TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Opinie o TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Też handlowiec

Dokładnie - w sprzedaży jak masz wyniki, to i premie sa fporzo - trzeba podgonić lepsze kabiny, popracować nad cenami i rabatami, dosprzedac cos z dodatkowego sprzetu i będzie :)

Leszek
@Też handlowiec

A coś konkretniej możesz napisać, ile te premie średnio wynoszą? Ogólnie te wyniki są realne do osiągnięcia, czy tak podkręcone do góry, że trzeba się nalatać, aby je osiągnąć? Robiłem już trochę jako handlowiec, więc znam realia :D Przedstawisz, jak to wygląda? Bo może skuszę się CV nawet wysłać ;)

To ja

A Dyrektorowi Głównemu współczuję że ma takich zwierzchników którzy przegrywają przetargi i wyżywają się na swoich pracownikach w sposób jakiejś (usunięte przez administratora) w firmie , może Pan Dyrektor nie wie i może Pana też zwolnią jak się im nie spodoba i mogę wspomnieć że jak mnie zwolnili to nawet do mtoiletu już podali za co niby mnie zwolnili a jak przyjedzie kontrola z Warszawy to wszyscy są Ok

ktoś
@To ja

może piszesz o centrali z tego co pamietam to w oddzile Warszawie nikogo w ostatnich latach niezwalniali

Jak to się dzieje że w takiej firmie zatrudniającej taka ilość osób nie ma funduszu socjalnego i wczasów pod grusza. Może należy po tylu latach poprosić odpowiednie służby o zbadanie zaistniałej sytuacji? A może FS jest tylko dla zatrudnionych na stanowiskach biurowych, tam gdzie zarobki są najwyższe? Bo w zasadzie po co biednemu wsparcie pracodawcy? Jak mu się nie podoba to niech się zwolni.

PM

Pracowałam w Toi Toi przez 2,5 roku. Toi Toi składa się z wielu oddziałów w całej Polsce, a prace administracyjne skupione są w biurze w Warszawie. To właśnie w nim pracowałam, ale często bywałam też we wszystkich pozostałych oddziałach. Pracę w TT PL oceniam bardzo pozytywnie. Jest to stabilne miejsce zatrudnienia, które ciągle się rozwija. Wyróżnia je bardzo koleżeńska atmosfera i partnerstwo na linii pracownik-przełożony. W Toi Toi wszyscy bardzo chętnie sobie pomagają. Panuje atmosfera zaufania do pracownika, a przełożeni liczą się ze zdaniem i doświadczeniem podwładnych. Rotacja w firmie jest zaskakująco niska. Pracownicy pracują w TT PL przez wiele, wiele lat. Niestety z przyczyn niezależnych moja przygoda w Toi Toi dobiegła końca, ale szczerze polecam tę firmę tym, którzy cenią profesjonalizm połączony z koleżeńską atmosferą.

Obecny
@PM

Cześć E.P. Rozumiem, że napisanie pozytywnej opinii było częścią składową dobrego porozumienia. Do Ciebie wszyscy byli mili bo jesteś miła i ładna. Dobrze wiesz, że normalnie tak nie jest. Rozgrywki, podchody, gierki i układziki. Zwłaszcza u nas w operacji w Łodzi.

kierow
@Obecny

U nas w Łodzi jeśli ktoś zachowuje się normalnie to też jest super! niestety nawet w śród nas kierowców dochodzi do niepotrzebnych nieporozumień. Wystarczy tylko normalnie rozmawiać między sobą a praca jest wtedy przyjemna. Skoro tylko narzekasz, że coś jest nie tak zmień pracę na lepszą, przecież rynek pracy jest duży :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOI TOI Polska Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Henry

Wstyd to mało powiedziane. Ludzie po 100 zł brutto podwyżki podostawali. To jest zart i robienie z ludzi głupków.

@Henry

Wstydem w tej firmie jest nawet dawanie "premii świątecznej" zwał jak zwał ja bym to nazwał "macie ochłapy i milczec" ale co się dziwić z podwyżkami jak góra nie potrafi odróżnić "premii motywacyjnej (ps. Oni nawet nie wiedzą co to) od premii świąteczne" to wyjaśnię premia świąteczna powinna być dla każdego taka sama bez względu na to ile pracuje w firmie proste a premia motywacyjna która jest mitem ale też wyjaśnimy i tą kwestię jest dla każdego ale każdy dostaje inna w zależności od tego jaką sobie wypracował... A co do podwyżek jak mozna to tak nazwać to chyba serio oderwało górę od rzeczywistości i wystarczy sobie popatrzeć na KRS jakie zyski miała firma w ostatnich 3latach i jakie ma dwa dla tych co myślą że ludzie to the bile wystarczy zobaczyć jaki wynajem jest kontenerów etc..

