Opinie o Zaborowski Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zaborowski Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zaborowski Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaborowski Sp. z o.o. w Warszawa

Henia Nowy wpis

Szukam w Ursynowie pracy jako Specjalistka ds. kadrowo-płacowych. Okazuje się, że jakiś czas temu była dodawana oferta na to stanowisko na Puławską. Jest już niestety wygasła. Zastanawiam się czy więcej osób nie będzie tam potrzebnych na dziale?

Kandydat Nowy wpis

Jak zwykle na gowork opinia usunięta. Zatem jeszcze raz. Fatalna rekrutacja. Na ogloszeniu UoP lub B2B podczas rozmowy tylko B2B. Pensja - widełki, ale podczas rozmowy w grę wchodzi najniższa stawka z podanych. Na rozmowie pojawi się informacja o procencie od dochodów, po czym znika. Rekrutacja to jedna wielka farsa, jakby szukali kogoś na prezesa a nie szeregowego pracownika, ale można było sie pośmiać z tego pseudo profesonalizmu. I niech mi ktoś usunie tę opinię!!!!!!

Administrator Nowy wpis

W Zaborowski Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Asystent/-ka. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

August lat 42 Nowy wpis

Atmosfera pracy ok Wynagrodzenie oferowane na poszczególnych stanowiskach najniższe obowiązujące na rynku Przelewane wynagrodzenie nie pokrywa się z tym co zostało ustalone, jest niższe

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zaborowski Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik działu obsługi klienta? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Na plus atmosfera i oczywiście ludzie. To oni tworzą firmę. Na minus reszta. Właściciel płaci minimalne pieniądze w zestawieniu z obrotami i zyskami. System wynagrodzeń kompletnie niejawny i wyssany z palca pomimo rzekomego regulaminu premiowania. Zawsze powodem obniżki premii są wymyślone koszty. Pracy bardzo dużo. Obietnice i założenia z rekrutacji nie spełnione.

Elżbieta

To jakie on te koszty sobie wymyśla że nagle premie mniejsze?

marwal

właśnie wróciłem z serwisu, byłem tylko zapytać jak wyciągnąć zbiorniczek wyrównawczy w aucie, zresztą zakupionym w tym salonie nowy nissan, serwisowany od 15 lat. Pan w serwisie nie potrafił pomóc a przechodzący Pan mechanik z uśmiechem powiedział " zapraszamy do serwisu odpłatnie wszystko da się zrobiić" . Chciałem podziękaować tym Panom bo właśnie przymierzałem się kupić nowe auto i zrobię to ale nie wty salonie.

Kamila

Jak pracuje się w firmie Zaborowski? Czy mogłabym się na ten temat czegoś dowiedzieć? Dawno nikt nie zostawił swojej opinii odnośnie zatrudnienia w tym miejscu. Napiszcie co nowego słychać i czy polecacie aplikować tam o pracę.

@Kamila

Super się pracuje, team jest zgrany, atmosfera luźna i przyjazna. Ja chodzę do pracy z przyjemnością! Wreszcie!

Radosław

Miałem nieprzyjemność korzystać z usług tego ASO i ten siwy pan (usunięte przez administratora)to jest jakieś (usunięte przez administratora)taka osoba nie powinna pracować z klientem . Ogólnie rzecz biorąc nie polecam

Moniok
@Radosław

Zgadzam się w 100% z opinią.Firma (usunięte przez administratora) strasznie i w dodatku nie robi wszystkiego za co każde zapłacić.Ogromna rozbieżność między obietnicami a rzeczywistością.

Firma dobrze jest oceniana w branży, pracownicy są zadowoleni z pracy więc oby tylko aktualna sytuacja nie spowodowała zmiany nastrojów.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Nissan Zaborowski?

Rekin

9-17

Jacek

Dobry pracodawca więc i na forum nie ma maruderów!

Jasiek

Ale uwagi dla firmy nie powinny być na forum pracowniczym!

Kamila

Na forum zdarzają się wpisy od osób, które korzystały z usług oferowanych przez firmę Nissan Zaborowski. Taki komentarz zamieścił między innymi @Robert. Czy ktoś z Was może jednak pracuje w tym miejscu i chciałby się w jakiś sposób do niego odnieść lub po prostu napisać, jak wygląda praca w tym miejscu?

greyone
@Kamila

Różnica między obietnicami a rzeczywistością jest dość znaczna podobno nowych pracowników traktuje się lepiej niż starych a oczy otwierają się po 3- 6 miesięcy przy najmniej to dotyczy serwisu i jego kierownika

@greyone

Rozumiem, że piszesz z pozycji osoby związanej z firmą Nissan Zaborowski. Pracujesz jeszcze obecnie w tym miejscu? Jakie podejście pracodawca ma do przerw w pracy, urlopów? Interesuje mnie też forma umowa. Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat?

Robert

(usunięte przez administratora) mnie, uważajcie sprzedali mi samochód demo, który był po wypadku. Sprzedali oczywiście jako bezwypadkowy. (usunięte przez administratora)

niebieski

Witam, mam prośbę jeśli zobaczycie, dowiecie się, że przypadkiem marki aut które transportuje Joanna P. z Cat Polska wygrały w przetargach dla MON, MSWiA itd. to proszę o umieszczenie tej informacji na forum.

Zorientowany

Na początek info o kierowniku serwisu Adasiu.Facet jest fanem dwóch pedałów,pewnie dlatego wszyscy chodzą z zaciśniętym pośladem. Ma swojego przybocznego Maćka doradce jest z nim związany jakimś układem:] Jest kilka osób w porządku ale niewielu.Jeżeli chodzi o zarobki to podstawa to najniższa krajowa + premia wedle uznania danego kierownika. Większa część firmy zarabia kiepska kasę, dobrą dostają tylko ludzie układu[beton firmy]. Ostatnio było ogłoszeniu i info zarobki 2-4 brutto więc jak się domyślacie na czas nieokreślony 2 brutto a roboty tyle, że można zwariować. Zdecydowanie odradzam prace w tym serwisie a jeżeli chodzi o klimat według nich to super a prawda jest bolesna. Pozdrawiam

Emjot
@Zorientowany

Zorientowany MOŻNA się z Tobą jakoś skontaktować?Mam sprawę

Zostaw merytoryczną opinię o Zaborowski Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zaborowski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zaborowski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Zaborowski Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Puławska 276
    02-819 Warszawa