A.Witek

Modlniczka

Opinie o A.Witek

admin 2016-07-25 10:33
Czy uważasz że A.Witek zapewnia odpowiednie warunki zatrudnienia? Dodaj komentarz. Pomożesz wielu osobom zastanawiającym się nad aplikowaniem do tej firmy.
Bob 2017-01-25 19:35
A.Witek nie zapewnia nic. Najniższą brutto i tyle.
Michael 2017-02-07 12:00
Chyba że jesteś z branży.
Lucky 2017-04-04 08:09
Jest tam taki Pan co sobie zapewnił już Wszystko! Bo jego decyzje są ostateczne, hehe
Reklama 2017-06-27 21:39
Teraz wymyślili rozdawanie gazetek w Futurze, taki chwyt marketingowy.
A.Witek 2017-07-10 14:44
Uprzejmie informuję, że to nie jest prawda. Absolutnie :-) No chyba, że ktoś sobie tylko na tyle zasłużył - ale to były tylko 2 takie przypadki :-) Dodatkowo, w naszej firmie mamy: kartę Multisport, telefony służbowe, pakiet medyczny Saltus, posiłek w naszej restauracji i szacunek Szefowej.
A.Witek 2017-07-10 14:50
Cenimy bardzo fachowców, szczególnie z branży wyposażenia wnętrz :-)
Mamy świetnych doradców klienta, projektantów, montażystów oraz kierowców. Mierzymy wszystko i wysoko też :-)
A.Witek 2017-07-10 14:52
Wszystko? Wiem, że ostateczne decyzje ma ktoś inny, kto jest kobietą w 100%
A.Witek 2017-07-10 16:07
Faktycznie "Witek Home" czasami rozdaje klientom magazyny wnętrzarskie w Futurze oraz jako dodatek do topowych magazynów np "M jak mieszkanie", "Moje mieszkanie", "Dobre wnętrze", "Cztery Kąty" czy "Ładny Dom". Prezentujemy tam wszystko co jest piękne, modne i funkcjonalne. Klienci Futury są bardzo mili a Dyrekcja obiektu pozwala nam rozdawać ich klientom nasze magazyny.
Zostaw swoją opinię o A.Witek - Modlniczka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.Witek