Opinie o Pio Bud Firma Handlowo-Usługowa Piotr Jagusztyn w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pio Bud Firma Handlowo-Usługowa Piotr Jagusztyn. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pio Bud Firma Handlowo-Usługowa Piotr Jagusztyn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pio Bud Firma Handlowo-Usługowa Piotr Jagusztyn w Radom

budowlaniec Nowy wpis

Cześć. jestem świeżo po studiach i aktualnie szukam pracy wysyłając dziesiątki CV. Ma ktoś może aktualne informacje na temat Pio Bud? Jakie są tam warunki i czy warto?

trako Nowy wpis

z tego co wiem to nie jedyny interes tego Pana który nie okazał się trafiony. Do niego należała również Fantazja czyli centrum rozrywki dla dzieci w Radomiu. Chyba brak mu trochę konsekwencji , bo tak naprawdę pomysł jeden czy też drugi na rozwój swojego interesu wydaje się bardzo trafiony. i może umiejętności brak

Mandzukic Nowy wpis

Ciekaw jestem czy tylko te rozprawy sądowe ich nie pogrążą do końca. Oby nie, bo jest to zwykle jednoznaczne z tym, że wiele osób traci pracę, chociaż zupełnie nie jest winna sytuacji, bądź pośrednio w niej uczestniczy. Powiedzcie chociaż czy można liczyć na jakieś normalne wynagrodzenie i miłą rozmowę rekrutacyjną?

Ciekawy Nowy wpis

Wie ktoś może jak zakończyła się sprawa Kleen Tex-u z Suchodniowa przeciwko Pio Bud-owi ???? Widzę ,że w końcu pod koniec zeszłego roku trochę zaczęto się brać za [usunięte przez moderatora]. komornik wystawiał na licytację jego działkę położoną w miejscowości Osieki , wszedł na jego pensje z Furex-u., jedyne co mnie dziwi to czemu jeszcze jeździ Sprinterem który był zarejestrowany na niego i jakoś do tej pory komornik nie zabiera tego auta za tak kolosalne długi

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Pio Bud Firma Handlowo-Usługowa Piotr Jagusztyn? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
były na szczęćcie już pracownik

kolega wyżej coś ściemnia bo pracowałem bardzo długo w tej firmie Pio Bud gdzie ta firma nie miała większych zleceń tylko jednostkowe gdzie każdy się poznał ,że firma leci w bambuko i dla nikogo nie robiła więcej niż jedno zlecenie Poprzednią opinie to musiał sam właściciel sobie dodać.A co do Karola pytania to słyszałem żę teraz [usunięte przez moderatora] właściciel byłego Pio Bud pracuje lub nie wiem odrabia może długi jako pracownik firmy furex w dziale palet.O ile nie zmienił numeru telefonu to ostatni numer kontaktowy z [usunięte przez moderatora] to [usunięte przez moderatora].Życzę powodzenia i kontaktu w końcu z właścicielem [usunięte przez moderatora] który chyba Panu też jest coś dłużny skoro Pan próbuję też go namierzyć

Karol

Orientuje się ktoś z Was czy jeszcze ta firma prosperuje na rynku??? Od dłuższego czasu próbuję się skontaktować z właścicielem i zero kontaktu e-mailowego , numery telefonu chyba właściciel pozmieniał ,listów poleconych za potwierdzeniem nie odbiera.

Ten ostatni wpis to musi należeć do samego właściciela. Firma niesolidna, a właściciel oszukuje swoich klientów jak i pracowników. Ciągnie się za nim wiele spraw sądowych, z których większość już jest w rękach komornika za nieuregulowane zobowiązania. Szukajcie innej firmy jesli chcecie mieć wykonane prace zgodnie z umową.

