Opinie o Rem Bud Ryszard Plasen w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rem Bud Ryszard Plasen. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rem Bud Ryszard Plasen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rem Bud Ryszard Plasen w Olsztyn

jarek Nowy wpis

i taki wymóg jest według mnie dostateczny dla księgowej. Chyba każdy szanujący się księgowy wie, co należy do jego kompetencji i obowiązków.

michał Nowy wpis

Gdzie @maciek widziałeś te oferty? bo ja szukam i niestety nic nie ma i nie wiem czy nie umiem szukac, czy może po prostu nowe miejsca pracy w rem-budzie były ale się skońćzyły. Mam doświadczenie w budowlance w samej sobie, ale i w remontach no i może w końcu coś by mnie zmotywowało żeby sprowadzić się do tego olsztyna. Słyszeliście coś o jakiś wolnych etatach czy zleceniach w rembud? mam nadzieję

maciek Nowy wpis

no właśnie ja nie wiem jk sprawa z zatrudnieniem tam wygląda dokładnie.. a wydaje mi się, ze jednak jakoś nowe oferty od nich to były.. a poza tym sądze, że oni mają także takie prawo, że moga sobie ustalać rekrutacje kiedy tylko potrzebują, wiec sami widzicie, że praca u nich nie jest przesądzona naprawde.

bida i cisz Nowy wpis

no widze ze neistety od ponad pol roku nie mozna liczyc na jakies odpowiedzi w temacie. czy mam rozumiec ze teraz tam nikt nie pracuje i nie hcce nawet sie wypowiedziec. przykro tak sie widzi to wszystko. myslalem ze uzyskam pomoc... szkoda wielka szkoda. teraz pozostaje poszukac informacji gdzie indziej

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rem Bud Ryszard Plasen się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
pytanie

Widzę same mało aktualne opinie? Czy jest chociaż jedna osoba, która napisze jak się tam pracuje (wady, zalety)????? Dzięki z góry!

XXX

Sformułował bym pytanie inaczej: czy oprócz prowizyjnego zarobku jest podstawa? Odp: nie. Można jedynie dostać kontrakt w którym twój zarobek jest uzalezniony od wielu czynników, bez żadnej podstawy lub umowę o dzieło sformułowaną w taki sposób, żeby mieć furtkę aby nie wypłacić wynagrodzenia.

mr X

a mówiłem że Cię znajdę..

No Name

Drogi Anonimie, czytasz opinie na forum i zastanawiasz sie jak pracuje się w REM-BUDZIE? Pracuje sie tak, jak ludzie pisza we wczesniejszych postach. A co do wynagrodzenia, nie jest adekwatne do pracy jaką się wykonuje. Możesz napracowac sie ciężko cały miesiąc i po tym miesiącu dostac tylko kopa zamiast pieniędzy.

Adam 11

Którą siedzibę? Tą na Piłsudskiego czy na Kosciuszki?

KArol

(usunięte przez administratora)Porażka cieżko odzyskać pieniądze nawet drogą sądową.

kffdvdd

ta firma ma nową siedzibę (kosciuszki 23/1 olsztyn) przestrzega swoich pracowników żeby w razie przyjścia kogokolwiek mówić, że to nie jest jej siedziba tylko innych pseudodziałalności które prowadzi

kamil

zgadzam sie ze wszystkimi podwykonawcami(usunięte przez administratora)

Rafał

pewnie cie nie przyjęli dlatego piszesz bzdety.

Ja tam z nimi nie mam zamiaru zadzierać A czemu ???

Adam S.

Wizytówką firmy jest biuro, jak tam wszedłem, to już otrzymałem pierwsze oznaki, że coś jest nie tak. Aplikowałem na stanowisko kierownika budowy. Od Pana(usunięte przez administratora-niezgodne z regulaminem) dowiedziałem się, że jak dla niego kierownik nie musi mieć uprawnień. Jak doszło do rozmów na temat wynagrodzenia, usłyszałem iż za taka kwotę to ona ma 2 kierowników. Wybaczcie Państwo, ale jeśli kierownik budowy zarabia mniej niż(usunięte przez administratora-niezgodne z regulaminem) PLN, to znaczy że to nie jest odpowiednia sobą na tym stanowisku. Wiele by pisać, Pan (usunięte przez administratora-niezgodne z regulaminem) 0 pojęcie na temat bu (usunięte przez administratora) ictwa. Tyle w temacie, szkoda poświęcać czas na rozmowę

ja co prawda pracuje w Eko inveście są pod tym samym adresem co rem bud i póki co nie narzekam. Dynamika rozwoju, nie obiecują gruszek na wierzbie, ale jak ktoś im podpasuje to nie ma co narzekać, gorzej z tymi co kombinują.

nie ważne

Z tego co wiem to(usunięte przez administratora-niezgodne z regulaminem) i to miendzynarodowa maja powiazania z (usunięte przez administratora-niezgodne z regulaminem)i i najgorszymi (usunięte przez administratora-niezgodne z regulaminem) w swiecie wiec nie dziwne ze nie boja sie tu dzialac ponoc bardzo skutecznie perswaduja swoje interesy ale co tu sie dziwic polska jest dawno sprzedana

milobylopoznac

Potwierdzam powyższe opinie o firmie rem-bud/ eko-invest, już dawno nikt nie wykorzystał pracownika tak bezczelnie, mało tego nie oddał za to należytego zarobku!!!!!!!

Ale głupoty wy piszecie

Ale głupoty Wy piszecie. Opisujecie się jako Ludzie z łapanki fajnie się szanujecie "Ludzie z Łapanki" Nigdy nie szanowaliście pracy a wynagrodzenie każdy otrzymał. TACY SĄ LUDZIE DAJ IM PRACĘ A ONI ...

Witam, A wiecie coś o firmie eko inwest? Podobno teraz przejęli Rem Bud. Jest tam szef na imię ma (usunięte przez administratora-niezgodne z regulaminem) ?? Z góry dziękuje za pomoc

Zostaw merytoryczną opinię o Rem Bud Ryszard Plasen - Olsztyn

Rem Bud Ryszard Plasen