Opinie o Hurt-Papier Ryszard Cebula sp.j. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hurt-Papier Ryszard Cebula sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hurt-Papier Ryszard Cebula sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurt-Papier Ryszard Cebula sp.j. w Rzeszów

Administrator Nowy wpis

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Hurt-Papier Ryszard Cebula sp.j. - aktualnie poszukują osób na stanowisko Kierowca b. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Martyna

Czy pracownik dostaje bez problemu od razu umowę?

J 23 Nowy wpis
@Martyna

Oczywiście, umowę na czas nieokreślony dostajesz od ręki jeżeli jesteś w ciąży lub starasz się o rentę. W innym wypadku na początek jest to umowa na czas próbny.

Katarzyna Nowy wpis
@J 23

A ile trwa taki okres próbny i czy zmienia się jakoś stawka po przejściu na umowę na czas nieokreślony? Dla wielu okres próbny jest zaletą ponieważ wpierw mogą się odpowiednio doszkolić na danym stanowisku i nabrać doświadczenia przed rozpoczęciem już takiej pełnoprawnej pracy.

Disbel Nowy wpis
@Martyna

Tak

Siwy knur

Omijać tą firmę szerokim lukiemi pseudo 'kierownikow' komuna to mało powiedziane ???? robota za najniższą

Kierowca

Nie polecam. Pieniądze niewielkie,miejsce pracy pamięta czasy komuny. Tragedia. Omijaj z daleka.

Andrew
@Kierowca

Jak za pracę którą wykonywałeś to I tak za dużo...

Firma Hurt-Papier Ryszard Cebula sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca B / Magazynier. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Dominik

Ale firma ma dobre opinie, nie rozumiem dlaczego tak napisaliście?

Rzeszowiak

Zdecydowanie nie polecam. Donoszenie, fałsz i tragiczna atmosfera. Pieniądze żałosne.

Czy można aplikować, wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie?

takijeden

Nie pracowałem co prawda w Rzeszowie ale w oddziale HP. Bardzo miło wspominam tam kilka lat pracy. Co prawda ludzi z "centrali" jakby tego nie nazwać to niezbyt miło wspominam. "Ważni" jak z PRL. Tak to sama praca spoko, czasem bywało ciężko, zarobki niskie. Ale zależy z kim pracujesz ja tam akurat trafiłem dobrze

Feliks

Od dawna nikt nie zaglądał na wątek. Jaki jest powód?

Rebus

Witam, Pańską opinię można uznać za co najmniej bezmyślną i mało logiczną Skoro pisze Pan że zmarnował prawie 15 lat w firmie bez przyszłości, bez socjalu, to po co tyle w Niej tkwić? To jest dopiero głupota i marnowanie czasu. Osobiście uważam wypowiedź za całkowicie niespójną i nieprzydatną a nadto obraźliwą dla Pańskiego pracodawcy.

Witam, całkowicie zgadzam się z odpowiedzią Rebusa, opinia Sandała tylko potwierdziła jakim jest on du...., nikt na siłę go tam nie trzymał jak było tak źle mógł zrezygnować wcześniej. Firma istnieje już ponad 25 lat a pracowników którzy pracują tam ponad 15 lat i dłużej jest co najmniej kilkunastu i dalej pracują, Oczywiście kokosów sie tam nie zarobi ( to nie jest korporacja gdzie dobrze płacą ale i wymagają pracy ponad 8 godz ) ale jest umowa o pracę , wynagrodzenie na koniec każdego ms. atmosfera w firmie- tak jak w każdej innej są ludzie i inni ludzie. Jak im coś nie pasuje rezygnują i szukają innej pracy , ale z tego co wiem nikt z nich nie żegnał sie z HP w taki sposób. Jak ktoś chce pracować i dobrze pracuje będzie zadowolony , oczywiście jezeli odpowiada mu taka kasa. Warto spróbować.

Pan juz tu wracał

@Rebus

Niestety prawda zazwyczaj jest bolesna

@Rebus

Rebus nic więcej nie pisz bo widać i słychać że nie jesteś w temacie a jak tak piszesz to twierdzę że piszesz z polecenia odgórnie a tak podanym odradzam pracy w hurt papier

@anonymous

To krótkie pytanie to czemu się zwalnia 7 pracowników jeden za drugim którzy znajom dobrze pracę i firmę w tej firmie 5 pracowników na 50 zarabia dobrze to wiadomo komisje te opinie super o hurt papier pozdrawiam

Balansują na krawędzi

Zapomniałeś dopisać źe drzwi w WC zamykane są na haczyk w firmie która jest na rynku 20lat

Rebus
@Nieuchwytny

Nieuchwytny, raczej Ty już nie pisz więcej skoro pisownia sprawia Ci takie trudności..

