Domus Sp. z o.o. Nieruchomości

Wrocław

Opinie o Domus Sp. z o.o. Nieruchomości

admin 2015-08-13 11:22
Jakie benefity lub dodatki pozapłacowe oferuje firma Domus Sp. z o.o. Nieruchomości ? Wiecie coś na ten temat? Twoja wypowiedź jest ważna!
Obserwator 2016-05-12 11:09
Z tego co widzę firma ma bardzo dużą rotację pracowników. Ogłoszenia o pracy pojawiają się ciągle. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Wymagania mają ogromne a chcą żeby pracować prawie za darmo. Pan Prezes, na temat osoby, którą rekrutuje chce wiedzieć wszystko.(stan rodziny-dzieci w jakim wieku, gdzie pracuje mąż, partner). Firmę oczywiście przedstawia w jak najkorzystniejszym świetle, proponując pracę za wręcz żałosne wynagrodzenie. Jeżeli ktoś wymaga, to niech zacznie najpierw od siebie, bo ja wstydziłabym się oferować takie zarobki osobom z doświadczeniem i odpowiednim wykształceniem. Ludzie nie studiują po to, żeby zarabiać 1700 zł, to żałosne. Taką propozycję zarobku dostałam w tej firmie i oczywiście podziękowałam!!! Żałosne :((
Former Worker of Domus 2017-03-01 13:02
DOMUS : korpo-kołchoz
Praca w tej firmie kojarzy mi się dwojako - przez ponad 3 lata miałam przyjemność współpracować z na prawdę wspaniałą ekipą pracownic (panie księgowe, administratorki, techniczne itd) jednak szefostwo przyprawiało o mdłości. Mobbing pod wszelką postacią, każdego dnia... Pan Prezes (niespełniony aktor - dosłownie) bez jakichkolwiek kompetencji i umiejętności w zarządzaniu kapitałem ludzkim chrzanił wszystko!!! Problemy osobiste szefostwa odbijały się na atmosferze i funkcjonowaniu firmy, zwalnianie dobrych pracowników z dnia na dzień rozwalało cały system i choć człowiek starał się jak mógł to i tak nie dawał rady. Brak jakiejkolwiek logiki w doborze zarządzanymi nieruchomościami - brał co było do wzięcia, najgorsze strupy i wrzody - mała WM z milionem problemów, przynosząca miesięczny dochód rzędu 200-300 zł angażowała pracownika w 90% podczas gdy ten miał pod opieką inne (w ilości 20 - 30) bardziej rentowne ale niestety nie mógł poświęcić im wystarczająco dużo czasu i kończyło się tak, że mała WM wykorzystała firmę na maxa i rozwiązała umowę a duża WM zaniedbywana również wypowiadała umowę o zarządzanie. Działania szefostwa impulsywne, podszyte emocjami i osobistymi odczuciami - totalny brak profesjonalizmu. Dodatkowo napuszczanie na siebie pracowników różnych działów w celu kontroli sytuacji w firmie podczas nieobecności. Zarobki może i były dobre - nowy pracownik z marszu dostawał umowę o pracę i od 2000 do 3000zł. netto ale i to nie zatrzymywało nowych ludzi na dłużej. NIE POLECAM pracy w tej firmie.
Zostaw swoją opinię o Domus Sp. z o.o. Nieruchomości - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domus Sp. z o.o. Nieruchomości