Atut PL Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Atut PL Sp. z o.o.

admin 2015-08-13 12:40:50
Znasz dobrze firmę Atut PL Sp. z o.o. jako pracownik lub jako klient? Wiesz coś o niej produktach, usługach? Czekamy na Twoją opinię.
Adrian 2015-12-08 11:11:29
Firma niepowazna, maja sie za nie wiadomo kogo a nie placa dostawca. Nie proponuje nikomu o zdrowych zmyslach wystawiac im faktury z odroczonym terminem platnosci.
Karol 2015-12-22 20:52:10
@Foch - zanim sie tam przyjmiesz wygugluj sobie ze w padzierniku odbyla sie licytacja komornicza tej firmy a we wrzesniu licytacja komornicza Atutu Properties , spolki podleglej. Rowniez w styczniu malo nie zlicytowano mieszkanie prezesa.Ja tez sie tam mialem przyjmowac ale po tych faktach zrezygnowalem i zostalem w Angli.
tygdyn 2016-04-25 11:36:44
nana56
strasznie kreatywnie. Zwłaszcza, że firma zredukowała swoich handlowców z kilkunastu do jednego, a na ich FB nie ma żadnego wpisu od tamtego roku. Udaj się do nich do siedziby widniejącej ostatnio w KRS. Pocałujesz klamkę. Firma zwinęła się z tego adresu. Karol niestety ma rację.
Karol 2016-05-02 20:28:14
Tak nana56 , spolka jest kreatywna chyba tylko przez fakt ze jej prezes naotwieral kilka firm ktore dzialaja tylko w jego marzeniach,buduje potege ale tylko w KRS-ie bo w realu musial zamknac spolke bo mu do niej wlazl komornik.Jak pisze tygdyn tam gdzie mieli byc juz ich nie ma.

Zostala tylko strona internetowa z "fajnymi nutkami".Powodzenia a twoje zdanie "nic o tym nigdzie nie wiadomo" jest po prostu bezcenne
CosWiem 2016-06-07 19:59:18
Wiem o Firmie ATUT PL Sp. z o.o. bardzo wiele. Szczerze nie polecam! Ani jako pracownik bo po prostu nie płacą, ani jako partner handlowy. Jeśli chcesz im coś sprzedać tylko na fakturę proforma, i to poczekać na kasę zanim się coś zrobi. Bo obiecują a nie płacą. Ogólnie są spłukani. Nie mają pieniędzy na nic.
Firma jest powiązana z Studio Reklamowe Chili. Więc tu też raczej proszę uważać.
Przestrzegam to nie jest miejsce do pracy ani robienia wspólnego biznesu dla nikogo.
ciekawski robaczek 2016-07-14 16:39:54
czy firma jeszcze działa?
CosWiem 2016-07-15 11:56:21
Firma ale tylko na papierze w rzeczywistości to bankrut.
Chili concept, studio reklamowe chili z Rzeszowa teraz już chyba Kraków, atut properties, pakaya i inne to wszystko jest powiązane z Januszem biznesu ich prezesem. Ta firma o jeden wielki dramat.
KRS 2016-07-26 02:39:48
Szykuje sie nastepna licytacja pana prezia Atutu , chyba juz czwarta w ciagu roku .Mysle ze komornicy ostatecznie wybija mu jakikolwiek biznes z glowy chroniac przed nim potencjalnych kredytodawcow i pracownikow. Z ogloszenia o licytacji wynika ze pan prezes przeprowadzil sie do mieszkania swoich rodzicow. Moze to kogos dziwic ale trzeba wziasc pod uwage ze jego wlasne mu zlicytowano. Miejmy nadzieje ze mu sie tam zmieszcza wszytkie jego spolki.
wes 2016-10-19 22:36:51
KRS 2016-10-27 21:33:15
" wes 2016-10-19 22:36:51 a macie juz jakieś potwierdzone informacje na ten temat? to wszytsko prawda o licytacji? "

Panie Prezesie ,

Dobrze Pan wie ze to prawda a szczegoly kazdy moze sobie znalezc na necie. Dobra wiadomosc dla Pana to to ze moze pan dozywotnio tytulowac sie Panem Prezesem. A ponoc od nastepnego roku ten tytul moze byc dziedziczony.

Agata 2016-10-28 18:44:11
Jak ktos ma jakies dane o komornikach i adresach pana Kortyny to wrzucajcie, moze cos odzyskamy
Klatt 2016-10-30 15:53:40
Jesli ktos szuka adresu p. Kortyny to jest od pod tym linkiem

http://www.ekomornik.pl/auctions/detail/302161 , gdyby link nie dzialal to podaje sygnature licytacji

Sygnatura: KM 1505/14

Nie podaje adresu bezposrednio bo moze by go wymazali z mojego postu. Ze mieszka tam wiem na pewno bo widzialem jak wchodzil do swojego auta ktore tam parkuje. Moze on nie zdaje sobie sprawy ze jest dluzny pieniadze tylu ludziom? Mysle ze zawsze mozna rozmawiac aby rozwiazac sytuacje.
Teodor 2016-10-30 22:26:27
Dzieki za informacje ze jego corka byla i jest ciagle razem z nim w biznesie. Czy jestes tego pewna? Mysle ze sprawny prawnik moze dopatrzyc sie jakis powiazan i moze bedzie mozna rowniez z niej cos sciagnac?
Czy masz na nia jakies namiary ?
Agata 2016-11-01 00:48:47
Na fejsbuku córka podaje ze pracuje w firmie Niras a ta jest na il. Lublańskiej 38 w Krakowie.
Zostaw swoją opinię o Atut PL Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atut PL Sp. z o.o.