Opinie o Pro-System S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pro-System S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Pro-System S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-System S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Bydgoszcz

SYN Nowy wpis

Piszę w imieniu Ojca bo mi go żal Był pracownikiem PRO-SYSTEM, pracował bardzo długo i BARDZO żałuję ,że odszedł, ocenia to teraz i z chęcią bym wrócił i nie tylko ON Skusił się dla paru groszy!! u nowego pracodawcy okazało się że z premedytacją obiecywał wyższe wynagrodzenie , a nie dość że zaczął wypłacać na raty to jeszcze nie całość, a w następnych miesiącach wręcz trzeba było prosić o kasę!!!!! Pracował pół roku i do dziś nie dostał kasy. Zatrudnił się u następnego i co płaci na kwity najniższą krajową, a resztę pod stołem jak mu się podoba, i stwierdzenie jak Ci nie pasuje to (usunięte przez administratora) A w PRO kasę miał na czas i wszystko na kwity i nikt mu nie ubliżał traktowany bardzo dobrze. stwierdził, że zrobił największą głupotę życia. Pozdrawiam byłych pracodawców Ojca i przepraszam jeżeli zrobił Państwu przykrości.

admin

Czy byłeś usatysfakcjonowany z wynagrodzenia w firmie Pro-System S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe? Wypowiedz się na naszym forum.

podwykonawca Nowy wpis
@admin

Jestem podwykonawcą po wystawieniu faktury po 4-5 dniach jest kasa na koncie. Wszystko jak ustalone tak wypłacone. pozdrawiam serdecznie Właścicieli!!!!

Jasiu Nowy wpis

@pracownik. to wg Ciebie to miejsce jest do pracy w sam raz, normalne tak? Ważne, że kasa jest na czas!

pracownik. Nowy wpis

W firmie pracuję ponad 10 lat, są pracownicy którzy pracują dllużej, ale co się dzieje ,pracownicy którzy odeszli dla paru groszy, co jakiś czas wydzwaniają i chcą wrócić, Jeden stwierdził, że PRO-SYSTEM śni mu się po nocach, bo tam gdzie teraz pracuje to Właściciel nie tylko w życiu prywatnym to świri i w frmie jedno (usunięte przez administratora) moralne. Do firmy Szefostwo przyjęło byłych pracowników , ale nie wszystkich, którzy by chcieli wracać. To świdczy że jest OK. Wynagrodzenie jest na czas, nie zdażyło się przez cały okres mojej pracy, aby spóznili się z wynagrodzeniem lub ubliżali pracownikom. Natomiast jak w każdej firmie i u nas są pracownicy, którzy są nie fer wobec firmy i Właścicieli.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-System S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Wodnik

Generalnie polecam wszystkim, którzy nie chcą się zbytnio narobić, a zamierzają zarobić trochę grosza. Rozmawiałem z kumplem, który robi teraz u nich blok na Filmowej. Jak mówi, najważniejsze, żeby cokolwiek robić, ale rękawów sobie nie trzeba wyrywać. Przyjeżdża na 9, pije kawusię, o 10 chwilę porobią i potem śniadanko. Później trochę się pokręcą, żeby fajeczki nie skończyły się przed fajrantem i jak mówi "Henio nie kwękał". Ale ogólni jest zadowolony. Polecam

@Wodnik

Potwierdzam, że nie siedzą Ci na garbie Właściciele ufają pracownikom a oni jak piszesz robią kiwki i udają ciężko zapracowanych, pracuje teraz z nimi na Chodkiewicza nikt tak na prawdę nie stawia im zadań robią bo robią i mija czas. Zatrudnieni podwykonawcy zapieprzają mieszkanie za mieszkaniem nie patrzą na czas i godziny. Widać to !!!!!!! Wypłaty dostają na czas. bo czasami coś dla nich robią podwykonawcy i płacą odwrotnie za faktury. Nie słyszałem aby komuś zalegali. Są O.K.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-System S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pro-System S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-System S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-System S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Pro-System S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe