Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Sokołów-Logistyka Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Sokołów-Logistyka Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
1320 - 2013-10-22 21:45:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
soolow jest ok
zdjecie uzytkownika
666 - 2014-07-28 21:03:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
czy nadal jest OK?
zdjecie uzytkownika
byly pracownik - 2015-01-22 13:43:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pracowalem jako mechanik!! porażka prezes beznadziejny nie znający sie na pracy. zarobki jeszcze wieksza porazka w porownaniu do wymagań. ogólnie mówiąc dno nie serwis................
zdjecie uzytkownika
ala - 2015-10-02 02:38:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
właśnie widze, ze firma nie działa od lat na rynke, ale jeszczr się utrzymują, wiec to na pewno dla nich na plus jest i to ogromny. Odnośnie samego zatrudnienia to wydaje mi się, ze kasa nie taka zła jak na firme, która zajmuje się logistyką i ma swój własny serwis. Od strony klientów na pewno mozna ich polecić.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Sokołów-Logistyka Sp. z o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokołów-Logistyka Sp. z o.o.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: