Opinie o Czajka-Auto Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Czajka-Auto Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Czajka-Auto Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czajka-Auto Sp. z o.o. w Chorzów

Czy Czajka-Auto Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Alicja
@Alicja

Ponieważ są 2 zmiany i jak jest zmiana na popołudnie to pracujemy 6 godz dlatego wtedy sobota jest do uzupełnienia

Jak wygląda kwestia awansu w Czajka-Auto Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Mechanik Samochodowy?

Adam Nowy wpis

Nie ma żadnych ,typowa praca na akord ...ile wyrobisz tyle zarobisz ale biorąc pod uwagę iż mistrzowie serwisu to ludzie o przerośniętym ego i chęci kontroli wszystkiego i rozliczania ludzi z każdej minuty oraz faworyzowania niektórych mechaników w lepiej płatnych pracach musisz w tej firmie nie tylko dobrze i szybko naprawić samochód ale również lawirować między zleceniami i wykłucać się o swoje jeśli chcesz cokolwiek więcej zarobić niż podstawa ,dodatkowo zakup własnych narzędzi ponad podstawowe które otrzymasz to też norma

Czy Czajka-Auto Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

nie narzuca

Wręcz będziesz miał szczęście, jeśli będziesz w stanie go wybrać.

@nie narzuca

To fakt - każdy pracownik na koniec roku ma jeszcze mnóstwo urlopu do wykorzystania, bo nie ma kiedy. No i nie zapominajmy o bezpłatnych sobotach!

Alicja
@.

Chyba miałeś na myśli, że soboty w Czajka-Auto nie są dodatkowo płatne? A nie że są bezpłatne? Prawda?

@Alicja

Ni mniej, ni więcej to, że Ci za nie nie płacą.

@nie narzuca

Witaj @nie narzuca, czy miałeś jakieś problemy z wykorzystaniem swojego urlopu? Na jakiej umowie współpracujesz z firmą?

Alicja Nowy wpis

Anonim z recepcji

Bardzo Dobra doświadczon ekipa pracowników niedoceniona przez „zarząd”… pracownicy jak rodzina ale jedli myśląc o swoim życiu itd to wyzysk i brak kompletnego szacunku

Olga
@Anonim z recepcji

które osoby z ekipy masz w tym momencie na myśli, bo jak czytam poprzednie opinie to zastanawiam się, o których może ewentualnie chodzić. to docenianie miałoby się odbywać w formie jakiejś premii? nie ma ich?

Adam Nowy wpis
@Olga

Oczywiście ze niema premii , zarząd nawet nie chce myśleć o tym by dać pracownikom premie ,no chyba ze mowa o tych "wyższych" pracownikach którzy " wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) maja. Np .tak zwany Pan Dyrektor Janusz J Norbert K - Kierownik samochodów nowych, oczywiście pan Marcin H. który na obecna chwile z tego co widziałem to nie zajmuje sie dosłownie niczym oprócz udawania kierownika którym tez nie potrafi byc ,Arkadiusz L ,Sylwia F ,Michał W - Kierownik samochodów używanych (Ci ludzie to jest naprawdę tragedia tej firmy i szkoda bardziej rozwijać się na ich temat) Zwykły szary pracownik który tak naprawdę haruje na ta firmie nawet nie dostanie podziękowania .

Klient serwisu

Ciekawe opinie można poczytać o Toyota Chorzów. Ja akurat takich sytuacji nie zauważyłem ale moje spostrzeżenia będąc Klientem serwisu są takie, że można poczuć się w tym miejscu jak w jaskini,,,.. dosłownie zimno i ciemno. Rozumiem, że czajka oszczędza ale powinien jakiś komfort Klientom zapewnić chociażby dlatego, że niejeden z nas zostawia niemałą sumę za ich usługi... kawa na rozgrzanie też by się przydała.. pozdrawiam

Rozmowę kwalifikacyjną w Czajka-Auto Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. ubezpieczeń i finansowań?
Marzena

