Opinie o Hussar Gruppa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hussar Gruppa. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hussar Gruppa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hussar Gruppa w Warszawa

Czy w Hussar Gruppa występują paczki/bony świąteczne?

Były klient Nowy wpis

Te wszystkie wasze spółki powiązane... jak wam nie wstyd ??!? czy 9 tysięcy to, aż tak dużo ??(usunięte przez administratora)

Justyna Nowy wpis

Kilka lat temu szukali Dyspozytora. Jestem ciekawa formy pracy, czyli czy to tez praca w weekendy? Zmianowa? Z elastycznym grafikiem?

Jak jest z awansem w Hussar Gruppa?

Poszkodowana przez Hussar Grup Nowy wpis

Firma ma ogromne długi

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hussar Gruppa? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jak wygląda podstawa w Hussar Gruppa?

Poszkodowana przez Hussar Grup

Przecież ta firma upadła !!!

Justyna

@zenek nadal wiszą wynagrodzenie ?

Dłużnik?

Nie płacą? Chętnie pomogę 739 904 425

Dariusz

Czy Hussar Gruppa nadal funkcjonuje i zatrudnia pracowników? Czytałem artykuły dotyczące tego, że miała ogłosić upadłość. Opisze ktoś aktualną sytuację pracowniczą i powie czy jest sens aplikować?

zenek

dramat tragedia rozpacz ludzie dalej czekają na wynagrodzenia tak samo jak w spółce siostrze Hussar Solutions!!!

@zenek

Rozumiem, że nie odpowiada Ci praca w Hussar Gruppa. Byłoby to bardzo pomocne, gdybyś napisał konkretnie, czemu. Jakie są Twoim zdaniem wady i zalety tego miejsca?

Robert

Może ktoś napisze jakieś informacje co aktualnie słychać w firmie?

Zuzanna

Już dość długo nie wypowiadaliście się o pracy w Hussar. Firma miała problemy z wypłacalnością, jak jest teraz? Czy pracownicy otrzymują wynagrodzenie w terminie? Z pewnością zaszło wiele zmian w funkcjonowaniu firmy, czy ktoś z Was może coś więcej o tym opowiedzieć?

Zuzanna

@ktoś, rozumiem, że piszesz z perspektywy klienta? Zależy nam, by pojawiały się tu opinie pracowników, ale może znasz kogoś, kto jest zatrudniony u tego pracodawcy i będzie mógł udzielić odpowiedzi na moje pytania zawarte w poprzednim wpisie?

ktoś

Zastanawiam się kto jeszcze korzysta z ich usług, chwalą się nasze anioły milonem busów w europie a jak dzwonisz to nie ma szans i pokazują jak lusterka wymieniają, porażka ta cała ich firma.Ja bym im złotówki nie powierzył a przedpłatę trzeba u nich zrobić.

Zuzanna

Czy ktoś w rzeczowy sposób może przedstawić aktualną sytuację w firmie? Wiecie, czy zatrudniane są nowe osoby? Jak przedstawia się kwestia umowy i wynagrodzenia? Czy można liczyć na awans i możliwość rozwoju? Merytoryczne wpisy pomogą innym osobom poszukującym zatrudnienia, dlatego też zachęcam Was do dyskusji.

Krzysztof

Z uwagi na bardzo poważne problemy firmy Hussar i brak wypłaty odsetek w miesiącu lipcu 2018 roku, radzę wszystkim obligatoriuszom działać na drodze prawnej, póki jest czas. Wszystko wskazuje na to, ze Hussar skończy jak GetBack. Ja oddałem sprawę Kancelarii KPP z Warszawy i polecam. Mają równiez moją sprawe p. Getback-owi i zakończyli mi już z sukcesem sprawę Polisy. Polecam P. Kinga t. 791557507

@Krzysztof

Krzysztof możesz mi powiedzieć co mogę napisać w piśmie o wykup bo chce odzyskać kasę

Krzysztof
@Kasia

Że z uwagi na brak wypłaty odsetek chcesz wykupic obligacje. My Kancelaria KPP napisała i załatwia wszystko. Polecam Kontakt z P. Kingą t. 791557507, jest super, ona pomoże i w sprawie Hussara

Jurek Tomek.
@Krzysztof

Kolejny raz podamy nr tel.Tak robi tylko osoba próbując naciągać

Podwykonawca2
@Krzysztof

Pewnie Krzysiek to Kinga K.

Aga
@Krzysztof

Chyba trzeba być niedorozwiniętym,żeby korzystać z kancelarii do napisania dwóch zdań. Kancelaria KPP nic nie wskóra dopóki sprawa jest w sądzie. Nie dajcie sią naciągnąc KPP

Tu nie am co sie zastanawiać. Chcecie odzyskać swoje pieniadze czy z faktur czy obligacji to działajcie. Mi została polecona Kancelaria KPP i po spotkaniu z Pania dyr Kaniewska, sprawa jest już w sądzie i mam zabezpieczone należności a wy myslicie i czekacie na co???

