Opinie o Rumler Polska Firma Handlowa w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rumler Polska Firma Handlowa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rumler Polska Firma Handlowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rumler Polska Firma Handlowa w Gdynia

Ktoś Nowy wpis

Zwykli (usunięte przez administratora) i bajko pisarze jestem byłym pracownikiem wiele obiecują mało to się przekłada na rzeczywistość, Pan Marcin dobry polityk wszystko ładnie mówi jak to wspaniale nie jest a jest całkiem odwrotnie obuecuja ile człowiek to nie będzie zarabiał jaka chemia nie jest wspaniała i zarobisz 2700 Plus prowizja która ciężko wyrobić gadają ze wszyscy znają rumlera a mało to zna cudu nie ma wyjeżdżasz z 7 rano wracasz z 17-18 potem nie możesz wypaczać ponieważ musisz odbierać Telefony i pisać oferty co na nic się nie przekłada na koniec oczywiście jeszcze cie na wypłatę okradną i smety żale reasumując wszędzie lepiej w handlu niż tu a handluje sporo lat i to najgorsza firma jaka trafiłem

Marcelina Nowy wpis

Doplacacie do multisporta?

A6

Byłem na takiej rozmowie , rozmoaw ok tylko bez konkretów i chyba pioritet to czy ktoś pojedzie do Gdyni, z dwóch dni rozmmów chyba nie wybrali nikogo bo za tydzien pojawiłą sie nowa oferta i szukają dalej, podobno na tym regionie ktos pracował juz od 8 lat wiec ja sie pytam czy poważna firma moze sobie pozwolic na przestuj na rynku 2-3 miesiące? chyba konkurencjia też działa i ich zastepuje

Szukam pracy Nowy wpis
@A6

Jakaś kpina, robią z ludzi (usunięte przez administratora) właściciel proponuje umowę na pół etatu a pracuje się cały etat . Powinni się nim w państwowej inspekcji pracy zainteresować mowa u oddział Gdynia Dąbrowa

Tymon Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację? Jaka atmosfera w pracy, może coś jeszcze się dowiem?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Rumler Polska Firma Handlowa? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Pan Master

Rzeczowa rozmowa we Wro dobrze poprowadzona. Musiało się coś zmienić. Czekam na tel. Dobre warunki.

dyzio

Minimalna krajowa + malutki procent od zebranej kasy. miesięcznie premia realna 400-500 zł maks. JW. Nie polecam.Konkurencja dużo sensowniejsza!

miras
@dyzio

Witam a co do konkurencji, gdzie warto uderzać?

janplu

Jestem zaproszony na 10-ty tydzień roku.Tak jakby nie mogli podać dokładnej daty.Raczej dam sobie spokój bo mam wyjazd na 165km od domu więc jak będzie kicha to bym się wkurzył.Dobrze że przeczytałem kilka opinii bo już miałem odpisywać na tak!Poza tym dzwoniłem na podany w mailu nr tel. i od razu jakiś cwaniak zaczął mnie traktować z góry!!Dzięki za podpowiedz!!!

Zielony

Zostałem zaproszony na rozmowę o pracę, na stanowisko przedstawiciela handlowego, jakieś informacje? dają auto czy najlepiej żebym kupił sam sobie nowe i płacił za paliwo???

Niebieski
@Zielony

Właśnie....też jestem ciekawy. Do tego zastanawiam się gdzie odbędzie się ta rozmowa ponieważ podane są dwa miasta....?

Mati
@Zielony

Na jaki region? Bo rowniez dostalem zaproszenie

Porażka

Minimalna krajowa + malutki procent od zebranej kasy.miesiecdznie premia 400-500 zł. Do tego firma oszukuje podatkowo, premia wypłacana pod stołem od wielu lat. do tzw ręki. Masakra

tedi

rozmowy trawaja 3 msc szopka jakiej nie widziałem jedna rozmowa do 50 km a druga w gdyni wycieczka na pół polski i pytaja czy fajnie sie jechało i czy gdynia sie podoba kolejny kabaret na rozmowie i znów czekanie i propozycja najnizszej krajowej.... a na pierwszej rozmowie to góra pieniedzy miala byc... Ja odpadam z takiej szopki jesli ktos był na rozmowie to bardzo prosze o opinie ciekaw jestem czy ktos tez przejechał sie na takie jasełka

szybki bokser
@tedi

trza im było wpierdol spuścić i po temacie!

Zostaw merytoryczną opinię o Rumler Polska Firma Handlowa - Gdynia

• Jak się pracuje w Rumler Polska Firma Handlowa?

Zobacz opinie na temat firmy Rumler Polska Firma Handlowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rumler Polska Firma Handlowa