Domus Sp. z o.o. Nieruchomości

Wrocław

Opinie o Domus Sp. z o.o. Nieruchomości

admin 2015-08-13 11:22:09
Jakie benefity lub dodatki pozapłacowe oferuje firma Domus Sp. z o.o. Nieruchomości ? Wiecie coś na ten temat? Twoja wypowiedź jest ważna!
Obserwator 2016-05-12 11:09:21
Z tego co widzę firma ma bardzo dużą rotację pracowników. Ogłoszenia o pracy pojawiają się ciągle. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Wymagania mają ogromne a chcą żeby pracować prawie za darmo. Pan Prezes, na temat osoby, którą rekrutuje chce wiedzieć wszystko.(stan rodziny-dzieci w jakim wieku, gdzie pracuje mąż, partner). Firmę oczywiście przedstawia w jak najkorzystniejszym świetle, proponując pracę za wręcz żałosne wynagrodzenie. Jeżeli ktoś wymaga, to niech zacznie najpierw od siebie, bo ja wstydziłabym się oferować takie zarobki osobom z doświadczeniem i odpowiednim wykształceniem. Ludzie nie studiują po to, żeby zarabiać 1700 zł, to żałosne. Taką propozycję zarobku dostałam w tej firmie i oczywiście podziękowałam!!! Żałosne :((
Zostaw swoją opinię o Domus Sp. z o.o. Nieruchomości - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domus Sp. z o.o. Nieruchomości