JJ Power Firma Handlowa

Toruń

Opinie o JJ Power Firma Handlowa

Zainteresowana pracą 2011-02-02 04:31:33
Właśnie znalazłam ogłoszenie w sprawie pracy w tej firmie, ale mam mieszane uczucia czytając opinie. Z moim wykształceniem i bogatym doświadczeniem nie mam zamiaru tracić czasu na takie podrzędne firmy. Chyba dam sobie spokój skoro to taka fuszerka :(
anonim 2011-02-07 04:50:37
Ojojoj kolego cieszysz się, że tam pracowałeś? Nieźle musiała Ci się na głowę rzucić ta praca
:) 2012-01-25 13:27:43
Ehhh jak tak czytam te wypowiedzi to aż zatęskniłam za tą firmą. Patrząc z perspektywy czasu to teraz wydaje się to nawet komiczne. Nowy dyrektor handlowy? To już nie ma ( usunięte przez administratora ) o matko ten świat schodzi na psy :)
Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników i odradzam przyszłym
buba 2013-02-02 10:06:00
zobaczcie jak dziwnym trafem wszystkie negatywne opinie o tej firmie "wyparowały"..?
dereno 2016-04-21 20:42:28
No ale podobnie @anakonda jest też w przypadku samych handlowców, Ci z dobrymi wynikami dostają wysokie prowizje
Zostaw swoją opinię o JJ Power Firma Handlowa - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JJ Power Firma Handlowa