Hurt-Papier Sp.j.

Rzeszów

Opinie o Hurt-Papier Sp.j.

nick 2012-02-09 11:02:41
Praca w tej firmie to porażka. Najniższa krajowa, fałsz, obłuda i tylko obiecanki cacanki a Cebula się cieszy. Jeśli ktoś uważa, że są tam świetne warunki to polecam zgłoszenie się do najbliższej poradni zdrowia psychicznego. Nie polecam.
flak 2016-04-28 21:38:24
pewnie, że tak.. ja firmy osobiście nie znam, ale sądzę, że to wszystko kwestia dogadania się :)
XXX 2016-10-26 07:46:20
PO 2 latach pracy w tej firmie stwierdzę tylko jedno, jeśli nie szkoda ci zdrowia ( kręgosłupa i głowy ) to idź śmiało, będziesz dymał po piętrach papier ksero i cały czas w biegu bo musisz się sprężać. Jak coś Ci się stanie i powiesz ze potrzebujesz wolnego usłyszysz " ok idź najwyżej będziemy szukali kogoś na twoje miejsce " ogólnie atmosfera narzucona z górnych szczebli, zero uśmiechu wszyscy w stresie. Plusem jest to ze kasa na czas, umowa o prace.
chętny 2016-10-27 13:12:56
Mam pytanie czy pracujesz teraz w tej firmie czy już nie bo chciałbym zatrudnić się w tej firmie tylko nie wiem czy warto? prosiłbym o szczerą i w miarę wyczerpującą odpowiedź jak wygląda tam praca?
Zostaw swoją opinię o Hurt-Papier Sp.j. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurt-Papier Sp.j.