Carefleet S.A.

Opinie o Carefleet S.A.

aple 2014-06-23 13:00
beznadziejnie
er 2016-08-04 23:13
hej a co to tutaj taka jaka cisza na forum od dluszego czasu?:P widze ze szukaja teraz specjalsity do spraw obslugi ogumienia we Wrocławiu super ze oferowana jest tutaj m.in umowa na czas zastępstwa, wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
Agnieszka 2017-05-09 11:53
Jesteś zatrudniony w Carefleet S.A.? Jakie masz doświadczenia z firmą? Chętnie dowiemy się więcej na temat oferowanych warunków. Jak wygląda ścieżka kariery pracownika w Carefleet S.A.? Czekamy na Twoją opinię.
Mariusz 2017-08-23 15:59
nie wiem jak pracuje się w firmie ale mogę powiedzieć jedno że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony podejściem działu HR. Nie dalej jak na wiosnę brałem udział w rekrutacji na specjaliste ds sprzedaży floty czy jakoś tak (nieważne). Rozmowa przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze z Dyr i HR jednocześnie. Konkretne pytania, konkretne odpowiedzi i to co zawsze na końcu obietnica feedback. Pomimo że pracy nie dostałem, Pani z HR zgodnie z obietnicą zadzwoniła i wyjaśniła co? jak ? i dlaczego? Byłem tym pozytywnie zaskoczony pomimo złej dla mnie wiadomości. To chyba pierwsza firma do której aplikowałem która w ten sposób poinformowałą mnie o wyniku w ten właśnie sposób. Tak właśnie powinno być
Zostaw swoją opinię o Carefleet S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carefleet S.A.