Asseco Poland S.A. Biuro

Opinie o Asseco Poland S.A. Biuro

none 2011-12-12 16:54:24
No nie - aż tak prymitywne podchody - żenada !;p
nitka 2015-04-06 01:11:36
niezależnie od tego co słyszałam poszłam do Asseco i zostałam. ludzie dużo gadają, mało robią, taka jest prawda a potem oczekują że pracodawca sypnie manną z nieba. mam porównanie z innymi miejscami pracy i na razie zamierzam pracować tu. kasa na poziomie, projekty ciekawe, plus finansowanie szkoleń. na razie tyle mi starcza.
gąbka 2015-05-08 23:02:29
zawsze ploty górują ;) a najwięcej gadają ci, którzy nie mają pojęcia jak sprawa wygląda :) mi się w asseco pracuje całkiem miło ;) bez ciśnienia, bez animozji i takich tam. uczę się, pracuję z ekspertami z różnych dziedzin i się rozwijam, zbieram sobie punkty do cv. a jak ktoś chce gadać to i tak to będzie robił.
piotr 2015-05-10 15:09:48
kazdy ma wybor, i podpisuje umowa na odpowiednia kwote, ja nie narzekam, wiec jak jest w podobnych mniejscach pracy
monika 2015-05-18 18:45:23
haha, taaa ploty rządzą w każdym środowisku, standard. jakoś w Asseco sprawdza mi się to wszystko o czym rozmawiałam na rozmowach i nie mam problemów ani z kasą, ani współpracownikami czy też przełożonymi. wręcz przeciwnie- pracuje się spokojnie, i bez przeszkód.a nowe projekty łączą ludzi a nie dzielą.
olek 2015-05-24 11:58:04
ilosc negatywnych opinii jaka pojawia sie moze zaskoczyc, ale ja uwazam ze pisza Ci ktorzy nie sa zadowolone z pracy, a niestety Ci sa raczej nie traca czasu na klepanie na forach o rzeczach oczywisty. Mi poki co w Asseco jest dobrze, wiec stwierdzilem ze dam tu wpis, bo wczesniej zaciagalem tu tez opinii.
anka 2015-05-28 23:53:15
no to prawda,że jak ktoś zadowolony to o tym nie mówi, bo uważa to za coś oczywistego a czasem warto napisać parę dobrych słów. też pracuję w Asseco i nie widzę na razie minusów tej pracy, zwłaszcza w porównaniu z poprzednią firmą, gdzie o wszystko się musiałam prosić i rozbijać łokciami żeby cokolwiek się nauczyć..do tego projekty są prestiżowe, więc ma się udział w tworzeniu fajnych rzeczy a samo zatrudnienie stabilne. więc plusy, plusy i jeszcze raz plusy :)
Asseco-sceptyk 2015-05-29 00:29:45
A jakie to projekty, że Wam tak dobrze?
Ja nie jestem nic w stanie się dowiedzieć o innych, a prośba o przeniesienie zakończyła się odpowiedzią, że nie ma innych projektów gdzie potrzebują ludzi. Ja bardzo chciałbym się przenieść do jakiegoś bardziej normalnego, a najlepiej nowego projektu.
Będę wdzięczy za szybką wskazówkę, bo już nie wyrabiam.
wojtek 2015-05-31 20:03:33
nie wiem co Ci poradzić, bo u nas jak się rozmawia z dyrektorem to idzie na rękę. jasne, że nie zawsze jest lekko, zwłaszcza jak deadline się zbliża, ale stres jest na normalnym poziomie a nie taki że Ci zwala z nóg. do tego za nadgodziny pieniądze normalnie wypłacają, także wszystko gra pod względem formalnym. może pogadaj jeszcze raz, bo przecież projektów jest dużo, może sytuacja już się zmieniła.
Asseco-sceptyk 2015-06-02 19:14:49
U nas dyrektor nie poszedł na rękę. Kolegę zwolnił, albo puścił (nie dojdziesz prawdy). Stres bardzo duży, ale chaos i brak pomysłu jeszcze większy. Dyrektor nie słucha, tylko rozkazuje. Projektów ponoć coraz mniej. Może coraz mniej opłacalne, więc może dlatego jakieś większe zwolnienia były ostatnio.
O jakie projekty mam pytać? U nas mało kto co wie. Dyrektor wie, ale nie mówi.
Ciekawski 2016-03-26 10:22:08
Odnośnie programowania - czy w firmie programuje się w Javie (jeżeli tak to w jakiej wersji) oraz z jakich technologii korzysta się przy tworzeniu softu? Generalnie dążę do pytania: czy firma wdraża "nowości", czy raczej korzysta z jakiś przestarzałych technologii (również starych wersji danej technologii)?
javax 2016-04-09 18:31:02
Asseco ma kilku starych klientów, a tam użył "sprawdzonych", więc już 20 lat temu starych technologii.
Asseco wygrywa projekty, ale z reguły te, których nie odważyły się wygrać inne firmy, bo narobić się bez sensu to nie problem. Nawet nie trzeba zgadywać dlaczego udało się je wygrać.

Brałem udział w wielu projektach Asseco. O nowościach nawet nie ma co marzyć, a spełnieniem wszystkiego co możliwe, będzie grzebanie przy jakimś bardzo specyficznym produkcie, którego używa ktoś jeszcze na świecie, bo często są to stare półprodukty, które pisane były na kolanie ponad 10 lat temu, a teraz przeżywają swoją drugą młodość za sprawą naiwności Asseco.

Grzebię właśnie w olbrzymim systemie, którego poprzedni dostawca bał się dotknąć przez 3 lata, a nasi handlowcy obiecali już klientowi ulepszenia i rozwiązanie wielu problemów silą dwóch programistów!!!!!!!! Nasz wcześniejszy audyt kodu olali i teraz żądają od nas cudów. Właśnie pracuję w weekend na wariata, a nadgodzin budżet projektu nie przewiduje.
nuta 2016-05-22 18:28:00
Asseco jest w stanie doprowadzić każdego do kresu możliwości, więc umiejętności i wykształcenie nic tu nie dadzą, gdy już się nie ma siły nawet spać, bo powracające problemy w pracy i twarze osób z batem wirują przed oczami.
prog 2016-06-25 18:53:48
Da radę tu się dostać bez doświadczenia jako programista?
doswiadczony programista 2016-09-15 13:39:11
programista java z 10 letnim dostawieczeniem - ile moge zarobic na umowie o prace?
i 2016-09-15 16:17:39
Pewnie, że najlepiej to wylewać żale na forum @marcin, ale widać, że wszystko u nich się dobrze dzieje, bo ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. To doskonały dowód na to, że dbają o siebie i o swoich pracowników co się odpowiednio przekłada na wynagrodzenie.
Zostaw swoją opinię o Asseco Poland S.A. Biuro - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asseco Poland S.A. Biuro