Opinie o Polska Grupa Drogeryjna Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Drogeryjna Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polska Grupa Drogeryjna Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Drogeryjna Sp. z o.o. w Wrocław

Jaki dress code obowiązuje w Polska Grupa Drogeryjna Sp. z o.o.?

Mag 2 Nowy wpis

Urlopy planuje się w styczniu, po czym kierownik już w okresie urlopowym budzi się że na 5 wózkowych 3 z nich nie będzie w jednym czasie, zaczyna się wysyłanie brygadzistow żeby któryś z niech przekładał swój urlop na parę tygodni przed nim i tu się wszystko tak planuje

Pitbull Nowy wpis

Jeden wielki żart, dziewczyny na małym magazynie najniższa krajowa i 10 groszy brutto za pozycje, na magazynie pgd Wrocław pracuje się na akord nawet wózkowi

Jaki jest okres rozliczeniowy w Polska Grupa Drogeryjna Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Czy po rozmowie w Polska Grupa Drogeryjna Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Zainteresowana

Jaka macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

Jusef
@Zainteresowana

Praca jak praca ale właściciele oderwani od rzeczywistości. A Polska GRUPA DYREKTORÓW a nie drogeryjna się zrobiła. Słuchają "oligarchów" pgdowskich zwykły pracownik musi (usunięte przez administratora)... (usunięte przez administratora). Coś czuję że dyrektor,y przekręca Gradeckich na kase

Mag 1

Porażka 2800 brutto podstawy, plus premia uzależniona od pozycji zrobionych przez ciebie, gdzie za pozycję dostajesz 16 groszy brutto, z 3 brygadzistów tylko jeden normalny, pozostałych dwóch szkoda komentować, a kierownik jak ma nóż na gardle bo mu ludzie uciekają na potęgo dopiero wtedy potrafi być troszeczkę ok, ale też pozostawię bez komentarza.

Czy pracodawca Polska Grupa Drogeryjna Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Mag

Kielicha dają na rozgrzewkę i poszedl w regały...

Jerzy

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jak ten proces przebiega?

magazyniet

Sory zawpis ,pomylka,prosze o anulowanie wpisu

Romud

Teraz targi ... czas obfitości ...

@Romud

Ale to przecież nie dla firmy ...

Marian

Zgadza się transport dogadany z kierownictwem np : kursów 2 kart drogowych 5 i się kręci.

Zenon
@Marian

Zgadza się tam przewoźnik jeden oczywiście bo całą konkurencję wykosil ma od takiego kursu prawie 1200 robiąc 40 km ,bogate te pgd !!! No ale piecze ma nad tym jeden wódz z bogatą historia zatrudnienia

Bronisław
@Zenon

Macie może informację o tym, czy ciężko jest dostać się do pracy w firmie Polska Grupa Drogeryjna? Interesuje mnie stanowisko kierowcy, dlatego chciałbym zweryfikować, czy pracodawca często poszukuje osób na to stanowisko? Na chwilę obecną nie znalazłem żadnych aktywnych ogłoszeń, dlatego chciałbym zweryfikować tę kwestię tutaj na forum.

@Zenon

To oczywiście Wawa, Takie małe państewko zygmunta,aguni, Marianka i Arturka

O to chodzi...

Mag

Czymś trzeba handlować w swojej drogeryjce ,zaopatrzeniowiec Zygmunt ma wszystko pod kontrolą

Eurocash

Witam, niestety nie ma wątku firmy Pgd w filli warszawskiej, więc skopiuję opinie na każdej z innych, oczywiście opisując to co wiem o firmie z Warszawy-ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko magazyniera, tak właściwie to kompletuję się tam zamówienia ze skanerem, praca na 2 zmiany, jeden tydzień 6-14, zaś 3 tygodnie od 14 do 22, umowa o pracę na 3 miesiące na najniższą krajową plus premie za ilość wykonanych tak zwanych linii, sama rozmowa bez zastrzeżeń, pewnie z racji tego, że potrzebują pracowników i zarówno kierownik jak i pani prezes przedstawiali firmę jako miejsce najlepsze dla rozwoju i wgl, byłem tam jakieś 3 lata temu na rozmowie i nic się nie zmienia, nie ma tam młodych osób do pracy na magazynie tylko 40 latkowie, pracy bardzo dużo, magazyn wysokiego składowania i nikt nie będzie tam miał koleżeńskiego podejścia-było to widać po rozmowie, zadanych przeze mnie pytaniach i reakcjach osób, które mnie rekrutowały.

Julia
@Eurocash

Zachęcam Ciebie do założenia oddzielnego wątku dotyczącego wspomnianego przez Ciebie oddziału firmy Polska Grupa Drogeryjna (Warszawa). Dzięki temu ułatwisz zainteresowanym poszukiwania informacji, a pracownikom stworzysz możliwość dzielenia się doświadczeniem. A może zechcesz powiedzieć nam jeszcze coś na temat funkcjonowania tej firmy?

Janusz

Czy rekrutują może na jakieś stanowisko? Jakie warunki finansowe proponują ?

cxc

bzdura!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Drogeryjna Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Polska Grupa Drogeryjna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Drogeryjna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Drogeryjna Sp. z o.o.?

Polska Grupa Drogeryjna Sp. z o.o.