Gino Rossi S.A.

Słupsk

Opinie o Gino Rossi S.A.

admin 2015-08-13 08:36:27
Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę Gino Rossi S.A.? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.
gość 2016-06-06 22:03:37
Jak wygląda praca w tym zakładzie ? Po przeczytaniu komentarzy o pracy w Elblągu nie wiem co myśleć :

"jedna z najbardziej niechlubnych firm w elblagu gdzie mobing jest na porzadku dziennym ,kierownictwo gnebi kobiety cieżko pracujace a mezczyzni graja na telefonach,sluchaja muzyki albo pija sobie kawke godzinami a pan BODZIO i pani EWA na to pozwalaja.Klutnie w pracy sa normalka a kierownictwo sie smieje ,to jest chore"

czy ktoś może się wypowiedzieć o pracy w Słupsku ?
Ona 2016-08-04 15:48:34
Pracuję już tu dłuższy czas. Wszystko ok tylko atmosfera na produkcji średnia a to wszystko przez nie jaką Marysię który w inny sposób nie potrafi rozmawiać tylko krzyk! Nie jedna osoba planuje już tę sprawę poruszyć i dać informację wyżej, chodź ta kobieta była kiedyś ponoć kierowniczką. To została zdegradowana. Na szwalni ok. pracuję tu i nie narzekam. Nie polecam pracy na magazynie tam brak odpowiedniej osoby zarządzającej która by przystopowała Maryśkę bo i tam już jej krzyk dociera a to nie pomaga w pracy
Zostaw swoją opinię o Gino Rossi S.A. - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gino Rossi S.A.