Infosystems S.A.

Opinie o Infosystems S.A.

anonim 2011-08-25 13:15:40
fatalny wybór!
Anonim 2014-06-17 23:41:05
czemu fatalny?
były pracownik 2015-10-09 15:52:41
Bo oszukują pracowników, wstrzymują pensje, maja ludzi za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Powodów jest dużo więcej:) Jeśli nie jesteś zbyt rozgarnięty to idź, może nie zauważysz że Cie oszukują:)
polish_crusader 2015-10-12 20:52:25
A ja się zgadzam z byłym pracownikiem, niby fajnie ale jak przychodzi do rozliczeń to różnie bywa w tej firmie, do tego należy dodać, że zatrudniają na rózne umowy: zlecenie, o dzieło, autorskie, wiem że byli/są ludzie, którzy mają trzy różne umowy. Stosunkowo najlepiej mają starzy pracownicy, bez których prezesik niewiele by zdziałał, no i oczywiście braciszek prezesika
polish_crusader 2016-04-06 11:18:28
????"pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku no i przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej siedzibie w Warszawie..." taką pracę to zapewnia 9/10 firm w tym kraju, pokaż mi firmę która zapewnia ciężką pracę, ze zmanierowanymi szefami za kiepskie pieniądze...śmiech na sali. Za moich czasów konsultant ds. Funduszy w IFS miał to co dostał w umowie i nic więcej, jak po jednym z rozdań RPO gdzie IFS osiągnęło 100% pozytywnych wniosków poszli do prezesika po premię to dostali do wyboru albo wypad albo robicie dalej bez premii...
polish_crusader 2016-04-06 11:32:01
Pewnie, że o co innego. Masz bardzo średnie jak na Polskę portfolio produktów - software wcale nie najlepszy ale za to drogi...oferta na wnioski też nie powala - chwalą się, że mają Centrum Badawcze w Krakowie - kiedyś może tak ale teraz zostali tam prawie sami studenci i ludzie tuż po studiach, nie że kiepscy ale kiedyś software tworzyli tam ludzie z wizją - do tego mają jedną z najdroższych ofert w kraju. Do tego w ciągu kilku ostatnich lat prezes podjął kilka "ciekawych" decyzji dzięki czemu marka na rynku poszła mocno w dół. Firma działa w poligrafii co trzeba wziąć pod uwagę jeśłi się myśli o pracy u nich. I jeszcze jedno...braciszek prezesa, mimo że niewiele wie to święta krowa taka z tych najgorszych. Handlowcom nie polecam - narobisz się za psi pieniądz a i tak się nie rozliczą do końca. Ale jeśli jesteś desperatem to uważaj co podpisujesz.
polish_crusader 2016-06-01 00:16:54
Na topie...chyba kosztów. O ile jeszcze soft Puzzleflow jeszcze się trzyma, bo w dużym stopniu jest to efekt wielu lat pracy ludzi, którzy już z IFS odeszli. O tyle ich "flagowy" produkt to w sporej części kpina. Są elementy dobre ale jest też dużo niedociągnęć za sporą kasę. Dość powiedzieć, że np. moduł kalkulacyjny ma mnóstwo różnych dziuri nie wynika to z kiepskiej developerki tylko kompletnego chaosu przy projektowaniu systemu. Zresztą porównaj sobie Printmanagera i np. Cicero, PrintVis'a lub soft w EFI od razu widać na czym to polega.
Tańczący z wilkami 2016-08-31 21:50:56
@Awand, a może raczej Wanda - lubię Twój optymizm, ale chyba nie jest on uzasadniony zwłaszcza w obliczu opóźnień w płatnościach.
Firmy nie polecam.
ako 2016-09-04 20:48:54
Maszyny elektryczne są w porządku, ale sa jakieś oferty pracy?
Zostaw swoją opinię o Infosystems S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infosystems S.A.