TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Opinie o TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Lublin

Witam ktoś się orientuje ile wypłacaja za 5 lecie w firmie ?

Kadry
@Lublin

Myślę, że w kadrach uzyskasz taką informację ;)

T Pracownik
@Lublin

Jedną średnią krajową w sektorze przedsiębiorstw.

100% średniej krajowej.

Pytanie do zarządu : Kiedy zostaną docenieni pracownicy którzy są zaszepieni ? I Ci którzy pracują w pandemii?? Dla przykładu żona w pewnej się i marketów dostała w zeszłym roku 1000 i w tym też !!!!!

Alvaro

Ktoś napisał że ma zawsze wyniki ja plusie ? Hm nikt tego nie neguje tylko problem jest że te wyniki to są wyrobione z tel które mają klienci. Nam chodzi że nie jeździcie po rejonie często nawet nie wiecie że gdzieś powstało nowe osiedle. Nasz handlowiec nigdy nie pyta kierowców gdzie pojechać więc niby jak on ma dotrzeć do nowego osiedla gdzieś w lesie czy daleko w polu skoro nie widać niczego ??? Jestem przekonany że jak handlowiec by pojechał 3 dni w tygodniu ale tak konkretnie to jeszcze o 25 % więcej by miał, bo Wy opieracie się tel od klientów. Parę dni temu słyszałem byłem na Twoim rejonie ale mało się dzieje . Po czym ja byłem 2 dni później i nagle się okazuje że budowy są ludzie sa . A co zauważyłem NIGDZIE ALE TO NIGDZIE NIE WIDZIALEM NASZEJ ULOTKI. Pytam skoro byłeś to czemu nie zostawiłeś ulotki ? Było jąkanie i brak odp i burak na twarzy !!!!!!!! Tak właśnie jest wasze ilości ustawień na.plusie !!!!

Taki tam

No właśnie nas to obchodzi bo przez wasze olewcze podejście my jeździmy kupę km robiąc parę serwisów.moja pensja jest zależna od Was a Wasza od nas nie dlatego tego nie widzicie . Pozdrawiam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOI TOI Polska Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Do płacowego

A co Cię obchodzi czy ja jeżdżę czy nie ? Zarabiam ile zarabiam i tak samo pracuje , a auto służbowe mam w umowie więc korzystam . Popatrz na przedstawicieli w innych firmach jakie mają przelewy 5000 i więcej . Więc jeśli chce nie wychodzić z domu przez tydzień to nie wychodzę . A kierownik wie kto ile jeździ i co robi więc skoro nie interweniuje to jest zadowolony . Weź się za mycie kabin a nie siedzeniu na bazie i obserwowaniu bo to nie są Twoje obowiązki

Do zarządu

Witam . Pracuje tu już ładny kawałek czasu życia i tak źle nigdy nie było , wszyscy patrza tylko na tabelki . Oszczędności są robione nie tu gdzie trzeba , zgadzam się z poprzednikiem że nikt nie rozmawia z nami kierowcami o naszych problemach i pomysłach . Czemu w obecnej sytuacji NIKT nie kontroluje pracy handlowców ? My możemy pracować z.ludzmi i NIC Z TEGO nie mamy a handlowcy nie moga jeździć ze względu na Covid - to jakiś absurd . Pracowałem przez całą Pandemię jeździłem po firmach , kabinach covidowych ,przy szpitalnych itp i 0 zł a taki handlowiec cały dzień leży w łóżku i odbiera tylko tel a jak się coś powie to słyszę odp że jest covid i nie możemy . Czy ten ktoś kto to ustalał to wogle czy ta te swoje wypociny ? Chyba były tylko wymyślone żeby dostać 10000 zł premii za pomysł.

Starszy
@Do zarządu

Ja też podobne odczucia mam. Najgorzej że kierownicy działu handlowego nie są dokładnie rozliczani ze swojej pracy i pracy swoich pupili. Kiedy ktoś zweryfikuje co robią handlowcy przez swoje 8 h pracy ? Za nami jeżdżą ogony nas sprawdzając. A może Handlowca też powinni kontrolować , no dzwonić do klientów czy ustawienie było z tel i kto do kogo dzwonił a czy może handlowiec był na budowie. ?

Obecny pracownik
@Do zarządu

Oczywiście wszyscy be. A w sezonie kierowcy nie wyrabiali się z obsługą kabin. Dlaczego skoro nikt ich nie wynajmuje?

