Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Białystok 11 w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Białystok 11. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Białystok 11 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Białystok 11 w Białystok

Dor Nowy wpis

Biuro na kolejowej zdecydowanie odradzam, praca jako sanitarnik do kitu, zadania typu usuwanie awarii na wioseczkach, szef bez pojęcia...

Joanna Nowy wpis

Poczta Polska Nowosielska Białystok. Pracownica powiedziala o mnie do innej osoby ze stoję pod sklepem monopolowym i pije piwo z chłopami. Nie znam tej kobiety i nie wiem dlaczego w taki sposób traktuje klientów. Oczywiście przed jej pomówieniami oskarżyła mnie okradziez pocztówki , której sama nie policzyła a miała ja pod nosem. Oczywiście brak paragonu . Musiała drukować z komputera. Była opryskliwa i wulgarna . Oczywiście na fakturze jest jej Nazwisko . W poniedziałek składam oficjalna skargę oraz idę do adwokata będę żądała przeprosin oficjalnych inaczej sprawa trafi do sądu.

Michał Nowy wpis

Czy Poczta Polska zapewnia podwyżki?

Grażyna

@Pracownik, czy możesz napisać jak długo trwa takie szkolenie w firmie Poczta Polska, czy jest ono płatne i kończy się egzaminem? Jak wygląda taki egzamin, czy są to pytania zamknięte czy może egzamin praktyczny pod okiem doświadczonego listonosza? Te informacje mogą być pomocne dla przyszłych kandydatów.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Białystok 11? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Firma zatrudnia na stanowisko listonoszy i nie tylko .bez doświadczenia.jest szkolenie.

Grażyna

Jak widać, ostatnie opinie na forum zostały napisane przez klientów firmy. Jakie zdanie na temat firmy mają jej pracownicy? Forum GoWork.pl koncentruje się na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Czy osoba bez doświadczenia ma szansę na zatrudnienie w tej firmie? Czy Poczta Polska organizuje szkolenia swoim pracownikom?

Klient

Lubię pocztę na Bema. Super obsługa i kompetencje. Plusy to małe kolejki.

rybak

Wspaniała kobieta kulturalna pulchniutka i jest na czym oko zawiesić a wolna może dajcie znać

ban

Szanowni widzę że na poczcie przy ul Wasilkowskiej pracuje Dorota W. kilkanaście razy tam byłem u tej kobiety brak kompetencji zawsze nie wiedziała jak załatwić pytała innych.Zresztą pracowała w forte u nas na montażu z nami zawsze miała problem w końcu na odczepnego dano ją na reklamacje bo nigdy nie nadążyła .Jak jest czyjąś pociotką zabierzcie ją stąd bo ludzie ją znają przecież to obok fabryki jak chcecie mieć dobrą opinię o urzędzie

KAN
@ban

MA RACJĘ SCHOWAJCIE JĄ BO TU WSZYSCY JĄ ZNAJĄ

lori

kil, to zalezy od stanowiska i doświadczenia, ale pracując w okienku ma się 2000-2500 brutto. Pozdrawiam.

Zyczliwy

najgorsi pracownicy poczty polskiej to ul. wesoła białystok już kilka razy zostałam zlekceważona, brak kompetencii i zero pomocy

admin

Zachęcamy do dodawania opinii na temat firmy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Białystok 11. Twój komentarz może wiele zmienić.

Lila Nowy wpis
@admin

Wysłałam paczkę do Sowlan. Sprawdziłam w internecie czy przesyłka dotarła i okazało się, że dotarła ekspresowo na drugi dzień i o godz.15.16 została doręczona. Ciekawa jestem komu bo w tym dniu i do wieczora dnia następnego nikogo nie było. Okazało się, że paczka została porzucona przed wejściem do domu(nie mieszkania) i leżała tak prawie dobę. Paczka nadana była jako wartościowa. Nr przesyłki 00359007733002447031

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Białystok 11 - Białystok

• Jak się pracuje w Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Białystok 11?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Białystok 11 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Białystok 11