J23

Boże, z kim ja tu pracuję? Nieuchwytny [ale ksywa :)) ] analfabeta wtórny), Krwawa mery) "załogom, okłapy" zmiłuj się. No i były pracownik "miszcz" interpunkcji pan Sandał. A co do firmy - nikt tu nie jest za karę, Sandał też nie był. Jak mu było tak źle to po co prosił szefa o powtórne przyjęcie ( przecież chwilę nie pracował).

J 24
@J23

Ale oco hodzi !!!!!!!!!!!

@Nieuchwytny

To krótka odpowiedź, co najmniej 2 pracowników za jakiś czas będzie chciało wrócić do HP ,, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma "

J23
@J 24

Jeżeli ktoś nie potrafi sklecić poprawnie kilku zdań to niech zatrzyma swoje mądrości dla siebie - to odnośnie złotoustych ekspertów. A co do firmy można tu pracować bez wchodzenia szefowi w (usunięte przez administratora) jeżeli zarobki czy atmosfera nie odpowiadają, jest umowa o pracę którą można rozwiązać to nie Cyrograf na całe życie.

SANDAŁ

W związku z opublikowanym przeze mnie w serwisie www.gowork.pl w dniu 31.07.2018 r. o godz. 14.58 (podpisanym nickiem: "SANDAŁ") wpisem zawierającym opinię o firmie HURT-PAPIER Ryszard Cebula Spółka Jawna ul. Podkarpacka 57 B, 35-082 Rzeszów , informuję, iż oświadczenie to zawiera nieprawdziwe informacje, które nie znajdują potwierdzenia w rzeczywistości. W związku z powyższym chciałbym przeprosić za ich zamieszczenie zarówno całą firmę HURT-PAPIER Spółka Jawna, jak też Pana Ryszarda Cebulę, którego osobiście również całkowicie bezpodstawnie obraziłem.

Huragan

Uwaga stop dla nowych pracowników i nie tylko musicie uważać na kombajniste hurt papier. hp myśli kupić nowy kombajn żeby lepiej wykaszał pracowników wracając do kombajnisty podpierdyli każdego prawda czy nie jak nie to domaluje resztę oczywiście nie prawdziwom tylko żeby zabłyszczyc u szefa dlatego dostsł nowiuski kombajn z sieczkarnią

xxxx
@Huragan

pisze się kumbajn

BYŁY
@xxxx

Pracowałem tam jako kierowca. Każdy podpisuje umowę, w której zgadza się na określone warunki: zakres obowiązków i kwotę, za którą owe obowiązki wykonuje. Jeśli ktoś potrafi czytać poprawnie w języku polskim, powinien rozumieć co podpisuje (umowa o pracę) i na jakie warunki, własnym podpisem pod umową się zgadza. W pracy w HP najbardziej irytujący, czyt. WKUR...JĄCY byli dla mnie ci, którzy pracują tam 20 lat i narzakają- "za takie piniondze to otworzyć klape w ciężarowce to za dużo" "trzy punkty na dzień?! A kto wykręci 5 pauuz po drodze"? Sam bym wam jeszcze uje..ał kase za samo podejście do pracy. A kto was durnie tam trzyma?! Jak u kogoś pracujesz 20 lat czy 14 i narzekasz codziennie że ci źle to coś jest z tobą człowieku nie tak, bo chyba każdy normalny człowiek szuka lepszej roboty w takim wypadku i spie...dala jak nakszybciej tak jak ja, a nie robi z siebie (usunięte przez administratora) która lepszej pracy nie potrafi znaleźć. Jaj wam brakuje. Żal mi was stulejarze. Płakaliście codziennie jak wam źle, jak to mało PINIEEENDZY! Pozdrosy!- na szczęście BYŁY pracownik :D Płakać i robić!!!

