Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Wieliczka Filia

Wieliczka

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Wieliczka Filia

admin 2015-08-13 07:29
Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Wieliczka Filia.
Gosc 2017-04-29 10:11
Urzad Pocztowy sw Barbary Wieliczka. nieprzyjemnie obsluguja klientow, wrecz chamsko. Najgorsza jest szczupla blondynka z orlim nosem i krotkimi wlosami. Obraza klientow, typu "ofiary losu, matoly..." itd. Skandal.
Gość 2017-05-19 17:52
Poczta na ul. Legionów w Wieliczce zamienili w stragan z kosmetykami, ręcznikami z głupawymi napisami typu "w dzień imienin", "kocha.." bo wyraz "cię" zasłonili jakimiś batonikami, torebki, portfele i inne nieciekawe buble. Co to jest? To jest Urząd Pocztowy, czy Bazar z bublami i paniami gadającymi do siebie. Skandal.
klient poczty 2017-09-03 21:38
Dlaczego na poczcie na ul Legionow w Wieliczce pracuja kobiety, ktore juz dawno sa na emeryturze. nie dosc, ze emerytki, gburowate i zabieraja miejsce pracy mlodym. Dawno powinni je zwolnic. Tyle mlodych ludzi nie ma pracy.
Zostaw swoją opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Wieliczka Filia - Wieliczka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Wieliczka Filia