Opinie o Marciniak Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Marciniak Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Marciniak Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marciniak Sp. z o.o. w Rzeszów

Jeszcze jest aktywne ogłoszenie dla asystenta IT. Nie wymagają wielkiego doświadczenia a bardziej chęci do nauki i obsługi odpowiednich programów. To znaczy że osoba świeżo po studiach jak ja też ma szanse się dostać? Ktoś już był na rozmowie i może powiedzieć jakie jest do tego podejście?

YO YO Nowy wpis

Nie jest wymagane doświadczenie i osoby na rozmowie kwalifikacyjnej są traktowane indywidulnie w zależności od doświadczenia zawodowego

@YO YO

Powiesz jak przebiega sama rekrutacja? Tzn. ile jest etapów, czy na na pierwszy można umówic się zdalnie? Zawsze jest feedback bez względu na wynik rekrutacji?

Kokodzambo

Przygoda z ta firma nie długa nie krótka lecz w sam raz. W sam raz aby przekonać się ze firma wyglada tylko dobrze z zewnątrz. W środku panuje ogromny chaos. Pracownicy są wobec siebie nieżyczliwi, każdy na każdego donosi do pana Szefa, pan szef tych pracowników nagradza- a innych każe. Porównanie do stwórcy w tym wypadku adekwatne. W ciagu tego roku zwolniło się kilku kluczowych pracowników firmy, ci którzy zawitali równie szybko skończyli swoją drogę rozwoju w tej firmie jak zaczęli. Głównie ze swojej woli, a jak uciekali nie szło ich dogonić. Dział IT zachowuje się jakby conajmniej pracował u Muska, a głównie pomaga włączać lub wyłączać komputer. Panie z doradztwa podatkowego/ sekretariatu tylko czekają aż komuś się noga powinie. Ilość pracy zrzucona na pracowników przeraża, większość zostaje po godzinach - niepłatnych robota ma być zrobiona nikogo nie obchodzi w jakim czasie. Niestety o ile struktura w tej firmie się nie zmieni tak odchodzić będą doświadczeni pracownicy i tej lawiny się nie da zatrzymać.

Rafał Marciniak Nowy wpis
@Kokodzambo

Droga Pani E. Kierownicy zespołów nie „donoszą” do szefa jak to Pani wpisuje tutaj w ładny, zimowy piątkowy wieczór, ale opiniują czy podlegający im nowy pracownik robi postępy. Tak się składa, że jeśli ktoś swojej pracy nie wykonuje, w praktyce oznacza to, że ktoś inny musi ją wykonać, czy tak? Niestety praca polega również na nauce i podnoszeniu swoich kwalifikacji. Zwłaszcza w takiej dziedzinie jak księgowość i podatki. To bardzo nie fair, gdy pisze Pani o pracy „po godzinach”, ponieważ w Pani konkretnie wypadku, chodziło o to, że inny pracownicy musieli robić to, czego nie zrobiła w ciągu dnia Pani. Proszę się więc nie dziwić, że taka sytuacja innym nie pasuje. Rozwiązanie z Panią umowy o pracę nie jest „karą”. Umowy polegają na tym, że dwie strony zobowiązują się względem siebie do jakiś świadczeń. Decyzje o rozwiązaniu umowy nigdy nie są łatwe. Ale taka to już rola Szefa. Szczerze życzę, aby w przyszłości nie spędzała Pani piątkowych wieczorów (data Pani wpisu to Pt, 10.02.23, godzina 19:55) na wylewaniu żółci, anonimowo ukrywszy się za klawiaturą komputera. Z wyrazami szacunku

Kamila

No widzę że raczej krytycznie podchodzicie, ktoś to nawet pisał że warto iść gdzie indziej po prostu i sobie wynegocjować lepsze warunki, tylko jakoś brakuje mi informacji co dokładnie tutaj oferują, dlaczego nie napiszecie nic o stawkach godzinach pracy rodzaju umowy benefitach itd.?