Witam , czy zarząd wie co porabiają pracownicy salonu w czasie pracy ? Około 2 tygodnie temu byłam wieczorem z mężem oglądać samochód , wszystko było w porządku do momentu kiedy okazało się że dziewczyna ( w kręconych włosach ) która poszła zrobić sobie kawkę i zaczęła obściskiwać się i przytulać z panem który jak podejrzewam tez pracuje w tej firmie . Rozumiem ze jesteście parą i nie umiecie się powstrzymać ale inni nie muszą tego widzieć a tym bardziej potencjalni klienci , chciałabym zaznaczyć ze nie zdarzyło się to raz . Do zarządu - prosiłabym o kontrolowanie pracowników którzy zamiast obsługiwać klientów obsługują samych siebie Pozdrawiam Ps :Samochód kupiliśmy u państwa ale po rozmowie z innym panem z działu sprzedaży

Agata
@Marzena

Pani Marzeno ,ja tez już parę razy żauważyłam takie zachowanie Pani z recepcji w Toyocie (Chorzów). Widocznie prosto rzecz ujmując kochają się po kryjomu mając gdzieś to czy klient widzi czy nie . Szkoda tylko tego chłopaka który kiedyś z nią będzie . Dla mnie takie zachowanie jest wręcz negatywne i żle wpływa na całokształt firmy . Wydaje mi się ze jeszcze gorzej zachowuje się druga pani z recepcji (Bardzo wysoka ,czara ) ,brak jakiegokolwiek pozytywnego podejścia do klienta ,cały czas jest niezadowolona z życia udając księżniczkę , do tej pani mam największe pretensje ponieważ czekałam 10 minut aż szanownie zostanę obsłużona

Też klient.
@Agata

Nowobogackim już się w głowach poprzewracało.

Obserwator

Jak zaobserwowałem to u czajki można legalnie pić alkohol i pracować, w kuchni można zobaczyć różne rodzaje alkoholu, i pracowników którzy już koło godz 10.00 ledwo stoją na nogach, ciekawe jak się komuś coś stanie i co w tedy? Ale Prezesi i kierownictwo nic z tym nie robią A wiedzą że tak się dzieje!!!!. Radzę coś z tym zrobić.

Helena
@Obserwator

No legalnie to raczej nie można :D Nieźle, ale piszesz Ty, że nikt z tym nic nie robi to może Ty?

malina
@Obserwator

w mojej firmie też był taki konfident .ale szybko sobie z nim poradzili

Pozytywny Tadek
@Obserwator

Witam, nie powiem złego słowa o pracownikach firmy ToyotaCzajka . Wielokrotnie bywałem w tej firmie jako klient oraz niejednokrotnie rozmawiałem osobiście z mechanikami nigdy nie wyczułem by byli pod wpływem alkoholu. Wydaje mi się że pan jest z konkurencji i chce pan popsuć opinie tych pracowników , pozdrawiam

Oj tam
@Obserwator

Oj tam, To, że koszykarz, stary fan tenisa i ferajna piją w pracy to nic nowego.

Do obserwator
@Obserwator

To że zostałeś zwolniony z firmy nie daje ci praw do zamieszczania nieprawdziwych opinii.

Hanna
@Do obserwator

Popieram, trzeba sie przyznac do bledow skoro sie zostalo zwolnionym i napisac prawde jak sie pracowalo i tyle ?

Pati

Pewnie ze można się napić proszę tego nie ukrywać.

Patrycja Szwager
@Pati

Może proszę się podpisać własnym imieniem, a nie podszywać pod osobę, która już nie pracuje? Chyba, że brak Ci odwagi...

Miki
@Patrycja Szwager

Uderz w stół..

Czy Czajka-Auto Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Oczywiście, że nie.

Wiktoria

A jakieś inne benefity? Bony świąteczne lub dodatki do pensji? Każda firma, nawet niewielka, powinna dbać w jakiś sposób o motywację swoich pracowników, wiecie jak sytuacja wygląda w Czajka-Auto?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Czajka-Auto Sp. z o.o.?

....

Jak w Biedronce codziennie coś nowego.

@....

Hej:) Powiedz proszę coś więcej. Co masz na myśli pisząc: codziennie coś nowego? Zainteresował mnie ten post, z chęcią dowiem się więcej.