Xxxxx
@BYŁY

Szczera prawda

BYŁY
@Huragan

Pracowalem tam jako kierowca. Kazdy podpisuje umowe, w ktorej zgadza sie na okreslone warunki: zakres obowiazkow i kwote, za ktora owe obowiazki wykonuje. Jesli ktos potrafi czytac poprawnie w jezyku polskim, powinien rozumiec co podpisuje (umowa o prace) i na jakie warunki, wlasnym podpisem pod umowa sie zgadza. W pracy w HP najbardziej irytujacy, czyt. WKUR...JACY byli dla mnie ci, ktorzy pracuja tam 20 lat i narzakaja- "za takie piniondze to otworzyc klape w ciezarowce to za duzo" "trzy punkty na dzien?! A kto wykreci 5 pauuz po drodze"? Sam bym wam jeszcze uje..al kase za samo podejscie do pracy. A kto was durnie tam trzyma?! Jak u kogos pracujesz 20 lat czy 14 i narzekasz codziennie ze ci zle to cos jest z toba czlowieku nie tak, bo chyba kazdy normalny czlowiek szuka lepszej roboty w takim wypadku i spie...dala jak nakszybciej tak jak ja, a nie robi z siebie (usunięte przez administratora) ktora lepszej pracy nie potrafi znalezc. Jaj wam brakuje. Zal mi was stulejarze. Plakaliscie codziennie jak wam zle, jak to malo PINIEEENDZY! Pozdrosy!- na szczescie BYLY pracownik :D Plakac i robic!!!

Dolinanidy

Sknera jakich mało,wieczny problem z urlopem po przepracowaniu ponad roku setki telefonów spotkań i bo bardzo długim czasie proszenia o podwyżkę R.Cebula Łaskawie podniósł o 50zl hahahaha śmiech żenada dla gościa co obraca milionami przypuszczam że jak by była tylko możliwość to płacił by pracownikom 500zl miesięcznie A wymagał pracy jak by pracowali Kilkanaście tysięcy

Krwawa mery

Szef tej firmy ma dużo kasy tylko jest 2 problemy 1 nie umie się dzielić z załogom oczywiście nie z wszystkimi bo by dawno to upadło jest kilku pracowników co uczciwie płaci a reszta okłapy taki system a 2 problem ma węża w kieszeni nie polecam

Jak oceniasz pracę w przedsiębiorstwie Hurt-Papier Sp.j.? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

Guto

Witam pracuje w tej firmie ponad 15lat nie narzekam zarabiam bdb z szefem mam bdb kontakt wiadomo ma się trochę gumowe ucho ale w tej firmie to normalne

flak

pewnie, że tak.. ja firmy osobiście nie znam, ale sądzę, że to wszystko kwestia dogadania się :)

@flak

Jakie dogadania facet jak ktoś coś potrafi nie idzie hurt papier

XXX

PO 2 latach pracy w tej firmie stwierdzę tylko jedno, jeśli nie szkoda ci zdrowia ( kręgosłupa i głowy ) to idź śmiało, będziesz dymał po piętrach papier ksero i cały czas w biegu bo musisz się sprężać. Jak coś Ci się stanie i powiesz ze potrzebujesz wolnego usłyszysz " ok idź najwyżej będziemy szukali kogoś na twoje miejsce " ogólnie atmosfera narzucona z górnych szczebli, zero uśmiechu wszyscy w stresie. Plusem jest to ze kasa na czas, umowa o prace.

chętny
@XXX

Mam pytanie czy pracujesz teraz w tej firmie czy już nie bo chciałbym zatrudnić się w tej firmie tylko nie wiem czy warto? prosiłbym o szczerą i w miarę wyczerpującą odpowiedź jak wygląda tam praca?

@chętny

Zobacz wpis sandały 100 prawda

Jarosław

@Rr, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Hurt-Papier Sp.j. Czy możesz w sposób bardziej szczegółowy przedstawić swoje doświadczenia związane z pracą w tym miejscu? Czy jesteś obecnym bądź byłym pracownikiem? Jak wygląda kwestia rozwoju zawodowego pracując w firmie Hurt-Papier Sp.j.? Pracodawca dba o pracownika w tej kwestii? Podziel się z nami swoją opinią w sposób bardziej szczegółowy.

nick

Praca w tej firmie to porażka. Najniższa krajowa, fałsz, obłuda i tylko obiecanki cacanki a Cebula się cieszy. Jeśli ktoś uważa, że są tam świetne warunki to polecam zgłoszenie się do najbliższej poradni zdrowia psychicznego. Nie polecam.

Rr
@nick

Potwierdzam opinię, ryba psuje sie od głowy. Szef lubi niesnacki, donoszenia dlatego cala zaloga tak funkcjonuje. Jeśli nie wgrasz się w starą nomenklature szybko sie pozegnasz z firmą w perfidny sposób zaaranżowany przez wlasciciela i jego "przydupców"

Zostaw merytoryczną opinię o Hurt-Papier Ryszard Cebula sp.j. - Rzeszów

Hurt-Papier Ryszard Cebula sp.j.
1.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Podkarpacka 57B
    35-082 Rzeszów

Hurt-Papier Ryszard Cebula sp.j.