Wiki

Masz całkowitą rację powinniśmy tych podwyżek nie podpisywać i ich nie przyjąć. Nie myśleliśmy racjonalnie ta kwota nas zaskoczyła i nie jednego z paraliżowała.

Jeszcze długo..
@Już niedługo..

Ale przecież premie świąteczne były identyczne dla wszystkich więc o czym ty piszesz?

Były Dzik

Przejezdżalem kolo bazy w Będzinie i szok. Plac zawalony, ale po wpisach widać że z firmą nie jest dobrze. Ponoć nowy właściciel. Kierowcy z Będzina, ten mały (usunięte przez administratora) zgarnięty z BOK-u jest dalej "DYSPOZYTOREM" ( przez duże D ;) ) i "maluje" trasy? Była też taka młoda nowa, jakoś sobie radzila,pracuje jeszcze czy (usunięte przez administratora) ją nerwowo wykończył? Pozdro dla starych i nowych kierowców z Będzina. Pozdro również dla kierownika. Równy gość.

Długoletni pracownik.

W tej sytuacji jak postępuje z nami szeregowymi pracownikami zarząd nie widzę sensu dalszej pracy w tej firmie. Po 12 latach pracy trzeba powiedzieć dość. Niech sami przebiorą się i (usunięte przez administratora)

Dawid
@Długoletni pracownik.

A jak postępuje? Chodzi ci o podwyżki które nie były równe dla wszystkich? Czy masz też inne zastrzeżenia? Coś jeszcze jest nie tak?

DoDawida
@Dawid

Jak Ty to nazywasz podwyżkami to ja nie wiem.. dwa pewnie chodzi mu to że nie którzy za to że nie... Dostają dodatek co miesiąc.. a reszta zap1e... jak każdy inny i nic nie ma oprócz jak Ty to nazwałeś podwyżki od 75zl do 160netto..

Obecny

Najwyższe podwyżki dostali jak zawsze ,,dziobuny" 250 , donosiciele 200, a reszta 150 zł brutto. Czy 99 popierają taki podział bo większość pracujących jest niedoceniona i ciężko pracują za zaniżone płace.

Pompa

3750 za pracę w g..... ,wodzie chemi , wózek widłowy,jazdę, remonty itp .To dla ciebie wystarczająco???

@Obecny

Firma nie pokazała się z dobrej strony ?! , mogli by nam powiedzieć dlaczego tak postąpili dając tak ubogie podwyżki przy tej inflacji ! ,czy jest to z przyczyny ,że w 2024 rząd da nam ponad 4 tyś brutto i tutaj sobie odpuścili ?, czy maja do naszej pracy zastrzeżenia ? ,zero cisza ,dali i tyle ! Pytałem wśród znajomych którzy pracują różnie np. produkcja , sklepy -markety ,no różnie ludzie pracują i żaden z nich nie powiedział mi kwoty którą My dostaliśmy czyli 200 -100 brutto ..Dostali 400-500-700-1000 brutto ! ,różnica kolosalna ! Proszę wytłumaczyć nam pracownikom dlaczego tak z nami postąpiliście -zarządzający ????

@Obecny

Jak ja bym Ci powiedzial co się dzieje na bazie u mnie to byś miał siwe włosy.. ale nie będę tu mówił z jakiej bazy etc.. ale zgodzę się z Tobą że ci co ładnie gadają albo robią dobre wrażenie mają lepiej to się nie zmieni ale od kiedy piękna miską się na jesz hm? W większości kierownicy trzymają swoich (usunięte przez administratora) niż doceniać ludzi którzy mają pojęcie i wiedzą co jest w danym dniu lub za kilka dni etc.. tak serio rób tak jak ja teraz nic po za twoimi obowiązkami i umywają rękę niech się martwią inni a jak przyjdą mów że to nie twój obowiązek etc.. PS nie będę wprowadzał korekty słownictwa bo mi się nie chce.. ale jak dostanę jeszcze raz tel po za godzinami pracy lub za kogoś kto obejmuje funkcje na bazie za organizację imprezy odeśle go do tej osoby a że ktoś robi krocej i tylko robi dobre wrażenie i potem będzie chodził gadał że nikt do niego nie dzwonił a sam nie zadzwoń bo jak twierdzi że ma wy..je...ba..ne... Bo najlepiej to mieć podane jak na tacy bo nie potrafi zorganizować niczego i ogarnąć nic sam.. nie pozdrawiam

Jef

Przy tak niskich podwyżkach wszyscy pracownicy powinni otrzymać taką samą kwotę. A za zasługi i wykonaną pracę to jest premia. Czy ci nie douczeni dyrektorzy tego nie wiedzą ?

Już niedługo..

