BNP Paribas

Katowice

Opinie o BNP Paribas

na fali 2012-06-28 23:48:23
poprzedni wpis z 2010 bardzo sie zdezaktualizował, obecnie po polaczeniu z Fortis i zmianie prezesa nastroje fatalne; 1. rok nowego prezesa to odejscie kilku dyrektorów; kilku kierownikow i zatrudnianie jak najtaniej czyli bez doswiadczenia i wiedzy; brak możliwości awansu a zwalnianie się kolejnych osob jest traktowane jako obraza (sic!). ja jestem kolejną osobą, która po wielu latach pracy odchodzę i nie żałuję tego kroku; szkoda mi tylko ze w sumie fajna firma sie rozpada.
aneladgam 2013-09-09 19:18:32
bardzo kiepska jakość procesu rekrutacji zwłaszcza w IT, przede wszystkim razi brak informacji o wyniku procesu. wstyd pani (usunięte przez administratora)!
gość 2014-01-28 21:22:21
pracowałem w tej firmie kiedy wpływ na działalność miał właściciel czyli francuski BNP Paribas. Fantastyczni fachowcy, doświadczeni, naprawdę chcący postawić profesjonalną firmę w naszym kraju.Mógłbym pracować tam nawet do emerytury. Mówiłem tak jak tam pracowałem o i jak odszedłem. Zbudowałem świetny zespół oddanych i dobrze pracujących ludzi. żałuję że odszedłem. znakomicie zarządzana firma. Była. Co jest teraz nie wiem.
ja 2014-04-25 22:41:29
Firma ogólnie w porządku,profesjonalne podejście analityków,sales supportu, dobre zarobki choć brak prowizji, zero szkoleń sprzedażowych,nie polecam takiej pracy kobietom, które planują powiększyć rodzinę, po macierzyńskim podziękuję Tobie no chyba, że wrócisz zaraz po porodzie do pracy.Ogólnie ocena pozytywna, potrafią docenić dobrego pracownika,który jest w porządku.
Plany sprzedażowe duże, za ten sam wynik w firmie, która oferuje prowizję zarobić można kilka razy więcej.
anitka90 2016-04-04 21:11:06
a gdzie ty masz info on tej podastawie niby 2000 netto? wiadomo jednak że lepiej iść na sekkcję klienta bankowego niż indywidualnego bo choć trudniejsze case'y to większe prowizje
Zostaw swoją opinię o BNP Paribas - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BNP Paribas