Patrycja
@Kamila

Pani Kamilo, jeśli chodzi i stawki to na stary oferowana jest najniższa krajowa, która nie wzrasta wraz z zwiększaniem się obowiązków. Pytanie o benefity jest niesamowicie zaskakujące, ponieważ wydaje mi się, że pracownicy Marciniak BFC nawet nie znają takiego określenia, ponieważ nigdy ich to nie obowiazywało. Obracając się w tym temacie na myśl przychodzi słowo „premia”, np. Świąteczna. Jej tez nie ma. Jakieś imprezy pracownicze, czy też integracje również nie mają miejsca, chyba, że pracownicy sami się zbiorą i pójdą we własnym zakresie - na własny koszt. Podsumowując nie życzyłabym pracy w tym miejscu nawet największemu wrogowi.

Iza
@Patrycja

Serio aż tak cienko tu z czymkolwiek? To skoro tak to w jaki sposób tutaj według Ciebie motywują ludzi do pracy, czym? Bo czymś przecież muszą

@Patrycja

Drodzy Państwo, Informacje podane tutaj przez użytkownika "Patrycja" o założonej przeze mnie 19 lat temu firmie są nieprawdziwe. Odnosząc się kolejno do opublikowanych anonimowo kłamstw: 1) Benefity Firma oferuje pracownikom trzy pakiety: medyczny LUXMED (umowa z dn. 18.09.2020), pakiet sportowy MULTISPORT (umowa nr 0088213218) oraz możliwość zawarcia indywidualnej umowy szkoleniowej na dofinansowanie np. studiów podyplomowych lub co najmniej 200 godzinnych kursów zawodowych. Z oferty tej korzysta około 1/3 pracowników, ponieważ nie każdy jest zainteresowany. 2) Imprezy integracyjne Część takich wydatków ponoszę prywatnie i na niektóre nie biorę faktur (księgowi na pewno wiedzą dlaczego). Niemniej, oprócz wyjść na grilla lub do pubu, firmowe imprezy integracyjne odbywały się m.in. na strzelnicy STRZELKA w Głogowie Małopolskim i na torze kartingowym RESKART w Rzeszowie, byliśmy także całą firmą w teatrze. Publikuję zatem te wydatki na imprezy pracownicze z ostatnich paru lat, które mogliśmy zaksięgować nie naruszając przepisów (nr faktury / data / kwota): FSL-44/SE/10/TB/ 18.10.2021/ 1 117,89 zł, FV/42/2021/18.06.2021/3 508,00 zł/ PK 05/05/2021/30.05.2021/2 000,00 zł/ 62/2020/RF/17.07.2020 /1 851,60 zł/ FV/2/04/2020/ 09.04.2020 1 845,00 zł/ FV/2/12/2019 /02.12.2019/1 500,00 zł/ FV 22/2019 /07.09.2019 /1 499,00 zł / FS/9/04/2019 /02.04.2019 /1 720,00 zł /FS-695/S1/10/18/TBR /30.10.2018 /2 410,00 zł /345/DSF/15/18/15.07.2018/1 980,00 zł ... 3) Wynagrodzenia Wynagrodzenia są adekwatne do kwalifikacji, stanowiska służbowego i stażu pracy w firmie. W roku 2003r. zaczynaliśmy od zera, dzisiaj pracuje w firmie 30 osób. Gdyby "informacja" o płacy minimalnej była prawdziwa, to w jaki sposób moja firma istniałaby tyle lat? Czy ktoś w dzisiejszych czasach może w ogóle uwierzyć w bzdurę o "minimalnym wynagrodzeniu" podawaną przez użytkownika "Patrycja"? PODSUMOWUJĄC: użytkownik "Patrycja" podaje rzekomo trzy "fakty", z których ani jeden nie jest prawdziwy. Wpis jest oczywiście anonimowy. Czy aby na pewno jest to wpis naszego pracownika? Ktoś kto by u nas pracował, nie podawałby kłamstw bardzo przecież łatwych w tym wypadku do zweryfikowania. Dlatego jest wskazane krytyczne podeście do anonimowego hejtu, skoro jak wykazałem informacje podawane tutaj nie są prawdziwe, a nawet wątpliwe jest to, kto jest autorem takich negatywnych wpisów.

Ukulele
@Rafał Marciniak

Oooo sam prezes zabrał głos. No ładnie się wytłumaczył... Aż żal że już tam nie pracuje... :):D Serdecznie pozdrawiam

Tomasz
@Ukulele

No ale co, coś się nie zgadza z tego, co prezes firmy napisał? Bo jeśli tak, to pisz wprost. Najlepiej chyba podać, jaka jest - lub w Twoim wypadku, była - kwota wynagrodzenia? Trudno o coś bardziej wymiernego niż cyferki.

