PPUH Polmex Sp. z o.o.

Opinie o PPUH Polmex Sp. z o.o.

Władek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Jeździłem dwa lata w tej firmie, firma wcale nie zła ani nie najlepsza. Plusy: wypłata na czas, da się dogadać z panem Ad. Auta serwisują choć dużo złomu. Minusy: chociaż wypłata jest na czas liczy się nie od pierwszego dnia miesiąca i do ostatniego a byle jak, czasem trzeba sobie domyślać ile zarobisz. 2. Ciągłe zostawienie auta na Śląsku, dojazdy nieopłacalne! 3. Po spędzaniu 6 godzin jazdą autobusem Katowice-Nowy Sącz zanim wejdziesz do domu już dostajesz wiadomość kiedy wyjazd!? No i ostatnie najlepsze, nie daj Boże się zwolnić, zanim to zrobicie polecam zabrać wszystko z kabiny bo później tego się nie da zrobić, dostaniecie swoje rzeczy na palecie poza bramą firmy. Pozdrawiam!

Jaki jest okres rozliczeniowy w PPUH Polmex Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Kierowca

Witam, jako kierowca z kilkunastoletnim stażem w firmie Polmex, mogę się wypowiedzieć pozytywnie o tej firmie. Wypłata jest zawsze na czas, a jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, to zawsze się można dogadać z Szefem. Osobiście polecam każdemu pracę w tej firmie.

@Kierowca

Jak kasa terminowo to już połowa sukcesu. Jaki masz system pracy? Zjazdy zawsze na weekendy? Stawka z kilometrów czy inaczej liczona?

Nowy wpis

@Kierowca

Dziękujemy za opinie .

Paulina

Możesz wyjaśnić jeszcze raz? Pisałeś, że obiecują podstawę 430 zł netto plus podstawa. Podstawa plus podstawa? Nie miało być tu coś innego? I ile realnie płacili, skoro nie tyle?

Grzesiek
@Paulina

Oni obiecują 430 netto. Dniówka plus podstawa. Chyba o to mu chodziło , ale nie zrobisz kilometrów bo nie ma pracy to i tak avi tyle nie wypłaci. Tak tak jest . 3 lata jeździłem to wiem jak jest

Miro
@Grzesiek

Często są sytuacje że nie ma pracy i się stoi? W miesiącu ile takich dni bez kilometrów?

Grzesiek
@Miro

Mnóstwo. Poza tym obciążają za wszystko . Jeździsz na dniówki to i tak Ci nie wypłaca wszystkiego jeżeli nie zrobiłes odpowiedniej ilości kilometrów więc dniówki to jest fikcja . Dni bez roboty jest mnóstwo bo nie ma dużo pracy za stawki za które firma Polmex jeździ. Na powrocie zbierasz zamówienia dla Polmexu do ich oddziałów na giełdach więc ładujesz nawet w ośmiu miejscach po kilka palet tracąc na to nawet dwa dni a kilometrów zrobisz 200. Ogólnie (usunięte przez administratora) i tyle w temacie . Albo Ci pasuje albo (usunięte przez administratora)

@Grzesiek

Obciążają to znaczy że są jakieś kary finansowe? Jak tak to za co? Ile trzeba zrobić kilometrów żeby dostać pełną dniówkę?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie PPUH Polmex Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Wanda

Swego czasu pisali, że magazynier w delegacji do Poznania ma zarobki bardzo dobre, zakwaterowanie i bodajże wyżywienie też. Teraz jak czytam u @Wszechmogący, to wygląda, że chyba lepiej byłoby, gdyby firma miała stacjonarnych magazynierów poza Nowym Sączem. Bo jeżdżenie autobusem? Hm.. A może teraz już się dojeżdża autem służbowym? Kto wie?

Kamil
@Wanda

Autem służbowym? Hahahhahahahhaha

Wszechmogący

Praca w,Firmie,,Polmex,, we Wrocławiu lub Poznaniu wygląda następująco. W ogłoszeniu pisze dojazd do pracy i z pracy samochodem służbowym a,będziesz jeździł autobusem, minimum (usunięte przez administratora)godzin pracy w ciągu dnia zazwyczaj jest (usunięte przez administratora)h. Ludzie są nie mili,chamscy. Praca na magazynie zaczyna się od godziny 3-4 rano.

Wanda

No średnio wygląda praca w firmie z tego co opisujecie :( Zmieniło się coś może? Ktoś sie bał nizej, ze bedzie pracowal za darmo. To jakos uzasadnione? :D

Zainteresowant

Witam wszystkich czy możecie powiedzieć jak aktualnie wygląda praca w Polmex jako kierowca, mają ciekawą ofertę ale czy to tak faktycznie jest

Czy Polmex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jako pracownik kierowca umowa o prace oczywiście

Jolanta
@Gość

No to super, istotna sprawa w tych czasach...a to prawda z tym, że odciągają z pensji za jakieś braki w towarze jak niżej ktoś pisał?

Iza
@Gość

Elegancko... Czyli w miarę stabilna ta robota jest :-) tylko jeszcze na jak długo dają tę umowę? Na czas nieokreślony? Byłoby wtedy pięknie i komfort i stabilizacja zapewniona

Vlad
@Gość

pracowałeś tam jako kierowca? jakie warunki? bo znalazłem niedobry opinie

Krzysztof
@Vlad

Opinie faktycznie nieciekawe, ale sprzed paru już lat. Może się zmieniło na lepsze. Szukasz roboty, jako kierowca?

Vlad
@Krzysztof

Boję się że po prostu odpracuje za darmo.I nie wiem czy jest sens jechać.Tak, szukam pracy kierowcem

Hanna
@Vlad

Ale jeśli jest tam umowa o pracę, o której ktoś wspomniał to raczej nie powinni nikogo w konia zrobić?

lysy

pracowalem w tej firmie 3 lata ,bylo ok do czasu kiedy prezes pozwolil na wiecej majchrzakowi ,ktury za likwidowanie dziury paliwowej /brak paliwa do okreslonej normy/pobieral lapowki w postaci prezentow .

Klient
@lysy

Na jakim stanowisku pracowałeś?

sflustrowany

Osobiście nie polecam Tej firmy szczególnie dla osób które mają poczucie własnej wartości.. (usunięte przez administratora)ogólnie rzecz biorąc można by było prace doktorską napisać na temat.. : Nieudolność zasad firmy wręcz jej brak na postawie Firmy ,,P....x '' .. więcej może kiedyś na tle ludu publicznego.. (a co do zarobków Dobre tylko trzeba się liczyć z tym że na koniec miesiąca przy brakach w towarze bądź pieniądzach może dojść do skutku że przyjdzie nam pracować za darmo... cały bądź połowę miesiąca .. Szczera prawda.. :/

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH Polmex Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w PPUH Polmex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH Polmex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPUH Polmex Sp. z o.o.?

PPUH Polmex Sp. z o.o.