TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Opinie o TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Magda

Pierwszy raz słyszę żeby PH dostawał auto po okresie próbnym ? To prawda ?

Witam, pojawiło się ogłoszenie na teren słupska - przedstawiciel handlowy, posiadam spore doswiadczenie jednak obecnie pracuje na ogromnym terenie z noclegami poza domem- zalezy mi na pracy blizej miejsca zamieszkania,, bardzo prosze o informacje odnosnie pensji PH na początku pracy - podstawa - podstawa plus realna premia za realne wyniki.. auto do dyspozycji z mozliwoscia jazd prywatnych ? czy sztywny GPS i nic wiecej. ? dziekuje z gory za informacje

Johnny

Siemka. Czy na przedstawiciela handlowego można dostać się bez doświadczenia w handlu czy trzeba mieć jakiś okres udokumentowany ?

Handlowiec
@Johnny

Doświadczenie nie jest wymagane, może być dodatkowym atutem. Firma zapewnia szkolenia i rozwój.

Kiero

Witam. Ile dostaje na rękę nowozatrudniony kierowca kat. C?

Szef internetu
@Kiero

Zarobki blisko najniższej krajowej. To nie jest firma w której może się rozwijać ambitna osoba. Raczej ktoś kto chce zdobyć doświadczenie i zmienić na coś normalnego. Rozmowa kwalifikacyjna jest krótka i rączkę w dosyć sztywnej atmosferze.

@Szef internetu

Faktycznie komuś kto mianuje się Szefem internetu może być trudno zaspokoić ambicje:-) powodzenia Szefie;-)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOI TOI Polska Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
rozmowa kwalifikacyjna

Odbyłem rozmowę kwalifikacyjną, niestety rozmowa na niskim poziomie, mało merytoryczna. Jakby panowie nie byli do niej przygotowani, nie wiedzieli o co pytać. najczęściej padały pytania czy znam usługi i produkty, które oferuje firma. Oczywiście na koniec, zapewniali o informacji zwrotnej w przypadku nawet decyzji negatywnej, niestety nie otrzymałem feedbacku. Dzisiaj już zdarza się to bardzo sporadycznie, a jednak są jeszcze Firmy, które dalej nie opanowały podstawowych zasad kultury i komunikacji.

Timothy Dalton
@rozmowa kwalifikacyjna

Potwierdzam. Dokładnie takie samo miałem wrażenie i podobny finał.

Bonus

Ile się dostaje kasy po przepracowaniu 5 i 10 lat ?? Jak to jest naliczane

@Bonus

Po 5 latach wypłaca jest średnia krajowa w sektorze przedsiębiorstw, po 10 latach dwa razy średnia krajowa.

Jam

Siejesz niepotrzebną panikę. W tej firmie (liczącej jak się nie mylę ponad 400 pracowników) zawsze ktoś przychodził i ktoś odchodził. Wszędzie tak jest i nie ma w tym nic dziwnego. Firma działa cały czas do przodu a pracownicy odchodzą szukając innych warunków pracy. Komu pasuje ten zostaje. Tyle

Maki

Ostatni Wirtualny Dyrektor z Włocławka też sam odszedł. Przynajmniej oficjalnie. Jak wejdziecie dodatkowo w coś nowego to marna Wasza dola, a dla właściciela jedynym rozwiązaniem będzie secesja przed sprzedażą. Ale spokojnie, jeszcze parę lat nie sprzedadzą-nie ma koniunktury na sprzedaż.

MakiMaki
@Maki

Póki wśród ludzi decyzyjnych nie znajdzie się ktoś faktycznie z branży zamiast ludzi branych z korpo to nic się nie zmieni i toitoi będzie szedł na (usunięte przez administratora) Taka prawda że w branży kiblowej nie sprawdzają się rozwiązania korporacyjne.

Rozsądny
@MakiMaki

W KAŻDEJ branży sprawdzają się rozwiązania rozsądne. A nie jest rozsądnym łapanie KAŻDEGO kontraktu czy przetargu, bo na dużej ich części nie da się zarobić. To ciagle jęczenie za jakoby świetlaną przeszłością jest nie tylko nudne ale przede wszystkim oparte na mitach o minionej glorii. Firma ma się bardzo dobrze, taka prawda. A że się to trollom i mantykom nie podoba - oj, jaka szkoda.

Pierwsze zwolnienia monterów już właśnie się odbywają...

@Rozsądny

Nie zgadzam się z tym, ponieważ zależy co chce się osiągnąć.