diabeł

Firma solidna , wiele zleceń dla mnie zrobili , nie miałem z ta firma żadnych problemów. Właściciel firmy jest to konkretny gość , zna się na swojej robocie . Poznałem go osobiscie i jego pracowników . Traktuje ich jak wspólników firmy , mają u niego jak u Pana Boga za piecem. Wydaje mi sie ze opinie negatywne na temat właściciela są wyssane z palca , firma jest konkrek i kazdemu bym polecał. Po za tym jak ktoś ma prywatne sprawy nie rozwiąza ne z włąscicielem tej firmy to niech nie pisze głupot tylko wyjasni to w cztery oczy , a wychodzi na to że to jakis FRAJER. Pozdrawiam i nie wieżcie w negatywy tej firmy.

kleentex

jestem ciekawy czy juz go tych trzech panow opuscilo ze szwagrem na czele nie ladnie jest kogos wyjebac a samemu lizac ale z tego co tu pisza to i was wyruchal

pio dupek

PIO BUD= PIO [usunięte przez moderatora] z firmy Pio Bud zostało samo [usunięte przez moderatora]!!! Wszyscy olali właściciela ostatnia resztka pracowników odeszła z tej chorej firmy został sam właściciel z łopatami do śniegu z zeszłego roku który teraz tylko liczy na zimę że śnieg spadnie i znajdzie idiotów którzy będą dla niego odśnieżać dachy bo przy tym nie trzeba fachowców lub sam dla zdrowotności weźmie łopatę i troszkę śniegu zrzuci z dachu aby mieć jakieś drobne na automaty do gry aby pomnożyć pieniądze i dostać nocleg u żony

Pierwszą wypowiedź na temat tej firmy to chyba umieścił sam właściciel,bo miałem okazje u niego niestety pracować i nie mam dobrego zdania o tej firmie jak i właścicielu który jest od zawsze nie wypłacalny i wielki krętacz wobec swych pracowników jak i zleceniodawców których też kantuje na każdym kroku aby on tylko dobrze na tym wyszedł i miał z czym pojechać na maszyny aby sobie pograć

Wystarczy pierwszą napotkaną osobę w Leżajsku zapytać co zna właściciela firmy bo akurat [usunięte przez moderatora] pochodzi z tego miasta a tu ludzie się znają więc można tu dostać od ludzi na ulicy opinie niestety negatywne o tym typie jak i o jego firmie jak ją prowadzi i jak traktuje swoich pracowników którzy pieniądze dostają tylko wtedy jak wielki pracodawca coś ma , a raczej coś wygra w automaty bo w tej firmie na wypłatę tylko wtedy można liczyć jeśli maszyna coś wypłaci.

xxx

PIO BUD - dziwna firma zero kontaktu telefonicznego e-mailowego,biuro handlowe na Kalińskiej non stop zamknięte albo ta firma już nie istnieje lub zbliża się do upadłości i zamknięcia.

Witam.Niestety jak kolega wyżej opisał też niestety nie mam dobrego zdania o tej firmie jak i o pracodawcy pieniądze były płacone w części i w ratach reszta obiecana zawsze w przyszłym miesiącu i tak z miesiąca na miesiąc a od listopada 2010 do sierpnia 2011 to już całkowicie stał się nie wypłacalny i kombinuje jak koń pod górę.Przestał płacić pracownikom jak też składki ZUS ,Pracowników po wysyłał bez ich wiedzy na urlopy bezpłatne aby zadłużenie w zusie nie rosło a pracownicy nic nie wiedząc pracowali i pracują nadal w tym systemie,ja tak niestety bez składek przepracowałem półtora miesiąca.

witam miałem okazje pracowac w firmie pio bud szczerze odradzam tego pana jako pracodawce bo naprawde niezły kręt [usunięte przez moderatora] tylko na maszynach gra i nie ma dla pracowników wypłat płaci jak chce i kiedy chce naprawde negatywna opinia

Zostaw merytoryczną opinię o Pio Bud Firma Handlowo-Usługowa Piotr Jagusztyn - Radom

Pio Bud Firma Handlowo-Usługowa Piotr Jagusztyn

Pio Bud Firma Handlowo-Usługowa Piotr Jagusztyn