Opinie o Nestro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Stare Olesno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nestro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nestro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Stare Olesno

Czy urlop w Nestro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe jest płatny 100%?

NESTRO dział kadr Nowy wpis

Urlop w NESTRO jest płatny zgodnie z zasadami zawartymi w kodeksie pracy i innych obowiązujących przepisach.

Agnieszka Nowy wpis

Z tego co tu czytam praca jest od 7:30 do 16:00, parę lat temu jednak pisali tutaj także o jakiś nadgodzinach. Czy dalej występują? Jeśli tak to czy często i w jaki sposób mogłyby być rozliczane?

NESTRO HR Nowy wpis
@Agnieszka

Biuro firmy pracuje od 7.30 do 16.00, produkcja pracuje na dwie zmiany. Zaczyna od 6.00, kończy o 22.30. Firma z zasady unika pracy w nadgodzinach, jeśli jednak występują, to są płacone zgodnie z kodeksem pracy.

Jakie godziny pracy obowiązują w Nestro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

NESTRO HR

Dzień dobry. W firmie NESTRO rozpoczynamy pracę w dni robocze o godz. 7.30 i kończymy o 16.00.

Maciej

Chciałbym spytać czy przyjmujecie tam monterów Hal stalowych Pracuję w Warszawie warszawskiej firmie Chciałbym coś znaleźć bliżej domu Mam bardzo duże doświadczenie przy budowie Hal stalowych dachach świetlikach obróbkach stawiałem również silosy

Czy po rozmowie w Nestro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Jaka atmosfera jest między działami w Nestro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

To zależy...jak wszystko idzie zgodnie z planem to jest dobrze, jak jest dużo projektów i mało czasu to jest stresująco.....

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Nestro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Najpierw wysłałem CV na adres rekrutacje@nestro.pl a kilka dni później zaprosili na rozmowę i wykonanie próbki spawalniczej. Potem musiałem czekać prawie tydzień na ostateczną informację i zostałem przyjęty. Narazie na próbę na 3 miesiące , praca na dwie zmiany . Zobaczymy jak będzie dalej.

Podpowie mi ktoś czy firma szuka pracowników i czy trudno dostać tu pracę?

Kamil

Pracowałem w firmie przez 2 lata ale odszedłem do Opola z powodu przeprowadzki . Było raz lepiej raz gorzej ale wynagrodzenie zawsze e terminie , nadgodziny rozliczone, świadczenie urlopowe zawsze wypłacone no i atmosfera wśród ludzi normalna bez złoslowosci. Minusem było może dużo zmian w krótkim czasie w obowiązkach na stanowiskach pracy .wprowadzanych co nie zawsze skutkowało pozytywnymi efektami . Ale wspominam pozytywne . Lubię atmosferę w Nestro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe za: Normalni współpracownicy ...

Iza
@Kamil

To, co piszesz, może zachęcić wiele osób do podjęcia się pracy w Przedsiębiorstwie Produkcyjno - Handlowo - Usługowym Nestro. Wspomniałeś coś o nadgodzinach - w jaki konkretnie sposób są one rozliczane w tej firmie? Czy ktoś z obecnych pracowników może napisać parę słów na ten temat?

Darek
@Iza

Ja brałem dni wolne. Raz, czy dwa tylko kasę za nie dali, ale to chyba przez goniące terminy.

Irek

Zastanawiam się czy warto starać się o pracę w firmie. Tak dawno nikt nie pisał, jak się pracuje?

MEBLE ELBLĄG

Witam, z niepokojem przeczytałem opinie z 2013 roku i bacznie obserwowałem cały proces od dostawy do zakończenia montażu. Prawdopodobnie firma rzeczywiście wyciągnęła wnioski i pozbywając się niektórych pracowników, postawiła na kompetencje i normalne relacje. Oprócz dodatkowej dostawy 2 kolan d o rurociągu, nie mam zastrzeżeń do przebiegu prac i atmosfery. Pracownicy montażu, a zwłaszcza nowy elektryk bardzo komunikatywny, rzeczowy i kompetentny. Polecam!

Odp.
@MEBLE ELBLĄG

2 kolana do rurociagu ? Ja jak sprzedawałem systemy odpylania potrafiłem gratis dać 100 kg rur jak brakło. Ta firma nie miała monterów tylko podwykonawców aby ciąć koszty. Co do samej instalacji to specjalista zauważy pewne braki technologiczne, które moim zdaniem dyskwalifikowały ich technologie. Patrząc na rynek firm to w Polsce sa 3-4 firmy, które wiedza jak budować takie systemy, reszta to blaszani czarodzieje i półśrodki, no ale stolarze sami sobie winni bo zawsze drogo drogo drogo. Najbardziej do dziś śmiać mi sie chce z blaszanych silosów.

polskie meble

Jestem po zakończonym montażu i uruchomieniu. Firma jednak wyciągnęła wnioski i posiada już nowych montażystów i elektryka, teraz wyglądało to dużo bardziej profesjonalnie. Z tego co wiem nie pracuje już poprzedni monter i elektryk, którzy wcześniej u mnie byli i wyszło im to na lepsze, ponieważ teraz były osoby komunikatywne a nie zarozumiałe jak poprzednio.Z terminem przeciągnęli co prawda o 2 dni, ale chociaż się starali....

Miś Mebel

Wycofuje moją dobrą opinie. Katastrofa przez duże K>>>

Norco

Tak to prawda ta firma to porażka. Najlepiej omijać z daleka. Nic dodać nic ująć.(usunięte przez administratora)Nie polecam

Miś Mebel

Jestem po zakończeniu prac. System zmontowany bardzo szybko, dodatkowo ekipa monterska podpowiedziała parę rozwiązań które wykorzystam w przyszłości polecam !!

hala

Ostrzegalismy tą firme NESTRO aby nie sprzedawala odpylania do ML MEBLE, bo sie skonczy oczernianiem i przesuwaniem zakonczenia budowy, tak jak to mialo miejsce w przypadku hali ktorej do dzis nie rozliczyli. NIE POMYLILIŚMY SIĘ!

ML MEBLE

Krótko mówiąc katastrofa. Ekipa monterska to jakaś zgraja(usunięte przez administratora)ciągle narzekających jak to ich firma robi w konia. Nic dziwnego zresztą podobnie traktują moją firme. NIE POLECAM

meble

Witam, jestem właśnie po zakończonym montażu instalacji odpylania przez NESTRO. Wyszło dobrze, owszem monter raz się zmienił ale ten który przyjechał był też OK. Zobaczymy po jakimś czasie jak system będzie pracował i czy będziemy zadowoleni. Na dziś mogę napisac, że wszytsko przebiegło sprawnie i terminowo...pozdrawiam

nick

Nestro to jedna z firm która nie traktuje poważnie swoich klientów , a także swoich pracowników np. do mnie na budowe za każdym razem przyjeżdza inny monter więc to chyba jest powód by nie ufać tej firmie.Niemiecka Solidność śmiech na sali i deszcz rdzy z mojego silosu.NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Nestro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Stare Olesno

• Jak się pracuje w Nestro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Nestro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Nestro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe