Tel-Ex Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Tel-Ex Sp. z o.o.

Bogna 2014-11-20 16:52
Tel-ex i max-invest to ta sama firma.
Ogólnie kiepsko, mało płacą, ciągle jakieś ale do pracowników, szefostwo masakra.
bardzo nie polecam
wieleHałasuO NIC 2016-04-29 15:46
mała firemka gdzie zarządowi się wydaje że KORPO stworzyli. Płace kiepskie, brak wykwalifikowanej kadry, wszyscy zastraszeni, układy i układziki a intrygi jak w taniej telenoweli. Byłem, zobaczyłem i nie polecam.
Alana 2016-04-29 20:27
Niestety potwierdzam, na szczęście ja zorientowałam się dość szybko.
Pracownica 2016-05-02 12:37
Do "wieleHałasuO NIC"gadasz bzdóry Max invest to porzonda firma. Pracóje już tutaj 3 lata i wszystko jest spoko. Jerzeli pracujesz dokładnie i wykonujesz wszystkie polecenia przełorzonych to morzna być pewien że szefostwo bendzie Cię dobrze traktować.Ja po puł roku dobrej roboty dostałam awans w biurze.Płace na poczotku są małe ale czensto są podwyżki dla dobrych pracownic więc tyle dostaniesz na ile Cię stać.Ja jestem bardzo zadowolona z firmy Max invest i chciałabym kontynóuwać moją przyszłość w tej firmie.
Ciekawski 2016-05-03 23:29
Do Pracownicy - Spoko to Ty masz ... ale ortografię !!! Jeżeli pracujesz w biurze i jesteś tak dobra jak Twoja gramatyka to nawet nie chcę wiedzieć jakim cudem awansowałaś.Nie dziwię się , że nie ma rotacji wśród pracowników w biurze jeżeli wypociny pani Pracownicy powlekane analfabetyzmem pokazują jakie trzeba mieć umiejętności aby pracować w Max-invest. No i płaca na poziomie 1900zł brutto na pewno zachęca wielu ludzi aby pracować w tej wielkiej korporacji.
Yyy 2016-05-04 15:48
A ja widziałem nową osobę w biurze, po za tym to chyba nawet nie chodzi o rotację, co o to w jaki sposób są traktowani ludzie w firmie.
Alana 2016-05-04 15:53
Dokładnie.. Po za tym, najczęściej rekrutacja wygląda mniej więcej tak: "nie masz kogoś znajomego?"
wieleHałasuO NIC 2016-05-06 12:13
No i to jest poziom tej firmy...Buahahahah
anonim 2016-05-07 21:43
No nie wierzę, że jest tyle wpisów na temat Max-Investu czy Tel-exu O_o
Myślałem, że nikt nie słyszał o takiej pipidówce :)
Przyznać trzeba, że słabo. Oj słabiutko tam jest.....jeżeli ktoś myśli o pracy tam to szkoda zachodu. Najniższa krajowa. Kierownictwo od siedmiu boleści. Praca w sieci sklepów z robaczkiem w logo jest bardziej ambitna.
anonim 2016-06-30 22:56
Sorry ale na żadnym stanowisku nie bedzie lepiej. Znam dobrze tę firemkę od kilku lat. Szkoda zachodu. Jeżeli nie chcesz sie rozczarowac, stracić czasu, dać się wyzyskiwać, oszukiwać i poniżać to sobie odpuść. Tak szczerze. Serio. Zrobisz jak chcesz.
Zostaw swoją opinię o Tel-Ex Sp. z o.o. - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tel-Ex Sp. z o.o.