Rumler Polska Firma Handlowa

Gdynia

Opinie o Rumler Polska Firma Handlowa

tedi 2015-06-28 21:02
rozmowy trawaja 3 msc szopka jakiej nie widziałem jedna rozmowa do 50 km a druga w gdyni wycieczka na pół polski i pytaja czy fajnie sie jechało i czy gdynia sie podoba kolejny kabaret na rozmowie i znów czekanie i propozycja najnizszej krajowej.... a na pierwszej rozmowie to góra pieniedzy miala byc... Ja odpadam z takiej szopki jesli ktos był na rozmowie to bardzo prosze o opinie ciekaw jestem czy ktos tez przejechał sie na takie jasełka
szybki bokser 2016-05-05 20:47
trza im było wpierdol spuścić i po temacie!
Porażka 2016-12-29 19:57
Minimalna krajowa + malutki procent od zebranej kasy.miesiecdznie premia 400-500 zł. Do tego firma oszukuje podatkowo, premia wypłacana pod stołem od wielu lat. do tzw ręki. Masakra
Zielony 2017-01-19 14:45
Zostałem zaproszony na rozmowę o pracę, na stanowisko przedstawiciela handlowego, jakieś informacje?
dają auto czy najlepiej żebym kupił sam sobie nowe i płacił za paliwo???
Niebieski 2017-01-20 08:34
Właśnie....też jestem ciekawy. Do tego zastanawiam się gdzie odbędzie się ta rozmowa ponieważ podane są dwa miasta....?
Mati 2017-01-21 08:27
Na jaki region? Bo rowniez dostalem zaproszenie
Zostaw swoją opinię o Rumler Polska Firma Handlowa - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rumler Polska Firma Handlowa