Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o SBW Consulting Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie SBW Consulting Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-12-29 12:20:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy masz jakiekolwiek sugestie o pracy w tej firmie? Pracowałeś w firmie SBW Consulting Sp. z o.o. (Żelisław Kol. )? A może non stop tam pracujesz? Pomóż promować swojego pracodawcę, daj znać przyszłym osobom zatrudnionym o warunkach panujących w waszej firmie. Podziel się własnymi opiniami, inni ludzie bez wątpienia będą za nie bardzo wdzięczni.
zdjecie uzytkownika
fryta - 2014-09-04 16:34:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
firma ok ale nie są wypłacalni czekasz za wypłatą po 2 miesiące i na godzinach opcinają
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SBW Consulting Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy SBW Consulting Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
x