logo X-Trade Brokers

X-Trade Brokers

Opinie o X-Trade Brokers

Wiesio 2012-02-17 16:19:38
(...) szukałem (...) wierzyłem (...) zachwycony (...) Asia

Jeżeli pracują tu osoby z zaburzeniami płci i tożsamości, to chyba na rynku są bezpieczniejsze miejsca do lokowania pieniędzy.
anonim 2013-05-09 09:09:24
Witam,

Może ktoś napisać coś o warunkach pracy w tej firmie pracy - w dziale IT, analitycznym lub innym?
Anonim 2013-05-18 17:04:38
firma taka sobie, ujdzie, ale bez rewelacji
markonix 2016-02-09 08:26:26
Praca w dziale IT firmy XTB. To może konkretami bez zbędnego lania wody:
Plusy:
- możliwość zatrudnienia na podstawie UoP (pełna umowa o pracę z podstawowymi benefitami)
- w miarę dobra lokalizacja

Minusy:
- duże wymagania
- przeciętne wynagrodzenie
- mało benefitów
- ostatnio zaczęli zatrudniać przez agencję zatrudnienia (baaardzo duży minus, rekrutacja się wydłuża mniej więcej 2-krotnie a część Twojego potencjalnego wynagrodzenia dostaje agencja rekrutująca)

Mesjasz 2016-03-07 21:28:03
Pracuje w dziale IT, pracowałem w kilku korpo, jeden z lepszych pracodawców jakich miałem do tej pory :-) śmiało polecam !!! :-)
Santoro 2016-08-23 19:31:54
xtb odradzam jako klient oraz jako pracownik. Niesamowicie niskie wynagrodzenie, ta firma tylko udaje firmę brokerską.
weroko 2016-08-24 10:04:46
Ale niskie wynagrodzenie to znaczy jakie konkretnie? Wydaje mi sie, że z tych ofert, które teraz się pokazały to ciekawa jest jako Romanian Speaking Customer Support Specialist.
Zostaw swoją opinię o X-Trade Brokers - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie X-Trade Brokers