@Rozsądny

Firma jeszcze na się dobrze. Poprzez inteligentną księgowość wykazuje plus. Jednak obroty z wynajmu spadają. Spada ilość i średnia cena, dzięki konkurencji, tej lokalnej i obecnie 3-4 firmom o zasięgu krajowym. Koszty TT ma jednak duże (choćby administracyjne). Kosztów/opłacalności nikt nie liczy, bo to nie jest proste. Liczy się obrót. Plan jest układany na obrót i centrala rozlicza Was z obrotu. Skoro plan nie jest realizowany, to trzeba szukać kosztów, narazie na dole,. Jednak za realizację planów ktoś odpowiada i w końcu zostanie za to rozliczony, w regionie, a potem na 99.

Lodz

Może pnie kierowniku z łodzi zamiast zwalniać ludzi i montować kamery zakupisz nowa pompę do solanki żeby nie było przebicia prądu a nie oszczędzasz na życiu ludzkim gdzie inspekcja bhp

Łodzianin
@Lodz

Naprawdę??? A tak się składa że w Łodzi jeszcze solanka nie uruchomiona, to gdzie ci to przebicie się pojawiło, trollu jeden...?!?

Maki

Dział imprezowy musiał upaść. Sytuacja na rynku jest jednoznaczna. Ludzie zapewne na lodzie nie zostali, przeszli na długi termin, tam jest co robić, a przy okazji można nieduże zamówienia imprezowe ogarnąć. Wedlug mnie i tak długo był pod "respiratorem".

Handel
@Maki

Bzdura , celowe dzialania aby pion zlikwidować

Tomaszek

Kolego, tak 3500 do 6500 zalezy od miesiaca

@Tomaszek

(usunięte przez administratora)jakie 6500tys

@Handel

Tak, masz rację to TT Polska wymyślił C19. W dodatku likwiduje dział który w sezonie wiosna-jesień, przez lata podbijał obrót. Lubię teorie spiskowe, ale pisane przez tych co mają trochę wiedzy w temacie.

@Łodzianin

Oczywiście że nie a gdzie inna pompa zaraz trzeba będzie i co przyjedziesz z Bałut włączyc pompe

@Tomaszek

Brutto chyba

Wiem lepiej
@Maki

Ilości wynajmowanego sprzętu rosną rok-do-roku. Średni przychód z kabiny tez rośnie, pomimo dużo większej niż 2-3 lata temu konkurencji. Plany są robione nie tylko na ilość, ale i na kwoty przychodu. A kosztami zawsze trzeba oszczędnie gospodarować. No i oczywiście opłacalność czyli końcowy zysk JEST najważniejsza kategoria z której nas rozliczają właściciele. Podsumowując - PISZESZ WIERUTNE BZDURY!!!

Rozsądny
@Maki

No to biorąc pod uwagę skale biznesu i zysków, to musiałaby być zaje… kreatywna księgowość, żeby stworzyć nieistniejący plus. Średnia cena NIE spada. Obrót NIE spada. Plany są układane na ilość, obrót, cenę, typy sprzętu, koszty i wszystkie są do zrobienia. Podsumowując: NIC nie wiesz, nie rozumiesz jak działają finanse firmy, ale masz mnóstwo do powiedzenia. Może zamiast pisać bzdury lepiej się podciągnąć z wiedzy…?

Lodz
@Lodz

O tak

@Łodzianin

Sam jesteś trolem

Było minęło
@Handel

Zgadza się w 100%. Sam padłem ofiarą tego działania. Z perspektywy czasu - dziękuję.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Jam

Po trzech latach

Przemysław
@Jam

Przez te 3 lata można liczyć na jakieś podwyżki i dodatki?

Jacek
@Przemysław

Co miesiąc premia/prowizja (zależy jakie stanowisko) i co roku podwyżki roczne podstawy od której liczą się premie/zasiłki/itp.

Ilona
@Jacek

Jeśli chodzi o stanowiska to jest tu może tak, że jedno jest jakoś lepiej premiowane od pozostałych?

Covid

Dzień dobry Jestem kierowcą szukam pracy jakie jest wynagrodzenie tu ? I jak wypada kwestia covida ? Jest przymus szczepień ? Jakieś przywileje dla zaszczepionych ? Jakieś nowe zasady z tym związane ? Czy firma zaopatruje w jakieś maseczki itp w starej firmie Ci co się zaszczepili dostali po 1000 netto dodatku i na każda dawkę 1 dzien . Ale problem z maseczkami rękawiczkami nie kazali testów robić jak się źle czuje człowiek a jedzilo się po różnych miejscach. Plus był taki że zaszczepiony pracownik jak nie miał trasy nie musiał przychodzić do pracy :-) więc tak się robiło żeby ten 1 dzien w tygodniu zawsze wolne było :-)

Recovid
@Covid

Po co ferment siejesz i takie głupoty wypisujesz. Ja dla takich przywilejów o których piszesz zagryzłbym zęby i pracował dalej w starej firmie.

Dawid
@Recovid

No dobra ale kolega pyta jak jest tutaj. Ja też chce się przyjąć i takie info jest dla mnie ważne. Bardziej niż o szczepienia chodzi mi o zarobki. Napiszesz ile nowy może dostać na początek?

@Dawid

Kolego ,koledzy idźcie na rozmowę ,już na wstępie dowiedziecie się na jakich warunkach Was przyjmą itd. ,resztę dowiecie się od kolegów z którymi będziecie pracowali . Myślę ,że takie dowiadywanie się " a jak tam jest " , " ile zarabiacie " itd. Idźcie sami zobaczcie na czym ta praca polega ,jakie są warunki ,zarobki . Byli są i będą pracownicy zadowoleni jak i niezadowoleni z pracy ,a mimo to obie strony są i pracują więc takie dowiadywanie się ...idź i skosztuj sam tej pracy !

Ile zarabia Pracownik Gospodarczy? W netto

wspm
@Adam

W netto nie wiem ale wiem ile zarabia w biedronce

@wspm

To super. Cieszysz się że taki zabawny jestes?

Tadek
@wspm

To musisz się tam zatrudnić. Będziesz mógł sprzedawać nowych kolegów z pracy bo w tej już wszystkich sprzedałeś

@Adam

Jakieś 2600 - 3000. Chyba że masz układ to do 7 dochodzi

Mpsw
@wspm

A ty jako błazen ile zarabiasz?

Dawid
@Mpsw

Rany. Nic się tu nie można dowiedzieć bo każdy tylko śmieszki sobie robi. Serio tak trudno napisać jak się tu pracuje? Umowa na początek jest na czas określony czy dają zleceniówkę? Napiszesz czy dalej będziesz błaznować?

Potencjalny

Widać, że firma nie ma nic do ukrycia. Komentarze i opinie z kołku ostatnich miesięcy usunięte. Polecam tego pracodawcę.

@Potencjalny

Są dalej. Poszukaj...

Dziadek Mróz

Cześć Wszystkim. Panowie w zeszłym tygodniu tak zmarzłem że cały weekend pod kołderka :-/ Uświadomiłem sobie że zabierają nam kasę itp więc powinniśmy powalczyć o to co nam przysługuje np gdzie są posiłki regeneracyjne ? Czułem przepisy i nam PRZYSLUGUJA POSILKI !!!! LATEMY WODE A CO ZIMA ??

Do dziadka
@Dziadek Mróz

Masz rację !!! Jeszcze 13 w zeszłym roku nie bo hm .... U nas powoli myślą nad ewakuacja z tej firmy :-/ Coraz gorzej się dzieje mandaty będą duże i znów kierowcy po (usunięte przez administratora)

Ktokolwiek
@Do dziadka

I jak zmienisz firmę to mandaty się zmniejsza..? ;)

Darmozjad
@Dziadek Mróz

Ta. Dostaniesz posiłki. Musieliby zatrudnic nowego dyrektora od takich spraw. Bo przecież ich za mało jest. Proponuję zmianę firmy. Takich śmiesznych zarobków nigdzie już niema. Dziwne że ta firma jeszcze funkcjonuje

Możliwość dofinansowania podwyższenia lub uzyskania kwalifikacji zawodowych to jest nie prawda

Dzień dobry,czy mógłby się ktoś podzielić jakie są zarobki na stanowisku przedstawiciela handlowego, głównie jaka jest podstawa i jaki samochód służbowy dają.

Zbych
@Marcin

W kwestii samochodu, to ja widuję na mieście białe Fabie trójki kombi.

Żenada

Dobra wypłata. Bardzo motywująca do pracy... W innej firmie.

Też po wypłacie
@Żenada

I naprawdę sądzisz, że trawa jest bardziej zielona po drugiej stronie? Polski (nie)Ład właśnie zaczął działać i wali we wszystkich :(

Macin
@Żenada

Mógłbyś napisać coś więcej o zarobkach,w jakich widełkach się mieszczą?