Jaka jest kultura pracy w Marciniak Sp. z o.o.?

OPIS TECHNICZNY do projektu budowlanego pawilonu handlowego zlokalizowanego w Radzyniu Podlaskim przy ul. Międzyrzeckiej 1. PODSTAWA OPRACOWANIA. 1.1. 1.2. 1.3. 1.4. Zalecenie Inwestora. Podkład geodezyjny w skali 1:500. Dokumentacja techniczna badania podłoża gruntowego. Wypis z Planu Przestrzennego Zagospodarowania miasta Radzyń Podlaski.

Kamila

No to może jakaś opinia o współpracy? Bo nie widzę celu tego wpisu. A naprawdę chciałabym się czegoś dowiedzieć. Pozdrawiam serdecznie.

@Kamila

Niestety nie mamy wpływu na to kto i co tutaj publikuje: administrator nie zapewnia praktycznie żadnej, poważnej weryfikacji i logowania. Dobry przykład powyżej: ktoś niby w odpowiedzi dla użytkownika Kamila wrzuca opis techniczny budynku, co oczywiście jest zupełnie bez sensu. Ciekawe, czy Państwo jako użytkownicy tego portalu wiedzą, że pracodawcom oferowane są tutaj specjalne abonamenty do śledzenia hejtu lub wpisów negatywnych? Co więcej, istnieją nawet całe firmy, które pracodawcom - oczywiście odpłatnie - oferują pomoc w odpowiedziach na hejt, ukrywaniu negatywnych wpisów itd. Nie jest to w moim odczuciu sytuacja transparentna i można mieć - moim zdaniem - spore zastrzeżenia do etyki właścicieli portalu. Nie jest to fair nawet dla potencjalnych pracowników: nie ma wiedzy kto, w jakim celu tutaj umieszcza? Odnosząc się konkretnie, do pytania użytkownika Kamila: firma MARCINIAK BFC jest spółką doradztwa podatkowego, wpisaną na listę KIDP pod nr 645. Zatrudniamy obecnie ponad 30 osób, pracujących w biurach w Rzeszowie, Warszawie i Zamościu. Firma podzielona jest na cztery działy: dział księgowości, dział kadr i płac, dział kancelarii podatkowej oraz dział IT. Więcej o nas można się dowiedzieć m.in. na firmowej stronie www.marciniak.company

@Rafał Marciniak

A czy w wyżej wymienionych działach jest możliwość pracy zdalnej/hybrydowej? :) Czy tylko z biura?

@Ewa

... w naszej firmie możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej istniała i była wykorzystywana co najmniej od 10 - 12 lat, czyli jeszcze na długo przed Covidem.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Marciniak Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Niki

Jakie wynagrodzenia oraz ile firm na osobę ?

@Niki

raczej niskie, mysle ze w innych biurach mozna wynegcjowoac lepsze warunki.

@Niki

Chcecie wiedzieć to odpowiadam: katalog firm zbyt mało ambitny.....

@Niki

pewni ludzie udają że pracują a pewni muszą odejść bo udawać nie umieją :) . Poznań, Warszawa

Xxx
@m.177

To prawda Ci co udają że pracują najlepiej na tym wychodzą

Wiosna
@Niki

Jeśli chodzi o wynagrodzenie to najniższa krajowa, a zakres obowiązków jest przydzielany na podstawie „widzi mi się” szefa - jeden pracownik ma 5 firm i ciagle siedzi na przerwie i plotkach, a pozostali maja po 30 firm i robią po godzinach (nieodpłatnych i nie do odbioru). Dodam jeszcze, że atmosfera wśród pracowników jest tragiczna, każdy pracuje dla siebie, nie można liczyć na pomoc ze strony innych. I taka rada dla przyszłych pracowników - jeśli chcecie coś powiedzieć to zachowajcie to dla siebie, bo „ściany mają uszy” i przełożony na drugi dzień roboczy wie o czym i z kim rozmawiałeś :)