Wiktoria

Cześć, interesuje mnie praca w firmie Czajka-Auto, chciałabym się dowiedzieć, jaka atmosfera panuje w firmie i czy ekipa pracowników jest "stała" (kwestia ewentualnej rotacji)? Z góry dziękuję.

Henry

Może wiecie coś o pracy w firmie? Jakieś wskazówki jak prowadzą rekrutacje?

Pyskacz
@Henry

(usunięte przez administratora) im w (usunięte przez administratora) badna idiotow srajacych na kazdego pracownika obiecanki cacanki a glupiemu radosc

Piotrek

Dobra ekipa.

@Takitamkolo a Ty jesteś pracownikiem Czajka-Auto? Jeżeli tak, to czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię o pracy w tej firmie? Co na nią wpłynęło? Jeżeli napiszesz bardziej konkretnie, osoby zainteresowane podjęciem w tym miejscu zatrudnienia, będą miały lepsze rozeznanie odnośnie realiów. Każda merytoryczna i prawdziwa opinia jest bardzo cenna.

tajson
@Monika

książke piszesz, ta firma to dno.

Piotrek
@tajson

Pracowałeś tam? Możesz napisać coś więcej? Bo taka wypowiedź kompletnie nic nie wnosi..

@tajson ale dlaczego konkretnie tak uważasz? Jeżeli piszesz taką opinię, dobrze by było gdybyś ją uzasadnił. W przeciwnym razie, ciężko jest wyciągnąć konstruktywne wnioski. Codziennie wiele osób zagląda na forum Gowork po to, by zdobyć rozeznanie o warunkach na rynku pracy. Merytoryczne wypowiedzi są niezwykle cenne.

Na stronie internetowej Czajka-Auto znalazłam informację, że firma obecnie poszukuje pracowników w Chorzowie. Trwa rekrutacja na wiele stanowisk: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY FLOTOWEJ DIAGNOSTA SAMOCHODOWY MECHANIK SAMOCHODOWY MAGAZYNIER PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ KIEROWCA - KATEGORIA "C" SPECJALISTA DS. KONTAKTÓW Z KLIENTAMI RECEPCJONISTKA Wszystkie szczegóły odnośnie poszczególnych ofert znajdziecie pod linkiem: https://toyota-czajka.pl/praca Czy ktoś z obecnie zatrudnionych osób podpowie jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

Takitamkolo
@Monika

Nie zawracaj sobie głowy tą firmą. Duża ilość ofert powinna Ci dać do myślenia.

Ciekawy

Ciekawy jestem jak taka ilość negatywnych opinii o tej firmie ( zwłaszcza o salonie w Bytomiu ) wpływa na Importera czyli Toyota Motor Poland. Nie przeszkadza im takie traktowanie klientów i pracowników ?

Albert
@Ciekawy

Dobre pytanie, ale jak długo toyota bytom i chorzów wciska ludziom skutecznie samochody tak długo centrala będzie milczała.

Proszę przybliż nam sytuacje obecnego rozwoju firmy Czajka-Auto w Chorzowie, przedstaw też temat, z jakimi benefitami spotkałeś się u tego pracodawcy. Dopisz proszę dlaczego uważasz, aby ten pracodawca wyzyskiwał swoich pracowników? Twój dłuższy komentarz na forum posłuży pomocą innym.

~były pracownik

ciągła rotacja pracowników nie jest wynikiem "stale rozwijającej się firmy" a raczej traktowania przez "górę" pracowników jak niewolników. słabe zarobki, wyzysk, system kar pieniężnych, brak perspektyw na rozwój i awans. Ogólnie nie polecam.

Zła firma słabe zarobki a dodatkowo naciąga sie klientow na koszty fikcyjne az szlag trafia jak sie patrzy od zaplecza na sposoby ktore czajka bytom zaleca na naciąganie. Nie polecam jako serwisu, sprzedawcy a nawet pracodawcy. Jak ktoś lubi harakiri to zapraszam.

admin

Znasz dobrze firmę Czajka-Auto Sp. z o.o. lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Zostaw merytoryczną opinię o Czajka-Auto Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Czajka-Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Czajka-Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Czajka-Auto Sp. z o.o.?

Czajka-Auto Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Strzelców Bytomskich 66D
    41-902 Chorzów