@Starszy

Role chyba Ci się pomyliły. Zajmij się tym co potrafisz, a nie tym co byś chciał. Do roboty!!!

Do obecnego pracownika
@Obecny pracownik

Odp jest bardzo prosta : przed sezonem firmy same dzwonią i zamawiają czy to przez infolinię czy handlowców . Ja pracuję już ok 4 lat na acu widzę naszych handlowców co robią w biurze i jak długo ich nie ma w pracy wyjeżdżając w teren. Dla przykładu kierowca ma 35 serwisów robi ponad 200 km i go nie ma 7- 9 h . Handlowiec objeżdża teren teoretycznie dużo większy i teoretycznie wjeżdżając do miejscowości ma 20 inwestycji obok siebie i jest w trasie 2-4 h i to jest tak że jak się uda postawić kabinę to wraca na baze . Też uważam że nie ma kontroli nad pracą handlowca . Ktoś napisał o gumowcach - nasz handlowiec też ma w biurze nowe nie rozpakowane :-) więc jak chodzi po budowach skoro kierowcy przyjeżdżają po kolana w błocie. Ale tego kierownicy i zarząd nie wie bo oni całe godziny siedzą w ciepłych biurach patrząc w wykresy.

Handlowiec
@Do zarządu

Takich bredni dawno nie czytałem. Kolego zapraszam do pracy jako handlowiec. Pierwsze słyszę by ktoś w naszym oddziale nie jeździł na spotkania bo (usunięte przez administratora) To raczej wy wykorzystujecie sytuację, ciągłe L4, kwarantanny itp. Robić się wam nie chce. Jakość serwisów to kpina, lewuchy, wałki z paliwem, kabiny na boku... wymieniać dalej ? Popracuj jako handlowiec to zobaczysz ile mamy telefonów z reklamacjami przez waszą niekompetencję. Większość klientów których tracimy, jest przez was. Rób swoje tylko dobrze i nie patrz na innych, masz błędny obraz ich pracy. Przetargi, oferty, reklamacje, faktury, spotkania, zamówienia, umowy itd. Zapraszam, zobaczymy jak Ci to pójdzie. Myślisz że my nie mamy konkurencji i ciągłej walki o klienta ? Wizyty na budowach to strata czasu, każdy handlowiec to wie. Nie tam się rozgrywa kwestia zamówień. Handlowcy normalnie pracują, jeżdżą głownie po siedzibach/biurach klienta a nie jego budowach, gdzie poza pracownikami którzy nawet nie wiedzą kto w firmie zamawia i jakiej firmy stoi toaleta, nikogo nie ma. Ty widzisz tylko budowy więc twój obraz jest zakrzywiony. My widzimy drugą stronę. Radzę Ci zostawić handlowców w spokoju bo bez ich pracy, ty swojej mieć nie będziesz. Jeśli dalej uważasz że masz rację, zapraszam do zamiany na miesiąc ( pensję również zamieńmy).

Manager
@Do zarządu

Skąd żeś, kolo, wytrzasnął te 10 tysięcy !?! Po co wygadujesz bzdury - nic takiego w firmie nie ma..! Ale przytulenie nagrody za sezon to już cię nie bolało, tak...?

@Do obecnego pracownika

O rany, naprawdę? Handlowcy nic nie robią, klienci sami walą drzwiami i oknami i zabijają się o kabiny. Super. A wiesz na czym polega praca handlowca?Śledzisz handlowców? Masz na to czas pomiędzy serwisami? Czy to twoje odczucie, a może śniło ci się, że tak jest. Mało wiesz, dużo gadasz (piszesz bo odwagi na rozmowę o konkretach brakuje).

CZY MY NIE ROBIMY SERWISOW? CZY OLEWAMY KLIENTOW. ? Właśnie bardzo często tak jest, a potem niestety wraca to do DH. Zajmij się dobrze swoją robotą, a innych zostaw w spokoju. Zawsze mam wyniki i wiele osób ma wyniki grubo na plus. Ps. W sezonie jakoś nie wyrabialiście się z serwisami - trochę dziwne jeśli jest ich tak mało???

Rozliczać wszystkie samochody co do kilometra.To dopiero będą oszczędności.

Pozdro

Niech się też zajmą bazą w Trzebini. I panem Krzyśkiem K.

