Hotele Korona Sp. z o.o.

Opinie o Hotele Korona Sp. z o.o.

admin 2015-08-13 07:43:55
Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie Hotele Korona Sp. z o.o.. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.
Nick 2016-09-07 13:09:39
Witam! Praca w tej organizacji można podzielić na dwie opinie. 1. współpracownicy - super zespół i bardzo życzliwi ludzie, jak dla mnie same plusy. 2. kadra menedżerska - TRAGEDIA!!!! oszukują pracownika w każdym momencie, nie płacą, albo płacą grubo po terminie, nie ma umowy o pracę, ani żadnej innej, narzędzia do pracy dostanie się po miesiącu, kasa jaka uda się wyrwać jest często o 60-70% niższa od tej umówionej i to wyrwana po 2-3 miesiącach, płatna "pod stołem". Mocno przestrzegam przed podjęciem pracy z Zarządem i ich przedstawicielami. Bardzo niesolidna firma, choć ludzie tam pracujący bardzo kompetentni i na życzliwi, ale na opłatę rachunków ci nie dadzą!!
Zostaw swoją opinię o Hotele Korona Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotele Korona Sp. z o.o.