SEL

Szczecin

Opinie o SEL

Pracownik 2015-04-09 21:44:50
Jeśli chodzi o firmę SEL z dabia która się zajmuje instalacjami elektrycznymi itp. to stanowczo odradzam pracy z tymi głąbami,kierownik na niczym się nie zna a szef to zwykły buc i kłamca,jedynie fajna laseczka Ania w sekretariacie coś tam ogarnia. Obiecują pracę na etat jako ELEKTRYK a musisz dygać 10 godzin dziennie z sobotami i kuć ściany oraz tynkować co z elektryką ma nijak wspólnego. Dzięki Bogu mam o niebo lepszą pracę a szukającym pracy odradzam szukania jej u tych wsiurów.
Terminator 2015-11-16 15:13:21
Sam jesteś wśurem i bucem, głąbie kapuściany!!! Ja pracuję w tej firmie już od dłuższego czasu i wcale nie narzekam. A skoro już w tej firmie nie pracujesz to znaczy, że z ciebie taki elektryk jak z koziej d.... trąba!
Pracownik 2016-01-24 21:38:46
To krzyż na drogę jełopie że chce ci się dygać za te groszę u tych mongołów. Skoro taki ze mnie elektryk to czemu teraz zarabiam w Szczecinie trzy razy tyle co u tego piotrusia?
ollai 2016-04-24 12:11:39
Ale stawki przecież dobre mają, jak dla mnie zarobić 3 tys średnio na głowe przy minimalnych założeniach to naparwde sporo jest.
Zostaw swoją opinię o SEL - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEL