Bestseller Group - Moda/Styl

Pabianice

Opinie o Bestseller Group - Moda/Styl

jjjk 2013-08-01 19:27:18
Witam.
Gazeta ma długi, wizytuje komornik, zalega z wypłatą pensji pracownikom do kilku miesięcy wstecz. A jeśli zdarzy się cud, że płaci, to albo w małych ratach, albo zamiast wypłaty jest ekwiwalent w postaci butów. I choć sama praca jest w porządku, to jednak pracuje się za darmo (bo nigdy nie wiadomo czy pieniądze będą).
abcd 2013-08-16 16:06:19
[usunięte przez moderatora] lepiej się nie zgłaszać do pracy w gazecie, która woli organizować imprezy dla celebrytów niż wypłacać pracownikom pensje.
jowod 2013-10-02 20:07:04
[usunięte przez moderatora] Lepiej tam nie pracować [usunięte przez moderatora]
xxx 2014-06-26 15:19:50
zgadzam się z opiniami powyżej p. (usunięte przez administratora) przekłada wypłatę z dnia na dzień po czym się jej nie otrzymuje. nie polecam chyba, że ktoś lubi pracować za darmo.
Cet 2014-08-26 21:38:20
Podpisuję się pod opinią. Brak kontaktu i brak pieniędzy.
eee 2015-12-28 23:10:59
historia lubi się powtarzać, tzn powtarza się notorycznie!
minx 2016-05-19 21:24:53
ania, jeżeli firma nie może się doprosić na pieniądze od swoich dłużników to nie licz że i pracownikom będize na bieżąco wypłacać. Niestety reakcja łańcuchowa :(
Zostaw swoją opinię o Bestseller Group - Moda/Styl - Pabianice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bestseller Group - Moda/Styl