Opinie o TAJM Szkoła Języków Obcych w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TAJM Szkoła Języków Obcych. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie TAJM Szkoła Języków Obcych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TAJM Szkoła Języków Obcych w Toruń

Czy zdarzają się nadgodziny w TAJM Szkoła Języków Obcych?

zdrowy rozsądek Nowy wpis

Jak człowiek jest pewny swego, to idzie do sądu a nie pisze głupoty po internetach.

kolejna oszukana

odradzam wszystkim, (usunięte przez administratora) nie wypłacił należnych pieniędzy. ale nie ma tego złego... dzięki mnie wyrzucono go z dużej firmy, w której miał zlecenia:) Także, panie blachowski, mógł pan zarabiać, a pan stracił

Ar Nowy wpis
@kolejna oszukana

byłaś w sądzie czy jak?

Iza

Ile lektorzy zarabiają ?

Ola Nowy wpis
@Iza

Standard

Czy pracownicy w TAJM Szkoła Języków Obcych dogadują się między sobą?

kolejna oszukana

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie TAJM Szkoła Języków Obcych? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie TAJM Szkoła Języków Obcych? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Kasis

Tu nie ma nadgodzin. Firma dziala B2B

Iga

Podpowiedzcie jak się pracuje w szkole? Może potrzebni są pracownicy?

logo
@Iga

Odradzam współpracę, chyba że chcesz być oszukana i wydojona.

gniew35

oszsust tez mnie oszukal juz dawno temu moja pierwsza praca dla kogos i taka niemila niespodzianka, bylo to juz dawno temu ten oszust mnie orznal na 500 zlotych przeszlo wtedy to bylo 25 godzin mojej pracy ( 2011 rok) + paliwo za jezdzenie po jego klientach, oszust i konowal , nie polecam

R.W.

Ja też polecam,szkole trudno coś zarzucić. :)

Pasuje mi to

Mnie pasuje. Dlugo tu pracuje i polecsm znajomym.

lektor

wspolpraca ze szkola na 5+, 100% satysfakcji

Lektorka

Od 2011 r. nie otrzymałam wynagrodzenia za swoją pracę. Dojeżdżałam i przygotowywałam materiały na własny koszt. Właściciel oszukał mnie na ponad 700 zł . Stanowczo odradzam i przestrzegam.

dociekliwy
@Lektorka

To nic z tym nie zrobilas? Przeciez bez umowy do pracy nie poszlas? Co się wydaje niemożliwe, bo mnie miejsce pracy wskazano dopiero po podpisaniu umowy. Jak masz umowę to przeziez nie ma pana, kase musisz dostać, chyba ze... nie wywiazalas się nie daj Boze z warunków, ale to raczej niemożliwe, prawda?

taka prawda
@dociekliwy

chyba nie dojdziesz prawdy, a prawda zawsze lezy po srodku :) stara prawda glosi, ze kto najwiecej kradnie najglosniej o innych krzyczy: zlodzieje, taka prawda....

Wanda

Ja również pozdrawiam szkołe i właściciela I dziekuje za serdeczna atmosferę w pracy oraz terminowo wypłacane pieniążki. Jeśli ktoś jest solidny i robi swoje to smialo może aplikować. POLECAM

oszukana

Panie Blach. Owski, widzę, że niczego się pan nie nauczył i dorabia się pan ciągle na oszustwach. Szkoda. Współczuję... Przestrzegam lektorów przed pracą o pana B. Szkoda nerwów i swoich własnych pieniędzy. To interes, do którego trzeba dopłacić. Od moich czasów (2011 r. ) nic się nie zmieniło. Pozdrawiam panie Piotrze, wszystkiego najlepszego!

Mateusz

wlsaciciel zlodziej oszukal mnie 500 PLN , 25 godzin robilem dla tego z dojazdami na wlasny koszt, co dostalem ? 0 PLN oszust pan B nie polecam u niego pracy nawet wrogom

Mateusz

Szyk

Bardzo fajna szkoła językowa dla spoko ludzi, mi się podoba to jak się prowadzą i jakie mają pensje.

Nie ma co przesadzac z ta konkurencja.... Teraz masowo ludzie sie ucza jezykow dla kazdego wystarczy jak nie tu to gdzieindziej. A szkole daje ocene bdb

kocham uczyc

Czesc,ja tez ucze rosyjskiego w tej szkole juz trzeci rok,zaczynalam od 1 godziny teraz mam grupy i osoby pojedncze na konwersacje. Ja mam swoja dzialalnosc,pracuje dla trzech firm szkoleniowych to podpisuje inna umowe niz normalnie. Naszybciej sie dowiesz u zrodla zadzwon do sekretariatu albo napisz mails z zapytaniem,tylko nie rob mi konkurencji ;)

tt

Szkola godna polecenia, polecam zatem.

Pam

Ja tez tak mysle,szkol jezykowych jest mnostwo a lektorow jeszcze wiecej,ale ludzie beds sie uczyc jezykow zwlaszcza ze w panstwowych szkolach nie korzystaja z najnowszych metod i klasy sa liczne,najlepsze efekty osiags sie w malych grupach osobiscie preferuje max do 4-5 osob.

Zostaw merytoryczną opinię o TAJM Szkoła Języków Obcych - Toruń

• Jak się pracuje w TAJM Szkoła Języków Obcych?

Zobacz opinie na temat firmy TAJM Szkoła Języków Obcych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TAJM Szkoła Języków Obcych