@Wiosna

Drodzy Państwo, Udowodniłem w odpowiedzi na wpis użytkownika Patrycja, że anonimowe - podkreślam: anonimowe - "informacje" podawane w tym serwisie mogą mijać się całkowicie z prawdą. Zainteresowanych odsyłam do mojej odpowiedzi po szczegóły (podaję nawet daty i numery dokumentów). Co do wpisu użytkownika "Wiosna", nie zawiera on żadnych faktów, do których można się konkretnie odnieść. Każdy hejter, może anonimowo napisać dokładnie takie same rzeczy o w zasadzie każdym biurze rachunkowym, 1) ... że jest zła atmosfera, 2) ... że jest sporo pracy, 3) ... że szef, czy szefowa dużo wie Rejestracja wpisów w tym serwisie - każdy z Państwa może to łatwo sprawdzić, wymaga jedynie podania dowolnego adresu email i już można pisać co tylko się chce. Z poważaniem Rafał Marciniak

Euzebia
@Niki

Tu można pisać wszystko, tralalala, nikt tego nie sprawdza. Ziemia jest płaska. Konkurencja nie lubi firmy Marciniak. Zupa pomidorowa najlepsza z makaronem.

@Niki

Firma MARCINIAK BFC jest spółką doradztwa podatkowego, wpisaną na listę KIDP pod nr 645. Status spółki doradztwa podatkowego oznacza wyższe wymagania względem standardów pracy, zatrudnienia i obsługi Klientów. Stosujemy wyłącznie umowy o pracę etatową. Tylko wyjątkowo, niektóre pomocnicze lub doraźne zadania powierzamy w ramach umów cywilno-prawnych. Wynagrodzenie zależy od zajmowanego stanowiska (referenci, specjaliści, managerowie), osobistych kwalifikacji i stażu pracy. Tak samo, przydział obowiązków. Firma zatrudnia obecnie 35 osób mających miejsca pracy w Rzeszowie, Warszawie i Zamościu. W strukturze organizacyjnej, pracownicy podzieleni sią na cztery działy: księgowości, dział kadr i płac, kancelaria podatkowa oraz dział IT. Więcej informacji o nas można uzyskać m.in. na stronie internetowej: www.marciniak.company

Widzę, że sporo opinii się ukazało w ostatnim czasie, więc i ja postanowiłam dodać coś od siebie. Rozpoczynając od rozmowy rekrutacyjnej - osoby, które będą miały tego niesamowitego pecha, że trafią na ogłoszenie o pracy w Marciniak BFC (Rzeszów, ul. Zagłoby) mogą być pewne, że po przesłaniu CV zostaną zaproszone na rozmowę i przyjęte do pracy. Wynika to z faktu, że nikt tam nie chce pracować, a dlaczego ? Już tłumaczę. Ma rozmowie właściciel obiecuje stawkę, która zupełnie różni się od tego co później wpisuje na umowę. Na umowie zawsze jest najniższa i nigdy nie wzrasta. Są premie, które są ZAWSZE obcinane, nawet wtedy, gdy wszystkie obowiązki są wypełnione. Jeśli chodzi o samą pracę to na start dostaje się niesamowicie dużo obowiązków i większość pracowników pracuje po godzinach (za darmo). Atmosfera wśród pracowników jest okropna, ludzie są fałszywi, podkładają tzw. kłody, a gdy o coś pytasz to dostajesz celowo nieprawidłowe informacje lub nie uzyskujesz żadnej odpowiedzi. Są pracownicy, którym od przebywania w kuchni bądź siedzenia w telefonie na FB wygaszają się monitory, ale to właśnie oni są uwielbiani i donoszą każdy wypowiedziany tekst do szefa, który jest bezpośredni i podnosi głos na pracowników, ubliża itp. Jest to najgorsze miejsce pracy dla każdego, pracownicy stałe szukają nowych miejsc pracy, rotacja jest na bardzo wysokim poziomie i ZAWSZE wynika ona ze zwolnień ze strony pracowników. Co miesiąc odchodzą pracownicy. Tylko w tym roku (4 miesiące) z pracy zwolniło się 5 osób. W związku z tym właściciel ma wielkie problemy, że ludzie odchodzą, ale nie widzi problemu w swojej osobie. Dodatkowo jeśli chodzi o urlop chorobowy - lepiej z niego nie korzystać jeśli nie chce się narażać na komentarze ze strony innych i sprawdzanie przez szefa każdego kroku wykonywanego przez pracownika. Urlop wypoczynkowy tez jest przyznawany z ogromną łaską i wynosi max 2 dni. Także ku przestrodze: omijajcie to miejsce szerokim łukiem, bo wszystkie obietnice na rozmowie rekrutacyjnej są kłamstwem.

