Badura S.A.

Wadowice

Opinie o Badura S.A.

paweł 2014-10-31 16:45:50
szukam jakiegoś meila do którego kolwiek z kierowników regionalnych piszcie na pa1983@wp.pl chodzi mi konkretnie jak wygląda meil do nich. wiem tylko że końcówka to chyba(usunięte przez administratora) tylko nie wiem jak jest początek czy pełne imie czy inicjały i nazwisko itp.
będę wdzięczny za pomoc
red 2015-01-13 19:12:35
Praca w tej firmie to koszmar! Wymagania wobec personelu, odnośnie wskaźników, bardzo duże, a klientów brak (buty są bardzo drogie i fatalnej jakości -średnio 2 reklamacje dziennie!!)Ponadto zachowanie "Di" i niektórych niekompetentnych kierowników regionalnych pozostawia wiele do życzenia, ale na szczęście oni są tak zaaferowani swoją "ciężką pracą", że przynajmniej nie dostrzegają, że WSZYSCY się z nich śmieją. Trochę mi ich żal, bo jeśli nastaną gorsze czasy, to sobie nie poradzą, bo nie znają się na zarządzaniu, chociaż oczywiście twierdzą że są super. Cóż -życie może zweryfikować ich poglądy ;)
Anja 2015-12-14 20:13:32
a co to za pilna sprawa??że aż na e-mail regionu??pracowałam w tej firmie,może pomogę??w problemie??:-)
pierwsza dama 2015-12-14 20:25:57
Wskaźniki! każda firma bazuje na takich wskaźnikach! a znasz pracodawce,gdzie można tylko stać i nic nie robić??a zarobić??przecież praca polega na obsłudze klienta,pracy dla klienta i z klientem i sprzedaży obuwia to czego ty oczekujesz??tak to prawda nie jest czasami łatwo,ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...
Fred 2016-04-01 22:23:18
Proisi się PIP w tej firmime i nic po zatym !!!
edytson 2016-07-19 09:51:59
a jaka płaca w Badurze? jak to wygląda z premiami na umowe zlecenie? pracował ktoś?
ania 2016-07-19 09:55:45
Ciekawe czy coś takiego w ogóle tutaj jest @edytson bo jak widziałam teraz ogłoszenia na sprzedawcę to nic o tym nie pisali. Była tylko wzmianka o realizacji planów sprzedażowych więc może jakiś % jest od tego
Zostaw swoją opinię o Badura S.A. - Wadowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Badura S.A.