Podobno nikt nie narzeka na zarobki w firmie haha ale skąd takie informacje przyjechał ktoś kiedyś z góry i zapytał każdego? NIE ! Strajk czemu nie.. może zacznijmy od tego że naprawy i remonty przedłużane etc szanujmy swój czas pracy dwa montaże i serwisy max 8h i powrót przed końcem pracy nic dłużej i nic więcej.. a z tego co wiem sytuacja na toaletach przenośnych wcale nie lepsza.. może na początek strajk włoski hm?

Zaciekawiony

Ostatnio sporo tych różnych dziwnych wieści. W zeszłym tygodniu było, że przyjadą z centrali Admin odchudzać. Już przestańcie wypisywać bo jak kiedyś napiszecie coś prawdziwego to i tak nikt nie uwierzy.

Pracujący

Takiej bardachy jak jest teraz w tt to nigdy nie było. Nikt tego nie kontroluje wymyka się to z pod kontroli. Brak imprez, ludziom ręce opadają jak widzą firmę idącą ku upadkowi. Nikomu na niczym nie zależy począwszy o dyrektorów kończąc na kierowcach i placowych. A znikome podwyżki tylko to potwierdzają, oszczędności , brak kasy , brak inwestycji w sprzęt, brak perspektywy w tej firmie z najniższą krajową. Firma z niespełna 30 letnią tradycją zmierza ku upadkowi.

Prawie były

No i gdzie te podwyżki. Już dwudziesty a tu nic. Żadnych aneksów. Pewnie się rozmyślili.

Gruby

Najniższa stawka na rynku pracy. W konkurencyjnych firmach stawka jest wyższa o kilkaset zł dla nowych pracowników. Wszystko się sypie. Nikt o nic nie dba. Ogólnie katastrofa

Chudy
@Gruby

No to masz 2 opcje: albo ty dbaj, jak nikt tego nie robi, albo jesli trawa bardziej zielona na drugiej stronie, to w drogę... ;)

Dawid

No i bardzo dobrze że napisałeś jak jest bo ja akurat chce wiedzieć jak tu płacą. A dodasz co konkretnie się sypie? Sprzęt stary czy to miała być przenośnia i jest po prostu bałagan organizacyjny?

Użytkownik kabin
@Dawid

Sprzęt (kabiny) to akurat TOI TOI ma najlepszy - reszta dostawców może tylko o takim pomarzyć - mówię jako wielokrotny użytkownik różnych kabin na wielu imprezach (biegi).

Podwyżki na poziomie 200-250 zł brutto! I wszystko w temacie!! Coś jeszcze chcecie wiedzieć?

EL

Powiedzieć że wstyd to nic nie powiedzieć zaraz najniższa krajowa niektórych dogoni

Jeszcze tam robię

Dają różnie w kraju od 600 zł do 1 tyś netto ,różna branża ! ,jeżeli to prawda i dadzą nam 200 -250 zł brutto to ...no racja , sami będą robić !

Jeszcze tam robię

Wszyscy dobrze wiedzą ,że to 200 - 250 z brutto jest zdecydowanie za mało ,gdzie słyszy się po innych zakładach (różna branża ) dostają pracownicy od 700 zł do 1 tysiąca włącznie -netto !

Ale nasze gadanie nic nie zmieni! Będzie tylko gorzej! Przy naszych cenach to do końca roku nic handlowcy nie wcisną bo się nie da. Dygnitarze będą szukać dalej oszczędności i zaczną zwalniać tych co są najniżej w tej firmie!

Handlowiec

@Pracownik - to oczywista bzdura - ceny odzwierciedlają wyższa jakość i większość Klientow akceptuje je bez zastrzeżeń. Ci dla których za drogo maja Olympia i… konkurencje - nikt nie powiedział ze mam sprzedawać do 100% rynku.

Zyga
@Handlowiec

Szkoda ze kierowcy musza(usunięte przez administratora) Na najwyzszych obrotach...a nie mozemy sobie walnac ze macie olimpa to macie adekwatna jakosc serwisu. Ma klient konkurecje? To po co zglasza reklamacje itp? Nie musisz sprzedawac 100% rynku? Szkoda ze kierowca nie moze olac polowe karty pracy i powiedziec nie musze wykonywac 100% swojej dziennej roboty. Dlatego handlowcy maja teraz pole do popisu a efekt jaki jest? Chyba kazdy oddzial ma ten sam widok. Malo roboty, place zawalone kabinami. My kierowcy od kilkudziesieciu lat robimy ta sama robota jedynie obowiazki kolejne doszly. A dzial handlowy? I reszta goru? Wyluzowani bo taka lipa na rynku, mamy najdrozsze kabiny, nie ma sensu jechac tu czy tam, po co sie poswiecic juz za pozno by jechac do klienta bo 16 to trzeba byc juz w domu...