Rafał Marciniak

Droga Pani Z uwagą zapoznałem się z Pani wpisem, co upewnia mnie jedynie o tym, że podjęliśmy słuszną decyzję aby nie przedłużać z Panią umowy o pracę. Wyjaśniam zatem na forum, dlaczego opublikowane - oczywiście anonimowo - zarzuty nie są zasadne: 1) urlop wypoczynkowy - zgodnie z kodeksem pracy, nabywamy do urlopu wypoczynkowego prawa w miarę prac i przyrasta to mniej więcej o 2 dni co miesiąc (obawiam się więc, że zabrakło zrozumienia dla informacji podanej przez kadrową, a pracowała Pani u nas przecież krótko); 2) nakazanie poprawy w wykonywaniu powierzonych pracownikowi obowiązków nie jest "ubliżaniem"... na tym polega praca, że powinno się ją wykonywać dobrze; 3) premia, jak samo słowo wskazuje jest PREMIĄ ... jeśli powierzona praca nie jest wykonana, to szef nie przyznaje za to ani nagród, ani premii i nie chwali pracownika, który nie pracuje dobrze. Z poważaniem Rafał Marciniak

Szczęściarz
@Rafał Marciniak

Panie Rafale, Znając całą historię firmy doskonale wiem, że w firmie Marciniak NIGDY nie doszło to innego rozwiązania umowy jak ze strony pracownika. Umowa jest przedłużana każdemu, ponieważ nikt tam nie chce pracować :)

Eulalia
@Szczęściarz

Na tym portalu można publikować dowolny hejt. Nikt nie sprawdza kto i co pisze.

@Szczęściarz

Witam Wszystkich, Oto kolejny przykład anonimowego hejtu, w którym użytkownik "Szczęściarz" hejtuje podając oczywistą nieprawdę. Ta osoba nie może znać cytuję "całej historii" firmy Marciniak, ponieważ nie jest właścicielem firmy i nie jest naszą kadrową (Jolu? prawda? :-) ) Jeśli ten anonimowy hejter pisze, że "nigdy", "nikomu" itd, to nie dlatego, żeby podać Państwu jakieś konkretne informacje, ale żeby szkodzić. Proszę zwrócić na datę i godzinę wpisu tego anonimowego hejtu: PIĄTEK, GODZINA 18:08.... Ludzie myślą o weekendzie, grillu, zakupach, rowerze.... a tymczasem.... , w późne, słoneczne popołudnie ANONIMOWY HEJTER czatuje przy komputerze i wpisuje kłamstwa, aby szkodzić. WNIOSKI na temat tego ile warte są takie wpisy, każdy może wyciągnąć sam. Z poważaniem Rafał Marciniak

Katarzyna
@Rafał Marciniak

Zabrakło chyba punktu odnośnie sprawy siedzenia po godzinach i zbyt dużego przydziału pracy na osobę. Do tego też się warto odnieść, tak uważam.

@Katarzyna

Oto kolejny anonimowy wpis i kolejny raz anonimowo publikowany hejt, który wygląda na "informację", ale przecież nie zawiera konkretnych informacji. To nadal wpisy publikowane jedynie po to aby szkodzić, a nie po to aby o czymś konkretnym informować. Niemniej, ponieważ czytają Państwo również i takie wpisy, odpowiadam że w uzasadnionych przypadkach uzgadnia się u nas wynagrodzenie dodatkowe, a podejmujący się wykonania czegoś dodatkowego pracownik otrzymuje umówione z nim, dodatkowe wynagrodzenie. Z poważaniem Rafał Marciniak

Natalia

Hej, widziałam na stronie internetowej, że do firmy Marciniak można aplikować o pracę mailowo. Czy ktoś może w ostatnim czasie korzystał z takiego sposobu? Po jakim czasie dostaliście jakąś odpowiedź? Jak wyglądała dalsza rekrutacja?

Czesław

Nie znalazłem żadnych ofert pracy z firmy Marciniak. Czy wiadomo kiedy będą rekrutować? Jakiego rodzaju pracownicy mogą liczyć na zatrudnienie? Biurowi czy produkcyjni?

Bartek

Podpowiedzcie czy firma szuka aktualnie pracownika? Jakieś wskazówki dla kandydata podpowiecie?

Użytkownik

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, pełen profesjonalizm i zaangażowanie

Kamila

Obecnie Marciniak Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy z kilku miejscowości: Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Dębica: https://marciniak.rzeszow.pl/baza-wiedzy/praca/. Oferty należy wysyłać na ich adres mailowy podany na stronie. Czy ktoś jest zainteresowany tą pracą?

m.177

Ludzie są jak zawsze ambitni, chcą zdobywać szczyty ale aby zasługiwać na szczyty trzeba mieć przygotowany zestaw wejściowy... Kiedyś był teraz zagubił się ten podstawowy zestaw himalaisty ....

MARCIN
@m.177

liny i łącza... wizyty i odwiedziny, rozmowy i teorie.............. ZIEMIA MEUM - muzeum

Kamila

@TRDM, dziękuję za ciekawą opinię dotyczącą pracy w firmie Marciniak! Piszesz, że firma stawia na rozwój technologiczny. W czym to się najlepiej przejawia? Ciekawa jestem, czy chodzi Ci tutaj o to, że pracodawca dba, aby w firmie były najnowsze maszyny czy o coś innego.

MARCIN
@Kamila

Tak firma dbała o najnowsze technologie, wspomagała się fachowcami, teraz kupuje z runku "sprawdzone" zestawy i działa ...

Daria

Firma ma bardzo dobrą opinię. Dlatego też nie ma takiego parcia do pisania

dom_INT
@Daria

zastraszani pracownicy pisać nie będą, niestety

TRDM

A jak dla mnie firma całkiem OK. A pracownicy umieją się uzupełniać swoją wiedzą i doświadczeniem. Ludzie nie bojący się wyzwań powinni spróbować! Wiedzę, którą ktoś przyswaja latami tam można pojąć w kilka miesięcy. A i przede wszystkim firma, która stawia na rozwój technologiczny. POZDRAWIAM MALKONTENTÓW I OSOBY KTÓRE MNIE SKRYTYKUJĄ. W uzupełnieniu nie jestem ani właścicielem, ani nikim powiązanym z zarządem.

Kamila

@Pokrzywdzona, przykro mi, że miałaś jakieś niemiłe doświadczenia związane z pracą w Marciniak. Może jednak jesteś w stanie wymienić jakieś plusy pracy w tym miejscu? Często skupiamy się na negatywach, które przysłaniają nam także pozytywne aspekty pracy w danym miejscu. Długo pracowałaś w firmie Marciniak w Rzeszowie?

Anna3

MARCINIAK TO LUDZIE KONFLIKTOWI ZADUFANI W SOBIE BEZ INTELIGENCJI PROŚCI ZE WSI LUDZIE KTÓRZY WYMGAJA OD PRACOWNIKÓW SUER WIEDZY A SAMI ZA DUŻA JEJ NIE MAJĄ. NIE POLECAM

Pokrzywdzona
@Anna3

Popieram w stu procentach

Kamila

@Anna3, rozumiem, że możesz mieć jakieś negatywne wspomnienia związane z pracą w firmie Marciniak, ale bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum. Takie komentarze nie mogą być tu publikowane - zachęcam do zapoznania się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin . Jestem pewna, że nawet negatywną opinię można wyrazić w sposób merytoryczny, bez obrażania nikogo.

Kamila

@kiwi, @dancedance, po Waszych wypowiedziach wnoszę, że pracujecie aktualnie bądź pracowaliście w Marciniak. Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Na stronie internetowej firmy nie znalazłam aktualnych ogłoszeń o pracę. Może któryś z pracowników firmy wie coś na temat prowadzonych aktualnie rekrutacji?

Mmm

Firma bardzo w porządku.

Ooooo
@Mmm

Uciekać jak najdalej jako pracownik i jako klient !!!!!!!zatrudnijcie sie i za pare miesięcy napiszecie to samo

kiwi
@Mmm

takie opinie piszę chyba właściciel hehe

Zostaw merytoryczną opinię o Marciniak Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Marciniak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marciniak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Marciniak Sp. z o.o.