Sokołów-Logistyka Sp. z o.o.

Sokołów Podlaski

Opinie o Sokołów-Logistyka Sp. z o.o.

1320 2013-10-22 21:45
soolow jest ok
666 2014-07-28 21:03
czy nadal jest OK?
byly pracownik 2015-01-22 13:43
pracowalem jako mechanik!! porażka prezes beznadziejny nie znający sie na pracy. zarobki jeszcze wieksza porazka w porownaniu do wymagań. ogólnie mówiąc dno nie serwis................
OJ 2016-06-07 21:03
Pracowałem tak jakiś czas temu osobiście jako dyspozytor uważam że odporność na stres każdemu sie tam przyda bo beznadziejne wymagania od przełożonych a pensja nie najlepsza. Teraz pracuje w normalnej firmie zarobki nieporównywalne fakt może nie 8 godz jak tam ale coś za coś. Telefon i komputer to norma w pracy na niektórych stanowiskach tak samo jak umowa o prace wiec czytając poprzednią wypowiedź bawi mnie to bo jak sie domyślam ktoś z logistyki pisał to
hmmm 2016-06-08 17:34
OJ napisz coś więcej? Jakie zarobki? Atmosfera ?
so 2016-07-05 20:11
W sumie taki dyspozytor w transporcie krajowym może liczyć na na prawdę wysokie zarobki, zwłaszcza, że i premie się trafiają do podstawy zarobków, więc nie jest tak źle.
Zostaw swoją opinię o Sokołów-Logistyka Sp. z o.o. - Sokołów Podlaski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokołów-Logistyka Sp. z o.o.