@Zyga

Nic nie kumasz, kolo... Sprzedając po tych cenach, po których sprzedajemy, zarabiamy godziwe pieniądze na pokrycie kosztów (także kosztów serwisu czyli twojej kasy). Jak bedziemy brac kazde badziewie z serwisem po 17-20 zł, to nic nie zarobisz, bo już na sensowne wynagrodzenia nie starczy. Tam jeżdzą ci ktorzy placa pod stolem, ktorzy nie odprowadzaja zus'u (twoja emerytura!), ktorzy kreca na premiach, ktorzy leją ścieki do rowu. Z nimi chcesz konkurować...?

Duda i Jarek

Jak dadzą podwyżki po 200 zł to ludzie zaczną sami odchodzić. Jeszcze więcej korpo (usunięte przez administratora)zatrudnijcie żeby wydawali pieniądze na głupoty. Rozwalicie ta firmę do końca tabelkarze

Donald i Rafał
@Duda i Jarek

No i twój nick mówi wszystko czyli że nijak nie kumasz biznesu. Tabelki (czyli analiza tego co się w biznesie dzieje) nie są dla frajdy autorów tylko służą zrozumieniu zmian w biznesie i dostosowywaniu działań do tych zmian i do zamierzonych celów. Szkoda źe w naszych szkołach tak mało mówią o podstawach ekonomii, a tak duźo o historii i religii :(

Duda
@Donald i Rafał

Masz rację Donald. Tylko że w tej firmie te wasze tabelki nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Cyfry są przeklamywane tylko po to żeby nikt do nikogo się nie czepiał bo inaczej ciepłe posadki by się skończyły. Tylko że to jest wszystko do czasu.(usunięte przez administratora)

Izabela

Firma zamieściła w internecie ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciela handlowego. Jak wygląda system premiowy? Kiedy można liczyć na dodatkowe pieniądze? I czy wchodzi coś jeszcze w pakiet benefitów? Bo wiem, ze na pewno jest Luxmed i Karta MultiSport

@Izabela

System premiowy jest złodziejski- nie wyrobisz normy nie dostaniesz nic, jak wyrobisz to 10% podstawy plus jakieś śmieszne dodatki typu 10 czy 20 zł

@Handlowiec

Są jednak tacy, którzy dobrze zarabiają. System docenia dobre wyniki, jak to na ogół w handlu bywa.

zainteresowany

na stronie toi toi jest napisane ze daja auto po okresie probnym ? czyli jak kolega pisal nizej 3500 brutto i jeszcze brak auta na okresie probnym ? to chyba jakies zarty hahah naprawde daja auto po okresie probnym ?

Przedstawiciel
@zainteresowany

Tak, mamy samochody (Fabie) do uzytku sluzbowego i prywatnego, z limitem kilometrow miesiecznym

@Przedstawiciel

A zdradzisz czy auto jest od pierwszego dnia ? Oraz jaki to jest limit ? Obecnie nie mam prywatnego auta a biuro jest w takim miejscu w Słupsku ze ciężko tam dojechać komunikacja i jak dają auto po okresie próbnym to odpuszczę ze względów logistycznych

@Zainteresowany

Samochód dostajesz od pierwszego dnia, a limitu nie ma, jeździsz ile potrzebujesz służbowo i prywatnie.

Armani11
@Handlowiec

i naprawde 3500 brutto na start ? jak odejma za auto to bedzie pewnie niecale 2500 na reke ?

@Armani11

Myślę, że więcej spokojnie zarobisz

Handlowiecc

Potrącają miesięcznie 250 zl za korzystanie z samochodu w celach prywatnych

Albert

Ciekawe jakie podwyżki będą. Powinny być 20%

@Albert

Podwyżki powinny być minimum 30% i to powinny być już a nie za 3 miesiące. Ale nawet nie ma co liczyć, jak kabiny na placach już się nie mieszczą.

Jacek

Ano właśnie - kiepsko idzie ostatnio - wyraźnie widać że koniunktura w budowlance poleciała na pysk, bo tyle kabin na początku wiosny to na placach nie było od dawna, więc ja nie oczekuję kokosów...

@Jacek

Może by tak warto z cen zejść to i kabiny by się wynajmowały. Zapraszam do Krakowa tam gdzie byś się nie obrócił to budowa na budowie i z konkurencji kabina.

Łucja

Widzę, że panowie kierowcy spodziewają się jakichś podwyżek od maja. Innych pracowników to też obowiązuje? Szukają teraz przedstawiciela na Siedlce, jestem ciekawa zarobków teraz i po ewentualnej podwyżce inflacyjnej.

Zostaw merytoryczną opinię o TOI TOI Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOI TOI Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 202.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 14 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOI TOI Polska Sp. z o. o.