Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy

Rokietnica

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy

pocztówka 2011-09-05 23:14:55
Bzdura jakaś ! Pracuję w tej firmie od lat ,byłam na różnych urzędach, każdy pocztowiec wie jaki to zapiernicz i że tylko tak się wydaje,że te panie w okienkach nic nie robią tylko się uśmiechają! Nienawidzę tej roboty , jest mobbing , małe pensje,siedzenie po godzinach za które nikt nie płaci , nic się nie zmieniło od lat...Listonosze też mają przerąbane...Nie polecam, bo tu jak już się człowiek przyjmie to potem trudno się stąd wyrwać.
pocztowiec 2012-01-05 14:34:11
Urząd w Rokietnicy to masakra....Okropna atmosfera ,podlizustwo,komuna!!!! Każdy kto tam był to wie....Zresztą bardzo duża rotacja bo nie da się tam pracować a już na pewno nie da się zarobić.Wykorzystywanie i dziwne zasady premiowania....
bleeeeeeeee 2013-02-25 09:58:46
Ludzie,jak najdalej od poczty ! Wykańcza psychicznie, po powrocie z pracy do domu nie ma się siły na nic ! Trzeba żyć tylko pracą bo inaczej się nie da....Co druga asystentka ma depresję, uwierzcie mi, sama miałam dlatego po kilku latach odeszłam stamtąd.Zdecydowanie odradzam.
on 2013-02-25 10:02:24
Urząd w Rokietnicy powinien dawno zostać zamknięty.Niech szefostwo samo sobie odpowie dlaczego......
Anita od Lita 2014-12-09 20:17:29
To chyba jakiś HORROR, ludzie są przypięci do biurka kajdanami i pracują po 20 godzin bo słyszałam że jest przesyłka w 24h

Wszyscy narzekają na pracę - a jak jej niema to okna by poszła myć żeby tylko zarobić
ukik 2016-04-23 09:30:15
ddd, jeżeli ktoś nie zna swojej wartości to niestety będzie krążył przy najniższej krajowej. Realia są bolesne, ale konkurencja daje nieco lepsze warunki.
Zostaw swoją opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy - Rokietnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy