Mobilex Sp. z o.o.

Starowa Góra

Opinie o Mobilex Sp. z o.o.

e.margo 2015-02-05 07:33:09
Praca w Mobilexie była jedną z tych o której chce się jak najszybciej zapomnieć. Rekompensatą tych spędzonych dni tam, byli na pewno współpracownicy, którzy są cudowni, bardzo fajna paczka... Jedynie SZEFOWA...uuu...na pierwszy rzut milutka, rozsądna i logiczna. Lecz po pierwszym miesiącu braku wyników (a ciężko jest w pierwszym miesiącu zrobić cokolwiek) - zmienia oblicze. Ponadto...GPSy w autach, są OK, ale zakres kontroli jaką będziecie mieli w Mobilexie jest mega przesadzony. Każdy dzień rozbijany jest na minuty. ŻENADA! Pensja...hahaha - podstawa składa się na najniższą krajową i premię uznaniową, którą szefowa zabiera lub daje kiedy ma ochotę. Premia sprzedażowa, dopiero w 4tym miesiącu pracy. Więc tak na prawdę, w pierwszych miesiącah jeździcie za najniższą krajową, a jak złapiecie mandacik to od razu nie robi się miło. PS: nie wierzcie na rozmowie w tekst: jest dużo pracy w biurze a dalsze wyjazdy to może raz na tydzień lub rzadziej...realnie wymagania są takie: wyjedź we wtorek, nocuj i zjedź w piątek :D życzę powodzenia wszystkim, którzy mają rodziny!
łuuuukash 2015-10-25 22:49:24
ps: zauważcie na stronie firmy w zakładce kontakty, jak często zmieniają się przedstawiciele. :) przypadek? :)
e.margo 2016-01-26 22:39:36
heh. "cały czas szukają odpowiedniej osoby, widocznie jeszcze nie znaleźli" :) hahahah. Przepraszam za ten uśmiech...ale to najlepszy MÓJ komentarz jaki mi przyszedł do głowy. Jeśli praca pod totalną inwigilacją, jest dla Was ciekawa i nie zastanawiacie się ile razy podczas delegacji możecie stanąć na siku bo "wielki brat" wam wszystko co do minuty wyliczy. To zgłaszajcie się do MOBILEXU :)
POZDRAWIAM wszystkich byłych pracowników :)
e.margo 2016-01-26 22:39:37
POZDRAWIAM wszystkich byłych pracowników :)
Masażysta 2016-06-03 15:31:41
Ja tam nie narzekam. Firma wiarygodna, płaci na czas, zatrudnia legalnie, bez kombinowania, płaci naprawdę dobrą prowizję jak za wyniki, a pensja podstawowa wcale nie jest taka niska, przynajmniej dla mnie jest ok. Szefowa faktycznie bywa wymagająca, ale jak się starasz to jest ok. Jest sporo jeżdżenia po Polsce, to fakt, ale było mówione uczciwie, że trzeba się nastawić na 2-3 noce w tygodniu po za domem. Nie zamierzam szukać czegoś innego w najbliższym czasie
Masażysta 2016-06-03 15:32:52
Angrybird 2016-06-12 21:06:25
To prawda; firma jak mało która przestrzega zasad kodeksu pracy - i co najważniejsze nigdy nie było opóźnień w wypłacie wynagrodzenia. Składki są odprowadzane od rzeczywistego wynagrodzenia a nie od najniższej krajowej a reszta pod stołem (jak to jest praktykowane w większości firm handlowych). Jak ktoś robi to co do niego należy nie ma problemów z kierownictwem. Najbardziej narzekają ci, którzy chcieliby się nieprzemęczać, posiedzieć w necie i pojeździć służbowym autem.
Arek 2016-08-24 17:00:41
Jaki w tym wielki plus, że firma wciąż szuka, niemal co kwartał ? Jak zaczynają wypłacać premie po kwartale to wiadomo dlaczego często szukają.
Za minimalną pensję to można liście grabić i siedzieć na portierni i dłubać w nosie , a nie ganiać w upał garniaku i mieć odpowiedzialność za sprzęt, sprzedaż, auto i biuro !
ert 2016-09-05 22:56:09
Hej, aktualnie poszukuję pracy, wiecie czy da radę znaleźć tutaj teraz zatrudnienie? @Do xyz, super, że praca jest w porządku bo to się wiąże z odpowiednimi zarobkami adekwatnymi do posiadanych kwalifikacji.
Zostaw swoją opinię o Mobilex Sp. z o.o. - Starowa Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobilex Sp. z o.o.