Sokołów-Logistyka Sp. z o.o.

Sokołów Podlaski

Opinie o Sokołów-Logistyka Sp. z o.o.

1320 2013-10-22 21:45
soolow jest ok
666 2014-07-28 21:03
czy nadal jest OK?
byly pracownik 2015-01-22 13:43
pracowalem jako mechanik!! porażka prezes beznadziejny nie znający sie na pracy. zarobki jeszcze wieksza porazka w porownaniu do wymagań. ogólnie mówiąc dno nie serwis................
OJ 2016-06-07 21:03
Pracowałem tak jakiś czas temu osobiście jako dyspozytor uważam że odporność na stres każdemu sie tam przyda bo beznadziejne wymagania od przełożonych a pensja nie najlepsza. Teraz pracuje w normalnej firmie zarobki nieporównywalne fakt może nie 8 godz jak tam ale coś za coś. Telefon i komputer to norma w pracy na niektórych stanowiskach tak samo jak umowa o prace wiec czytając poprzednią wypowiedź bawi mnie to bo jak sie domyślam ktoś z logistyki pisał to
hmmm 2016-06-08 17:34
OJ napisz coś więcej? Jakie zarobki? Atmosfera ?
so 2016-07-05 20:11
W sumie taki dyspozytor w transporcie krajowym może liczyć na na prawdę wysokie zarobki, zwłaszcza, że i premie się trafiają do podstawy zarobków, więc nie jest tak źle.
kk 2017-03-28 23:58
Kwestia przyzwyczajenia. Każdy narzeka ale każda praca ma plusy i minusy. Odporność na stres i wszelakie pomysły przełożonych jest potrzebna. Ja swego czasu narzekałem teraz jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam. Zarobki nie są najlepsze ale też nie najgorsze raczej nie adekwatne do kasy jaką się zarabia dla firmy. Za to kadra zgrana bardzo mimo wielu spięć które zdarzają się codziennie.
Zostaw swoją opinię o Sokołów-Logistyka Sp. z o.o. - Sokołów Podlaski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokołów-Logistyka Sp. z o.o.