logo X-Trade Brokers

X-Trade Brokers

Opinie o X-Trade Brokers

Wiesio 2012-02-17 16:19
(...) szukałem (...) wierzyłem (...) zachwycony (...) Asia

Jeżeli pracują tu osoby z zaburzeniami płci i tożsamości, to chyba na rynku są bezpieczniejsze miejsca do lokowania pieniędzy.
anonim 2013-05-09 09:09
Witam,

Może ktoś napisać coś o warunkach pracy w tej firmie pracy - w dziale IT, analitycznym lub innym?
Anonim 2013-05-18 17:04
firma taka sobie, ujdzie, ale bez rewelacji
markonix 2016-02-09 08:26
Praca w dziale IT firmy XTB. To może konkretami bez zbędnego lania wody:
Plusy:
- możliwość zatrudnienia na podstawie UoP (pełna umowa o pracę z podstawowymi benefitami)
- w miarę dobra lokalizacja

Minusy:
- duże wymagania
- przeciętne wynagrodzenie
- mało benefitów
- ostatnio zaczęli zatrudniać przez agencję zatrudnienia (baaardzo duży minus, rekrutacja się wydłuża mniej więcej 2-krotnie a część Twojego potencjalnego wynagrodzenia dostaje agencja rekrutująca)

Mesjasz 2016-03-07 21:28
Pracuje w dziale IT, pracowałem w kilku korpo, jeden z lepszych pracodawców jakich miałem do tej pory :-) śmiało polecam !!! :-)
Santoro 2016-08-23 19:31
xtb odradzam jako klient oraz jako pracownik. Niesamowicie niskie wynagrodzenie, ta firma tylko udaje firmę brokerską.
weroko 2016-08-24 10:04
Ale niskie wynagrodzenie to znaczy jakie konkretnie? Wydaje mi sie, że z tych ofert, które teraz się pokazały to ciekawa jest jako Romanian Speaking Customer Support Specialist.
Iza 2017-08-23 15:00
Obecnie w X-Trade Brokers szukają do pracy jako Młodszy Programista C++. Z oferty wynika, że zapewniają udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego, pracę w młodym, dynamicznym zespole, dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych (możliwość tworzenia innowacyjnych programów elektronicznego obrotu), pracę z doświadczonymi programistami i pakiet świadczeń pozapłacowych. Kto jest zainteresowany takim stanowiskiem pracy?
Gregoro 2017-08-25 12:16
Miejsce do pracy bardzo przyjazne. Nie ma poczucia marnowania czasu, cały czas można się rozwijać, i mówię tu o zdolnościach, jak i stanowisku oraz zarobkach. Nigdy nie słyszałem, a tym bardziej nie byłem świadkiem złych praktyk z ich strony w stosunku do pracowników.
romenio 2017-08-25 23:02
Iza wracając do tego programisty wiadomo, ogłoszenia są pisane w taki a nie inny sposób ale faktem jest, że nudzić się tam nie można, kolega po fachu bo z CSa po sąsiedzku (ja obok z karolkowej) chwili sobie, nie wiem skąd to info pensji bo nie słyszałem narzekań z jego strony, atmosfera elegancka także ja o XTB jak klient i "nauszny" świadek złego słowa nie powiem
Jacek 2017-09-05 19:56
Bardzo nieprofesjonalny pracodawca. A szkoda bo sama firma o bardzo dobrej renomie. Jeżeli szukacie pracy z możliwościami rozwoju bądź przyjaznej atmosfery w pracy to zdecydowanie odradzam - bardzo lekcewarzące podejście do pracownika.

Iza 2017-09-19 18:08
@Jacek dlaczego uważasz, że pracodawca jest nieprofesjonalny? O jakim podejściu do pracownika mówisz? Powiesz coś więcej na ten temat? @Gregoro jakie są możliwości rozwoju w firmie X-Trade Brokers? Czy powiesz coś więcej o warunkach pracy?
Zostaw swoją opinię o X-Trade Brokers - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie X-Trade Brokers