ROOF Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o ROOF Sp. z o.o.

petrus 2012-03-06 20:57:13
warunki w tej firmie ogólnie do dupy a [usunięte przez admina] ..i oczywiście ...układy..
Her 2015-01-26 22:57:06
Tragedia z ta firmą 1500 zł pomocnik umowa o dzieło a puzniej na 1/4 etatu oszusty
Buła&spóla 2015-05-19 22:05:52
brak kompetencji, okradanie z godzin(nadgodzin),brak środków czystości i higieny osobistej, brak odzieży roboczej, brak rękawic, brak środków ochrony osobistej(dostajesz jakieś stare po kimś), większość umowa na 1/4 etatu, uważaj z kim rozmawiasz - KONFIDENCI!!! I najważniesze za dużo "kierowników" nie ma komu pracować...NIE POLECAM!!!! Warto żeby PIP bądz inna komórka zajęła się "tą" firemką....
IWOiprzyjaciele 2015-08-04 12:26:02
Zgadzam się z opinią poprzedników.Przyjmując pracowników obiecują złote góry, a potem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Umowy śmieciowe, zatrudnianie na 1/4,1/2 etatu i wyjazdy na delegacje??. Praca w nadgodzinach bez możliwości sprzeciwu, poniżanie, mobbing to wszystko na porządku dziennym.Praca w soboty a jak nie przyjdziesz to ci potrącą pieniądze, a ogólnie to potrącają za wszystko.Brak gwarantowanych przepisami przerw w czasie upałów,praca w nadgodzinach i w upały i w czasie mrozów, praca w deszczu, brak odzieży roboczej,a o napoje musisz się prosić najlepiej jak sobie kupisz sam.Donoszenie i kapowanie na porządku dziennym i więcej rządzących niż pracujących, pracujesz na nich ale nikt ci za to nie podziękuje jedynie możesz dostać zwolnienie bo z pracownikami nikt w Tej firmie się nie liczy. Nie polecam chyba że ktoś lubi być poniżany i wykorzystywany.I gdzie ten PIP i inne instytucje które powinny bronić pracowników przed takimi firmami.
maro 2015-10-19 19:47:35
Trzeba pracować ale można zarobić. Przed przyjazdem na ślask robiłem w skanskiej i zarabiałem mniej niż w roof a w angli pracowałem po czternaście godzin i wywalałem kase na mieszkanie. Zawsze można narzekać ale przynajmniej tu jest robota cały rok a nie jak na innych dachach we wrześniu znowu czeba szukać roboty bo nie mają zleceń i zwalniają wszystkich do maja. Ja juz byłem pięć miesięcy bez roboty i nie było dobrze.
maro 2015-10-19 19:47:59
trelek 2015-12-12 15:35:10
Firma ROOF Sp. z o.o. największa porażka jaką poznałem. Stworzyli sobie system akordu i zabrali dodatek delegacyjny. Jest spora tzw. głupich bo nie mają co z sobą zrobić, albo są za starzy i dlatego tam pracują. Banda idiotów. Nie polecam nikomu rązsądnemu tej firmy
hebel 2016-01-13 13:56:43
Ja uważam że praca jest spoko dla chcących pracować. Pieniądze zawsze kiedy trzeba i nawet zaliczki dają. System na akord jest dla tych co robią a nie podpierają mury dlatego masa niezadowolonych.
hebel 2016-03-02 21:08:22
Z tego co wiem to wszyscy mają umowy o pracę.
pilker 2016-05-11 21:00:00
lucek, trzeba zaaplikwać to siędowiesz. Akurat teraz development engineera poszukują.
Zostaw swoją opinię o ROOF Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROOF Sp. z o.o.