Driver

Z tego co mi wiadomo Handlowcy wogle nie jeżdżą :-) Nasza koleżanka jeździ tylko po dzieci do szkoły na zakupy i priva wyjazdy . Służbowo to tylko na bazę wypić kawę umyć samochód i sprawdzić kto jeszcze pracuje a kto nie :-) Jak ma być inaczej skoro kierownicy robią tak samo i tylko głaszczą po głowach i mówia jest ok .

@Driver

Łatwo wypisywać takie rzeczy na gowork, a już na rozmowę w firmie to już brakuje odwagi. Gratuluję podejścia i szukania u innych... mały człowieku.

Człowiek

Witam jakimi samochodami jeżdżą u was handlowcy ponieważ u siebie w mieście widziałem kilka ciekawych samochodów z waszym logo. Pozdrawiam.

PeHowiec
@Człowiek

Skoda Fabia 1,0 TSI dla przedstawicieli

Prawda

Każdy ma tego dość !!! Tylko każdy jest za mały żeby coś z tym zrobić ,każdy kto pracuje w toi toi jako ; Placowy Kierowa Wie co się dzieje w firmie odpowiedzcie sobie sami . Gdzie są nasze podwyżki ,półroczne premie Czy ktoś docenia nas ze nie ma połowy osób w oddziale bo się zwolniła ? Czy ktoś rozmawiał z góry z nami i pytał się czy dajemy radę ? Nie nic z tych rzeczy firma teraz tnie koszty na każdym kroku. Ważne żeby kręciły się koła Nie wspomnę o tym ze jak mówisz ze jest ciężko to pocieszają ciebie ze sezon się kończy i w zimę odpoczniesz zapomnieli dodać ze robota w praktyce jest gorsza a pieniądze 40%mniejsze gdzie tu logika Pozdrawiam . Napewno ci co pracują czytając to będą mogli to potwierdzić .

kierowca
@Prawda

Z tym masz racje

Kierowca
@Prawda

A w Będzinie ci co kawkę popijają z kiermanem mają najlepiej wiedzą co będą robić przez cały tydzień i w weekend wybiorą najlepszą trasę co by paliwo upuścić. Ale czornuch to pikuś z porównaniem do dwóch innych ci by iść w weekend do pracy sprzedają paliwo odpowiednim osoba na stanowisku planowania a człowiek który chce iść do pracy nie pójdzie bo z kiermanem kawy nie pije lub paliwa nie sprzeda. Ot takie jaja w Będzinie jeden zarobi 4000 a drugi bo ma układy 7000 Trzech pajacy którzy psują całą pracę na bazie plus kadra pozwalająca na to

Kierowca

Jak panowie zadowoloni z wypłaty szkoda mówić naprawdę czeba szukać roboty

@Kierowca

Jestem zadowolony. Powodzenia w poszukiwaniach.

Tomaszek
@Kierowca

No u mnie piatka wpadla... To czy to duzo czy malo to juz indywidualnia sprawa ale dla mnie ok.

Mało ważny

Jak tam panowie po wypłatach? Myślę, że humor poprawiony i chęci do pracy wróciły?

Dawid
@Mało ważny

A co zapłacili więcej w tym miesiącu? Jakieś premie były? Napiszesz ile?

@Mało ważny

Ja tam różnicy nie zauważyłem, bo niestety, nie wszyscy dostali albo były takie mizerne, że weszły w pensję, po obniżeniu premii.

Mauro
@Dawid

Nie zauważyłem żeby mało być coś więcej. Plotki jakieś

Firma dostała tarczę antykryzysowa a zwalnia ludzi czy to jest zgodne z prawem

Podstawa prawna • art. 15g i 15zzb ustawy z 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem (usunięte przez administratora) innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U. poz. 374; ost. zm. Dz.U. z 2020 r. poz. 695)

Witam. Mam pytanie do pana Piotra Stopczyka. Co się dzieje że ludzie się zwalniają a kolejni nie chcą przyjść? Czym to jest spowodowane? A co z tymi którzy nadal pracują i zostali (usunięte przez administratora) przez was... Może jestem jakiś głupi i nie rozumiem. Sam już nie wiem. Proszę mi wytłumaczyć.

