Mw Wanicki Sp. z o.o. Citroen Kraków

Kraków

Opinie o Mw Wanicki Sp. z o.o. Citroen Kraków

ktosik 2011-08-15 11:39:44
powiem tak- ludzie naprawde spoko tylko że czasem za dużo fantazjują (zwłaszcza kierownicy)pieniądze bardzo marne biorąc pod uwagę poświęcany czas , praca w soboty za darmochę (niby dzień do odbioru HAHA) a prezes uwielbia strzelać sobie w kolana:) Niski szacunek do pracowników..
anonim 2011-08-15 11:40:45
ktosiek 2011-09-04 03:35:01
widzę że u Was tak samo... pracuje w grupie wanicki, brak poszanowania pracownika zwłaszcza jego czasu... soboty za darmo... ogólnie to dziadowanie
:) 2011-11-10 01:01:28
to chyba jakas odplatna reklama? albo polecenie prezesa... bo innej opcji nie widze
potencjalny 2015-05-14 09:13:23
Wiec jak to jest z serwisem Mw Wanicki Sp. z o.o. Citroen jakie są warunki płacy / pracy / czy jest to zgrany zespół czy po prostu każdy każdemu wilkiem ?
max 2015-07-24 10:48:32
bardzo słaba jakość obsługi w oddziale Nowy Sącz, chodzi mi o kobietę pracująca tam jako sprzedawca.
jak będę kupował to w krakowie.
szkoda, że tacy ludzie zabierają miejsce pracy komuś, kto się po prostu nadaje!
niepisana zasada 2015-08-18 17:25:09
jeśli Aśka P. z Cat Polska będzie tam nadal to
wasze auta pominięte będą w przetargu.
Suchy 2015-11-24 22:19:42
Zdecydowanie odradzam
Paw83 2016-02-02 14:30:29
Zarobki bardzo marne, w porównaniu do ilości obowiązków. Totalny brak szacunku do pracownika i wieczne problemy firmy a najbardziej na serwisie. Zawsze opóźnienia z wypłatami. Totalny bałagan w firmie, jest zarządzana przez osoby które nie mają o tym pojęcia.
Zdecydowanie odradzam, trzymać się z daleka.
jaku 2016-03-11 09:57:07
katastrofalna obsługa nizka jakośc usług i oszukują jak mogą, dawno powinni stracić autoryzację, najgorszy serwis citroena w Krakowie a do tego przenieśli siena zakopianska do siedziby dawnego Viamotu(Fiat) co dodatkowo podkreśla slaba jakość ich usług katastrofa
były pracownik 2016-07-11 09:55:44
Bardzo duża rotacja pracowników, wynikająca z niskich zdolności interpesonalnych Prezesa, a które wynikają z braku szacunku do ludzi, ich pracy, oraz ich włożonego wkładu dla firmy. Słoma mu z butów wychodzi i to bardzo, w końcu to ktoś, kto wdał się w rodzinę właściciela. Pochodzi chłop ze wsi, a zachowuje się jak jakiś fanatyk i bałwochwalca. Jeżeli chcesz pracować jako drugi sort z jego znajomkami, to z pewnością się tam odnajdziesz
A. 2016-08-11 23:33:00
Dokładnie zgadzam się. Niskie pensje, wyzysk i nieuczciwość pracodawcy. Nie warto.
A. 2016-08-12 19:26:16
no chyba raczej nie.. z tego co wiem oszczędności na każdym kroku.. także jeśli chodzi o pensje i to nie zależy od stanowiska bo z tego co się orientuje wiele osób tam narzeka na niskie pensje..
kiks 2016-09-06 09:35:08
hej
citroen wanicki w nowym sączu, ktoś coś wie, coś poradzi??????
X3BMR 2016-09-27 17:20:31
ds. blacharsko-lakierniczych maksymalnie 1700-1800 zł na rękę bez róznicy z doświadczeniem czy bez.
X3BMR 2016-09-27 17:21:38
ds. blacharsko-lakierniczych maksymalnie 1700-1800 zł na rękę bez róznicy z doświadczeniem czy bez soboty oczywiście za darmo.
nierozumiem 2016-09-28 17:39:41
Ale jak to jest możliwe, że nie ma znaczenia, czy masz doświadczenie lub też nie? Trochę to się kupy nie trzyma, bo jak się bierze kogoś na przyuczenie to taki pracownik nie jest w pełni efektywny, jak ktoś, kto w zawodzie już pracował dłuższy czas. To naprawdę tak działa?
Kt 2016-11-09 20:08:11
Masakra. Odradzam
Kazo 2016-11-10 21:31:50
ja tez tam pracowałem i miło wspominam ten okres. W żadnej wcześniejszej firmie nie było tak dobrych relacji miedzy ludzmi. Faktem jest ze przełozeni są wymagający ale wszystko da się z nimi ustalić.
Nie mam zadnego zastrzezenia do Dyrektora. Wiele rzeczy sie od niego nauczyłem.
jak wrócę do Polski to zapytam o prace w tej firmie.
k 2016-11-29 18:55:31
O dyrektor nie ma do siebie żadnych zastrzeżeń, ale pracownicy mają i to uzasadnione.
Jak się jest blisko korytka to jak można mieć zastrzeżenia. Kiepska atmosfera, pracownik zło konieczne, pensje najniższe jakie mogą być, najlepiej jakby pracownik się jeszcze dołożył do wydatków ciągle "nie ma pieniędzy". Kreują się na korporacje, ale daleka droga...brak zaszeregowania pracowników, brak jakichkolwiek jasnych zasad, zatrudnienia, wynagrodzenia, zasada jest prosta wycisnąć z pracownika ile się da!!! Ci co mogli już dawno uciekli, a większość rozgląda się za inna pracą. Najszybciej obsadzane są stanowiska kierowników, wystarczy nie mieć pojęcia o tym co się robi. Niestety w każdej spółce jest tak samo. Odradzam.
Kazo 2016-12-04 21:11:12
A Ty uciekłeś czy nadal tam jesteś?
Zostaw swoją opinię o Mw Wanicki Sp. z o.o. Citroen Kraków - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mw Wanicki Sp. z o.o. Citroen Kraków