Handlowiec
@Żenada

Jak najbardziej w tej firmie, wystarczy mieć wyniki. Ja mam i na kasę nie narzekam. Polecam.

Kierowca

CZESC WSZYSTKIM W TYM DNIU ZYCZE WSZYSTKIM KOLEZANKA I KOLEGA DUZO SZCZESCIA ZDROWIA USMIECHU. ZYCZENIA DLA ZARZADU : WIECEJ ROZMOW Z PRACIWNIKAMI LEPSZEJ ANALIZY RYNKU I KONKURENCJI WYSLUCHANIE POMYSLOW PRACOWNIKOW LEPSZEGO TRAKTOWANIA I DALEJ CZEKAMY NA OBIECANE WCZASY POD GRUSZA I TE OBIECANE 13 .

Ktoś.

Panie Przemku R. Ładnie to tak oszukiwać ludzi? Najpierw mówi Pan ze zwolnień nie będzie wśród monterów a tu nagle redukcje..

A czy ktoś ma dokładna i prawdziwa wiedzę jak to jest z płaceniem za km i za serwis dla kierowcy ? Bo ja pracuję parę miesięcy i kiero nie umie a raczej nie chce wytłumaczyć jak to jest :-/ a koledzy mówią młody pracuj a nie zajmujesz się głupotami i jedni mówią tak inni tak.

@Nowy

Za serwis płacą 3,70zł za każdy serwis powyżej normy, a kilometry płacą za 5000km zrobionych 580zł brutto. Powyżej 5000km już nie płacą.

@Kierowca

A ile to norma przy serwisach ? Czyli co za 5000 km płacą jakoś 400 zł a potem to już nie ? To w takim okresie lepiej jak 1 kierowca oddaje trasy koledze to przynajmniej jakiś dodatek będzie bo przy 2 - 3 trasach po 18 serwisów(usunięte przez administratora)

@Nowy

W okresie od grudnia do lutego norma to 300 serwisów miesięcznie, w pozostałych miesiącach 370 serwisów.

@Nowy

Powyżej 5000km już nie płacą, też się dowiedziałem po kilku latach pracy. Dlatego dyspozytor powinien tak dzielić trasy aby każdy kierowca miał mniej więcej po równo kilometrów.

Ktoś.

I kolejna przegrana impreza. Sylwester w Zakopane. Cyklicznie robiona i nagle zonk.. Dalej tak a będzie coraz lepiej.

OMG
@Ktoś.

Nie dogodzisz. Wygrasz to narzekanie, że w tym okresie to robić nie ma komu, bo przecież to Sylwek i Nowy Rok. Przegrasz to nagle chętni dla których to była jakaś tradycja i czekali w gotowości.

Czysta bzdura. Zawsze imprezy przynosiły zysk. Chcesz powiedzieć że przez tyle lat to wszytko było nie opłacalne albo z małym zyskiem? To chyba nie znasz cen wynajmu imprezowych kontenerów. Spójrz ile teraz kontenerów imprezowych stoji i rdzewieje na placach. Czy nie lepiej było by je wynająć z małym zyskiem jak mają stać i miejsce zajmować na placu..

Nicki

A skad ty masz taka wiedze ze na imprezach az takie pieniadze do wziecia? Bo cena owszem, ale tez i kosztow obslugi od cholery wiec na koniec czesto idzie to na minimalnym zysku lub po stole. No i w piatki nie ma komu robic zwyklych serwisow bo zawozimy sprzeta na impreze, a w poniedzialki podobnie tylko go odbieramy - tak to jest. Wiec nie tak hop do przodu...

Coś
@Ktoś.

Robic dla samego robienia i dlatego ze zawsze tak bylo to glupota. Pytanie jaka cene dal TT a jaka dali inni i czy w ogole dalo by sie po tej ostatecznej cokolwiek zarobic. Tak ze nie tak szybko do latwych wnioskow - trzeba by wiedziec wiecej.

Po biurze.

To naprawdę zabawne że tak wspaniałej firmie najwięcej do powiedzenia mają osoby, których kompetencje zawodowe pozwalają na mieszanie kupy... A może by się tak dokształcić i pójść w zarządzanie, kariera stoi otworem. Pytanie tylko którym, ale gorzej chyba już nie będzie.

Obserwator
@Po biurze.

Zawsze najwięcej do powiedzenia mają osoby, które same niewiele osiągnęły.

Zostaw merytoryczną opinię o TOI TOI Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOI TOI Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 202.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 14 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOI TOI Polska Sp. z o. o.