Też pracownik

Oj nie przesadzaj - toi toi ma sie dobrze i dziala. A ludzie zawsze przychodzili i odchodzili, niektorzy nawet chca wracac, tylko nikt ich nie chce spowrotem

Zawiedziony

Jest to spowodowane niskimi zarobkami, teraz to już naprawdę ciężko znaleźć tak niskie zarobki 3tys brutto za pracę fizyczną jaką oferuje korporacja toi toi.A czy .p Stopczyk wie jak wygląda nasza praca,? czy on jeżdzi po oddziałach?, czy rozróżnia asortyment?. On ma za zadanie pilnować tabelek. Zatrudnili dwóch kretynów z niemiec do poprawy warunków pracy w polsce którzy jeżdzili z kierowcami i mierzyli im czas. Czemu to ma służyć chyba nie podwyżką płac dla roboli tylko dociśnięcia pasa????????????

kadrówa
@Zawiedziony

Tak żeby rozmawiać o faktach a nie wrażeniach, bo ja na co dzień widzę wasze wypłaty - kierowcy zarabiają średnio 6.500-8.500 brutto, co daje na rękę (po odtrąceniu podatków i zusów) 4.500-6.200 miesięcznie. To sa średnie więc są i wyższe i niższe wypłaty. No to chyba jest trochę więcej niż wypisane przez ciebie 3 tysiące... Nie ściemniajmy tu żeby nasz wpis był ostrzejszy i lepiej wyglądał.

@kadrówa

To jak widzisz nasze wypłaty to napisz za ile godzin pracy te 6 tyś,podpowiem a ty mnie popraw. 28 dni pracy (2 niedziele wolne w miesiącu) po min. 10 h/dziennie i 1000 serwisów miesięcznie + ustawienia i zdjęcia kabin = ponad 300 h pracy miesięcznie. Wszystko można sprawdzić w systemie pracy, początek i koniec logowania. A może napiszesz coś o wypłatach placowych i pracowników baz kontenerowych którzy pracują po 8h. Tylko nie pisz że mogą dorobić zapiepszając w soboty i niedzielę

Stefan
@kadrówa

Ale się dajecie wkręcać w dyskusje, myślicie że @kadrówka wrzuciłaby tutaj takie info? Przecież to z góry śmierdzi i ma na celu tylko wywołanie kłótni. Polecam do takich komentarzy podchodzić z ograniczonym zaufaniem.

Wtf
@Zawiedziony

To po co pracujesz?

@kadrówa

Ja pracuję w łódź jako kierowca i już dawno nie widziałem 4500 netto a robię po 37. 40 serwisuw

@Wtf

PRACUJĘ ŻEBY ŻYĆ, A NIE ŻYJĘ ŻEBY PRACOWAĆ. Jest to bardzo duża różnica. Są inne wartości w życiu niż praca np. dom, rodzina. Jak tego nie rozumiesz lub nie masz to jesteś(usunięte przez administratora)

Katarzyna

Ale kto się zwalnia, WSZYSCY? Nie przesadzasz przypadkiem, hmm? Przecież firma by upadła jakby tak było

Szczęśliwy

Pięknie dzieje się w toitoi , kontroler z Będzina dorabia na szambiarce w WCTron ????????????. Tak trzym Seba

Wygnaniec
@Szczęśliwy

Sebo jeszcze do tego jest kontrolerem w Mtoilet ponoć z takim grubym tam poszli

Chempion

Jak chciecie zarobić to róbcie weekendy Ja jestem bardzo szczęśliwy ze robiąc wszystkie weekendy i nadgodziny mogę zarobić 4300zł

Przyjmę do pracy w toi toi polska. Wymagania - trzeba być murzynem. Wynagrodzenie- jakie wynagrodzenie?

Łucja

Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi z tym wynagrodzeniem... Możesz wyjaśnić? Jestem właśnie ciekawa jaka pensja jest oferowana w TOI TOI :P Co się składa na wypłatę? Czy jej wysokość jest stała czy od czegoś zależna?

Maki
@Łucja

Podstawa +premia (ilość nowych klientów, tzw kabiny przeliczeniowe ponad normę+wynajem sprzętu "premium), odliczając jakieś 250 zł za samochód do celów prywatnych.

Maki

Nie akceptujesz warunków zatrudnienia, to nie podejmuj pracy. Skoro zaakceptowałeś to pracuj " z głową". Za jakiś czas to zaprocentuje i się odbijesz, jak nie tu, to gdzie indziej. Może u konkurencji, a może w innej branży.

Zostaw merytoryczną opinię o TOI TOI Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOI TOI Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 176, z czego 14 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOI TOI Polska Sp. z o. o.