"COLD"

Bochnia

Opinie o "COLD"

anonim 2009-01-23 17:37
Słowa kojarzące się z "COLD" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w "COLD":
Najbardziej nie podobało mi się w "COLD":
dms 2017-04-04 21:19
masakra, strata czasu, zszarpane nerwy, uwstecznienie
wg. bocheńskiego sanepidu najgorszy zakład w Bochni,
omijać szerokim łukiem, właściciele to niespotykane głąby,
Dorota 2017-04-04 21:25
jeżeli chcesz zostać zwyzywany, zwymyślany od najgorszych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to idź do COLD-a
Panowie Chwasty zapewnią Ci to na najwyższym poziomie. Ich specjalność to ubliżanie, wyzywanie, gnojenie ludzi i oczywiście znencanie się psychiczne poprzez demonstrowanie władzy
M A S A K R A !!!
Elena 2017-05-06 23:25
Syf, brud na całym zakładzie, to nie firma to DUUUUUUŻY GARAŻ, nie polecam tej firmy, zero socjalu!!!!!
Pracus 2017-06-02 17:45
Negocjowac co stawke wolne zarty przeciez wszyscy placa jednakowo w bochni czy to tylko przypadek?????
grzesiek 2017-09-02 22:47
witam,
a ja szukam pracowników do firmy chłodniczej. Miła firma, wszystkich traktujemy po partnersku, pracownicy 30-40 lat.
Zapraszam chłodników, elektryków, serwisantów, automatyków, panów do lutowania, spawania.
zapraszam i pozdrawiam
gbrak@poczta.fm
nick 2017-09-02 22:49
witam,
a ja szukam pracowników do firmy chłodniczej. Wiem, że w Bochni sa dobrzy. Miła firma, wszystkich traktujemy po partnersku, pracownicy 30-40 lat.
zapraszam i pozdrawiam
gbrak@poczta.fm
Zostaw swoją opinię o "COLD" - Bochnia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "COLD"