brak logo

Hotel Novotel

Warszawa

Opinie o Hotel Novotel

??? 2013-02-01 11:41
Nie polecam omiłać to miejsce szerokim łukiem
4
hehehe 2014-12-23 09:20
Byłem tam na rozmowie rekrutacyjnej. Od pani rekrutującej wiało chłodem na kilometr. W jej mniemaniu pewnie jest profesjonalistką, natomiast w moim zadawała idiotyczne pytania rodem z pierwszego rozdziału książki "HR dla opornych". "Co Pan chce robić w naszej firmie za pięć lat?" No nie wiem, być prezesem? I to wszystko na stanowisko recepcjonisty.

Poza tym jakieś idiotyczne angielskie wtrącenia, naprawdę tak ciężko powiedzieć prośba zamiast rikłest?

Nie polecam nikomu, kto uważa siebie za osobę z rozumem i godnością człowieka. Pozdrawiam.
6
anazeldaxlove64 2016-03-19 10:35
Trochę bawią mnie komentarze ludzi, którzy przypuszczają jak tam jest.
UWAGA!
W novotelu nie ma napiwków, ze względu na to, że restauracja hotelowa jest opłacana przy rezerwacji hotelu lub na miejscu doliczane są posiłki do rachunku hotelowego bądź płatność na miejscu. Rzadko kto taje napiwki. Praktycznie to nie ma ich wcale.

Co do pracy na pół etatu.
Istnieje coś takiego jak umowa-zlecenie np na weekendy. Wszystko jest do dogadania z pracodawcą-trzeba tylko chcieć.

Jeśli masz wątpliwości,czy się dostaniesz to zgłoś się do skillsnetu i oni Cię zatrudnią-oczywiście za mniejszą stawkę, ale zawsze coś ;)
2
malwa 2016-05-19 08:37
wiem @anazeldaxlove64 że to pytanie raczej do firmy, ale czy spotkałeś się żeby ktoś pracował tak powiedzmy na pół etatu w tygodniu wieczorami. Bo ja studiuję i pracuję w weekendy a pieniążki potrzebne to tylko w tygodniu mam jeszcze czas. Dzięki z góry za info
uczestnikrekrutacji 2017-03-12 19:26
Rekrutacja odbywała się w małym pokoju. Osoba rekrutująca analizowała moje CV pytając o dyspozycyjność doświadczenie.

Pytania:
Tak jak na początku wspominałam macie pytanie o doświadczenie i dyspozycyjność potem babeczka bez poinformowania zaczyna rozmowę po angielsku. Pytania po angielsku: Do jakiej sieci należy hotel Novotel, Ile ma pokoi, liczba pięter data powstania hotelu i o doświadczenie w realizacji zamówień. Totalnie mnie to zatkało. Nie dość że osoba z HRu nie poinformowała mnie że chce zacząć ze mną rozmowę po angielsku to w dodatku w bardzo chamski sposób skrytykowała mój poziom angielskiego i nie przygotowanie się do rozmowy. Rekruterka od razu mówi jak ci poszła rozmowa i wytyka błędy jakie popełniłaś na rozmowie. Zdecydowanie odradzam aplikowanie się do tego miejsca. Po rekruterce widać że atmosfera pracy w Novotelu jest napięta i podchodząca pod mobbing i przyznam szczerze że w życiu nie spotkałam tam chamskiej i nie kulturalnej rekruterki jak tutaj. Ta Pani ma na imię Marta Komorowska i jak ktoś trafi na nią na rozmowie to rezygnujcie od razu. Stawka 12 zł brutto nie jest warta upokorzeń.
2
Zostaw swoją opinię o Hotel Novotel - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Novotel