Sokołów-Logistyka Sp. z o.o.

Sokołów Podlaski

Opinie o Sokołów-Logistyka Sp. z o.o.

1320 2013-10-22 21:45:23
soolow jest ok
666 2014-07-28 21:03:53
czy nadal jest OK?
byly pracownik 2015-01-22 13:43:20
pracowalem jako mechanik!! porażka prezes beznadziejny nie znający sie na pracy. zarobki jeszcze wieksza porazka w porownaniu do wymagań. ogólnie mówiąc dno nie serwis................
ala 2015-10-02 02:38:37
właśnie widze, ze firma nie działa od lat na rynke, ale jeszczr się utrzymują, wiec to na pewno dla nich na plus jest i to ogromny. Odnośnie samego zatrudnienia to wydaje mi się, ze kasa nie taka zła jak na firme, która zajmuje się logistyką i ma swój własny serwis. Od strony klientów na pewno mozna ich polecić.
wdef 2016-03-17 16:35:20
dziala dziala zwlaszcza ze maja teraz oferte pracy dla fakurzystyki w Sokołosie Podlaskim wymaagan jest znajomości obsługi Microsoft Office,umiejętności radzenia sobie ze stresem
xxx 2016-03-20 21:58:10
Podejrzewam, że ten office jest szybko sprawdzany. Taki fakturzysta nie ma zbyt szerokiego wachlarza obowiązków, więc musi się na tym naprawdę znać. :)
szyna 2016-04-02 12:51:48
szczerze? Taki fakturzysta to nie jest nic trudnego. Zakres obowiązków jest taki jak sama nazwa stanowiska mówi ;) Ale niedawno zakonczyli rekrutacje na to stanowisko
emilek 2016-04-04 17:44:00
hej! obecnie jest u nich potrzeba osoba jako Kierowca pojazdów samochodowych, tylko, że widze, że do Tarnowa już jest iststnia aktualna oferta pracy na pewno.
Da 2016-05-18 21:43:11
Sokołów-Logistyka Sp. z o.o. ma się coraz lepiej, praca na wysokim poziomie, dają telefon komórkowy i umowę o pracę teraz. Ja na waszym miejscu wysłałbym CV już teraz, póki trwa nabór. Zresztą, w naszym mieście to najlepsza firma.
OJ 2016-06-07 21:03:00
Pracowałem tak jakiś czas temu osobiście jako dyspozytor uważam że odporność na stres każdemu sie tam przyda bo beznadziejne wymagania od przełożonych a pensja nie najlepsza. Teraz pracuje w normalnej firmie zarobki nieporównywalne fakt może nie 8 godz jak tam ale coś za coś. Telefon i komputer to norma w pracy na niektórych stanowiskach tak samo jak umowa o prace wiec czytając poprzednią wypowiedź bawi mnie to bo jak sie domyślam ktoś z logistyki pisał to
hmmm 2016-06-08 17:34:36
OJ napisz coś więcej? Jakie zarobki? Atmosfera ?
so 2016-07-05 20:11:11
W sumie taki dyspozytor w transporcie krajowym może liczyć na na prawdę wysokie zarobki, zwłaszcza, że i premie się trafiają do podstawy zarobków, więc nie jest tak źle.
Zostaw swoją opinię o Sokołów-Logistyka Sp. z o.o. - Sokołów Podlaski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokołów-Logistyka Sp. z o.o.