Grupa Biznes Polska S.C.

Wysokie Mazowieckie

Opinie o Grupa Biznes Polska S.C.

gbp worker 2011-11-02 18:54:00
Zapraszamy do nas ;) GBP to poważna firma, rozwijająca się stale dobrze traktują ludzi może trudno się dostać ale chyba dużo trudniej z niej wylecieć szanujesz pracę to i Ciebie szanują. Rzeczywiście w regionie GBP ma chyba najlepszą opinię pracodawcy - zasłużoną zresztą. Ja pracuję tu już 4 latka i nigdzie się nie wybieram.
były współpracownik 2015-12-09 12:31:52
Bardzo dobra oferta dla firm.Usługa Grupy BIZNES-POLSKA naprawdę potrafi ułatwić pracę niejednemu pragnącemu coś zarobić. Przyzwoita strona,łatwa w obsłudze.Osobiście polecam. Pragniesz ulepszyć sobie komfort pracy? Skorzystaj z ich usług.
kaja 2016-04-27 20:55:29
a czy teraz poszukują kogoś do pracy, bo tak zachwalacie firme, że chciałabym zobaczyć czy faktycznie jest taka dobra i pasuje w niej dobra atmosfera no i jeszcze można zarobić. Dajcie znać czy mozna przesłać do nich aplikację.
Zostaw swoją opinię o Grupa Biznes Polska S.C. - Wysokie Mazowieckie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Biznes Polska S.C.