Grupa Biznes Polska S.C.

Wysokie Mazowieckie

Opinie o Grupa Biznes Polska S.C.

gbp worker 2011-11-02 18:54
Zapraszamy do nas ;) GBP to poważna firma, rozwijająca się stale dobrze traktują ludzi może trudno się dostać ale chyba dużo trudniej z niej wylecieć szanujesz pracę to i Ciebie szanują. Rzeczywiście w regionie GBP ma chyba najlepszą opinię pracodawcy - zasłużoną zresztą. Ja pracuję tu już 4 latka i nigdzie się nie wybieram.
były współpracownik 2015-12-09 12:31
Bardzo dobra oferta dla firm.Usługa Grupy BIZNES-POLSKA naprawdę potrafi ułatwić pracę niejednemu pragnącemu coś zarobić. Przyzwoita strona,łatwa w obsłudze.Osobiście polecam. Pragniesz ulepszyć sobie komfort pracy? Skorzystaj z ich usług.
kaja 2016-04-27 20:55
a czy teraz poszukują kogoś do pracy, bo tak zachwalacie firme, że chciałabym zobaczyć czy faktycznie jest taka dobra i pasuje w niej dobra atmosfera no i jeszcze można zarobić. Dajcie znać czy mozna przesłać do nich aplikację.
Majot 2017-01-06 20:37
Nie polecam. Mało płacą, kołchoz. Nie wiem kto pisze te pozytywne komentarze.
balboa 2017-01-12 08:47
Ta firma to jedna wielka porażka, praca bez przyszłości, bez możliwości rozwoju czy jakiegokolwiek awansu o tym nawet nie śnij, wszystkie stołki zajęte przez znajomych, ciotki, siostry itp. Kołchoz to mało powiedziane, zarobki hmmm aby jak najmniej zapłacić. Kiedyś płacili dobrze, teraz najniższa krajowa wystarczy. Ludzie który tam pracują to idioci którzy dorabiają zarząd hehe . Dobrze, że po kilku latach pracy tam doszedłem do wniosku, że tracę czas na tą durną firmę. Atmosfera w firmie co najmniej dziwna, króluje przerzucanie się odpowiedzialnością za wykonywaną pracę, brak samodyscypliny pracowników. Raz pracowników zwalniają grupowo, za miesiąc przyjęcia Żal, nawet matek z dziećmi nie oszczędzają, czy ludzi który mają kredyty. Praca będzie dobra na chwilę dla młodych osób które np studiują zaocznie l i chcą przez ten czas zarobić sobie bo przyszłości tam nie ma albo dla osób mało ambitnych którym pasuje monotonna beznadziejna praca ctrl+c ctrl+v . Ja zdecydowanie odradzam!
Zostaw swoją opinię o Grupa Biznes Polska S.C. - Wysokie Mazowieckie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Biznes Polska S.C.