Douglas Polska Sp. s o.o.

Katowice

Opinie o Douglas Polska Sp. s o.o.

zarobki w douglas 2013-05-19 15:12:23
Jakie są aktualnie zarobki w Douglas?? Praca na pełny etat, lub pół etatu jako wisażysta/konsultant. Jestem wisażystka i zastanawiam sie czy jest sens aplikowania na to stanowisko w Douglasie.
Prosze napiszcie obok kwoty czy jest to netto czy brutto ;)
monica 2013-08-30 11:04:07
Witam
A jak wygląda praca w weekendy tzn czy przysługuje jakiś wolny. I czy jest możliwość pracy w systmie 12godzinnym. Pozdrawiam
z autopsji 2016-03-12 01:28:17
Wszystko zależy od jednej osoby. Pani kierownik K. uważa się za nietykalną więc ważne żeby z nią dobrze żyć w innym wypadku nie popracujesz długo. Nie pytaj dlaczego na zapleczu chowa najdroższe testery, nie pytaj dlaczego pracownicy ze stażem mogą robić co im się podoba nawet co chwile wychodzić na papierosa lub przestawić auto na parkingu, nie pytaj dlaczego ktoś kto nie zrobił planu nagle ma przypisany od innej osoby... Współczuję pracownikom, bo jest tam kilka osób którzy się starają ale finalnie "królowa " jest tylko jedna. a że oszukuje ludzi i nie daje im wygranych w konkursach nagród zasłaniając się "pogodą" znaczy ,że centrala ma ludzi w d...
Pozdrawiam i życzę abyście nie mieli kontaktu z takimi pseudo menagerami.
ania 2016-04-24 11:24:40
mam nadzieję, że nie wszystkie kierowniczki w Douglas są takie same @z autopsji mam zamiar do was aplikować
Zostaw swoją opinię o Douglas Polska Sp. s o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Douglas Polska Sp. s o.o.