tym Ci zwolnieni już nie raz nasyłali różne kontrole i wszystko było ok. Kasa faktycznie marna nawet z premią i rodzinę ciężko z tego utrzymać, ale dzisiaj chyba tak jest w większości korporacji. Szkoda tylko, że Ci co się skarżą nie pomyślą, że kiedy oni na nockach czytają gazety albo śpią to inni i tak muszą odwalić ich robotę. Dużo spokojniej się pracuje kiedy wszyscy robią co do nich należy.

Lubie lotos
@@206

Pracuje na lotosie od 3 lat nigdy nie zostalam na niczym oszukana zawsze jest dobra wyplata jak sie dobrze pracuje Co do kamer jeżeli ktos ma cos na sumieniu to sie ich boi ale nie zapominajcie ze one nie służą tylko do podgladu pracownikow tylko maja oko na zlodzieji ktorych jest coraz wiecej a co do stacji 206 mialan okazje tam byc i jestem jak najbardziej na tak i polecam

@Monia, czy udało Ci się zdobyć na nurtujące Cię pytanie? Może dowiedziałaś się jeszcze czegoś interesującego o pracy w firmie? Napiszcie coś więcej o warunkach oferowanych przez pracodawcę. Opinie byłych i obecnych pracowników są bardzo istotne.

Monia

Czy na stacji Lotos można robić nadgodziny? Jeśli tak to jak one są płatne?

@Kandydat, pamiętaj, że na forum nie należy nikogo obrażać. Skąd Twoje negatywne zdanie na temat firmy? Możesz powiedzieć, jak dokładnie przebiegała rekrutacja? Dlaczego sądzisz, że osoba, która prowadziła z Tobą rozmowę, nie ma do tego potrzebnych kompetencji?

Lotos Puławy ul Lubelska-rekruter kierownik Marcin jest typowym moralnym zerem w procesie rekrutacji,oszukuje kandydatów i bierze tylko z polecenia ludzi .Widocznie coś ma do ukrycia brak kompetencji.

@Merryluk Twoja opinia na pewno pomoże wielu kandydatom w podjęciu właściwej decyzji. Opisałeś warunki wynagrodzenia oraz premii w firmie Lotos Paliwa, czy pracownik może liczyć na dodatki za pracę w nocy? Czy firma zapewnia dodatkowe ubezpieczenie albo opiekę medyczną? Jak myślisz, co jest główną przyczyną rotacji w firmie?

Stella

Czy macie jakiś powód, że przestaliście pisać na forum?

Mateusz

Witam, kończę studia na Wydziale Bezpieczeństwa Cywilnego pracą inżynierską na temat bezpieczeństwa pracy na stacjach paliw. W związku z tym mam prośbę do osób, które pracują lub pracowały na stacjach paliw o wypełnienie tej krótkiej ankiety. Całość zajmie nie dłużej niż 2 minuty. Z góry wszystkim dziękuje. Ankieta w linku: https://goo.gl/forms/SG2rVqS6N1fvfwqg2 (link do formularzy google)

JanKowalski

Smutno przyznać, ale firma padła na pysk. Za prezesowej Hanki myślano o ludziach. Odkąd urzęduje ten burak Lisowski w tej firmie jest wyzysk i szmacenie ludźmi. Ciężka praca za psie pieniądze. Wymagają dosłownie cudów. Powywalali ludzi pracujących wiele lat znających biznes jak własną kieszeń. Teraz na stacjach urzędują ludzie, których da się zastraszyć. Na tym polega współpraca z ajentem. Cała odpowiedzialność za obiekt spoczywa na ajencie, za wszystko. Śmieszna firma tak zwyczajnie...było mi dane tam pracować 10 lat więc, wiem co mówię... Może kolejne wybory wygra PIS i wtedy w końcu wymienią prezesa to się coś zmieni. Oby... bo przez 5 lat było fajnie. Kierownicy obszaru konkretni, dało się współpracować, a później coraz to tępe strzały, co to nawet nie wiedzieli na czym budżet bazuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Lotos Paliwa Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Lotos Paliwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lotos Paliwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lotos Paliwa Sp. z o.o.?

Lotos Paliwa Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 15 ocen.

Lotos Paliwa Sp. z o.o.