Janusz
@Piotr

czy to jest ta Kancelaria KPP i Pani Kinga Kaniewska t. 791557507? Jezlei tak to tez polecam. Mi tez prowadza sprawę i tez już w sądzie ale o zapłatę faktur. Polecam, szybko działają

Pokrzywdzony
@Janusz

Uważajcie na Panią Kingę przecież te posty do jej kryptoreklama.Kto o zdrowych zmysłach ciągle podaje nr tel publicznie jak nie ona sama.Tymbardziej ze weszło RODO i grożą kary.Tak tylko działają naciągacze

Radca Prawny Kamil Hupajło

W dniu jutrzejszym - 26 lipca 2018 r., nasza Kancelaria reprezentując swoich klientów, odbędzie spotkanie z zarządem. Jeśli posiadasz roszczenia względem spółki i mamy rozmawiać w Twojej sprawie to prosimy o kontakt z Kancelarią telefonicznie (71 796 41 65) lub mailowo (sekretariat@kancelariakufieta.pl).

Kamil Hupajło
@Radca Prawny Kamil Hupajło

Nowe informacje w sprawie: https://www.kancelariakufieta.pl/kancelaria-wroclaw/blog/spotkanie-kancelarii-rafal-kufieta-z-zarzadem-hussar-s-a-26-lipca-2018-r-oraz-biezace-informacje/

Zniesmaczony
@Radca Prawny Kamil Hupajło

I jak spotkanie z zarządem? Jakieś nowe informacje?

@Zniesmaczony

Z końcem lipca spółka Hussar Gruppa S.A. złożyła do Sądu wniosek o przyśpieszone postępowanie układowe. Niestety jest to częsta zagrywka, która formalnie nic nie zmienia. Zgodnie z art. 257 prawa restrukturyzacyjnego otwarcie przyspieszonego postępowania układowego nie wyłącza możliwości wszczęcia przez wierzyciela postępowań sądowych, administracyjnych oraz innych. Więcej bieżących informacji znajdzie Pan tutaj: https://www.kancelariakufieta.pl/kancelaria-wroclaw/blog/wyniki-spotkania-kancelarii-rafal-kufieta-z-zarzadem-hussar-s-a-w-dniu-26-lipca-2018-r/Więcej bieżących informacji znajdzie Pan tutaj: https://www.kancelariakufieta.pl/kancelaria-wroclaw/blog/wyniki-spotkania-kancelarii-rafal-kufieta-z-zarzadem-hussar-s-a-w-dniu-26-lipca-2018-r/

Podwykonawca2
@Radca Prawny Kamil Hupajło

To jest zwykle naciągania zatwierdzenie PPU wstrzymuje wszelkie postępowania sądowe

BLU
@Podwykonawca2

zatwierdzenie tak, a jak zinterpretować fakt, że spółka złożyła wniosek z szeregiem braków formalnych, co będzie skutkowało jego zwrotem? Ci co nic nie robią na pewno nie odzyskają pieniędzy

@BLU

A skąd wiedza, że wniosek ma takie braki?

Radca Prawny Kamil Hupajło

Pewnie część z osób, będzie zainteresowana aktualnym przebiegiem: Z końcem lipca spółka Hussar Gruppa S.A., złożyła do Sądu wniosek o przyśpieszone postępowanie układowe. Niestety jest to częsta zagrywka, która formalnie nic nie zmienia. Zgodnie z art. 257 prawa restrukturyzacyjnego otwarcie przyspieszonego postępowania układowego nie wyłącza możliwości wszczęcia przez wierzyciela postępowań sądowych, administracyjnych oraz innych. Więcej bieżących informacji znajduje się tutaj: https://www.kancelariakufieta.pl/kancelaria-wroclaw/blog/wyniki-spotkania-kancelarii-rafal-kufieta-z-zarzadem-hussar-s-a-w-dniu-26-lipca-2018-r/

XXX

Ciekawe, czy i ile kasy z obligacji wyprowadzili do rajów podatkowych? Jak myślicie? Zachęcam do dyskusji na ten temat. :-)

;-)

W HUSSAR ANGELS (jedzcze) odbierają telefony ... ;-) ;-) ;-)

Kamil
@;-)

Jak na fb zaczęli wrzucać zdjęcia z wymiany lampy to raczej dobrze się tam nie dzieje, ja raczej korzystał już nie będę, są inni może mniejsi ale bez komornika za rogiem

Zostaw merytoryczną opinię o Hussar Gruppa - Warszawa

Hussar Gruppa