Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o SBW Consulting Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie SBW Consulting Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
fryta - 2014-09-04 16:34:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
firma ok ale nie są wypłacalni czekasz za wypłatą po 2 miesiące i na godzinach opcinają
zdjecie uzytkownika
Natalia - 2015-10-14 20:43:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
JEST TO FIRMA NIEWYPŁACALNA
zdjecie uzytkownika
kaucik - 2015-12-17 03:20:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a skąd te informacje, czy to jest jakieś potwierdzone info, czy jak, bardzo proszę o odpowiedź, bo słyszałem raczej same pozytywne opinie o SBW, pozdrawiam

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie SBW Consulting Sp. z o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SBW Consulting Sp. z o.o.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: