Opinie o Asseco Poland S.A. Biuro w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Asseco Poland S.A. Biuro. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Asseco Poland S.A. Biuro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asseco Poland S.A. Biuro w Bydgoszcz

Jaka atmosfera jest między działami w Asseco Poland S.A. Biuro?

Czy firma Asseco Poland S.A. Biuro udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Piotrek Nowy wpis

Po roku pracy możesz pożyczyć 30k

Czy można liczyć w Asseco Poland S.A. Biuro na prywatną opiekę medyczną?

Piotrek Nowy wpis

Przy pracy na etat Luxmed gratis :)

Torreadorka

Witam. Chciałbym zapytac o atmosferę w firmie, zarobki i czy raczej można dłużej tu zawitać. Stanowisko admonistracyjne.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Asseco Poland S.A. Biuro spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Oczernianie pracowników (wymieniając ich z imienia i nazwiska) nie podając jednocześnie swojego jest zachowaniem mało kulturalnym i krzywdzącym innych. Administratora proszę o usunięcie wpisu.

Mastif

Każdy ma prawo do wypowiedzi i własnego zdania..to wolny kraj !

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Asseco Poland S.A. Biuro?

Ktoś

Adekwatny do postępowania rekrutacyjnego

Paulina
@Ktoś

A czy możesz napisać jak cały proces rekrutacyjny przebiega w Asseco Poland S.A. Biuro? Czy składa się on z paru etapów? Chciałabym też się dowiedzieć kiedy mniej więcej można się spodziewać wyniku rekrutacji. Czy wiadomo już coś bezpośrednio po rozmowie czy jednak po jakimś czasie?

Misiek

@das czemu osoby bez doświadczenia mają tu większą szansę się dostać?

byly
@Misiek

Wydaje mi się, że wszystko zależy od miejsca pracy. Osoba bez doświadczenia mniej kosztuje a z doświadczeniem więcej. Wszystko zależy od kasy przeznaczonej na nowego pracownika lub potrzeb.

@ktos a inne języki tez są wymagane ?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Asseco Poland S.A. Biuro odbywa się również w języku angielskim?

Jeżeli wymagają to sprawdzą, a jak nie sprawdzą to bym się zastanowił nad kompetencjami rekrutujących.

Ktos

Tak jeśli jest wskazany w ogloszeniu

Agata

@Pracownik proponują skontaktować się mailowo z adminem i podać o wpis, który chodzi. Adres do admina jest podany na stronie gowork.pl. A czy ktoś może powiedzieć coś na temat samej pracy w firmie Asseco Poland?

Agata

@r a na jakim stanowisku są takie warunki? Firma Asseco Poland S.A. Biuro szuka teraz pracowników na stanowiska takie jak: projektant hurtowni w Warszawie i Krakowie; projekt manager w sektorze banków w Poznaniu oraz Front-End Developer w Gdyni. Czy na którymś z tych stanowisk nie ma rozwoju, a może na wszystkich? Pracujesz na którymś z tych stanowisk?

i

Pewnie, że najlepiej to wylewać żale na forum @marcin, ale widać, że wszystko u nich się dobrze dzieje, bo ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. To doskonały dowód na to, że dbają o siebie i o swoich pracowników co się odpowiednio przekłada na wynagrodzenie.

doswiadczony programista

programista java z 10 letnim dostawieczeniem - ile moge zarobic na umowie o prace?

prog

Da radę tu się dostać bez doświadczenia jako programista?

das
@prog

tylko osobom bez doswiadczenia warto isc do pracy do asseco wiec masz szanse

nuta

Asseco jest w stanie doprowadzić każdego do kresu możliwości, więc umiejętności i wykształcenie nic tu nie dadzą, gdy już się nie ma siły nawet spać, bo powracające problemy w pracy i twarze osób z batem wirują przed oczami.

javax

Asseco ma kilku starych klientów, a tam użył "sprawdzonych", więc już 20 lat temu starych technologii. Asseco wygrywa projekty, ale z reguły te, których nie odważyły się wygrać inne firmy, bo narobić się bez sensu to nie problem. Nawet nie trzeba zgadywać dlaczego udało się je wygrać. Brałem udział w wielu projektach Asseco. O nowościach nawet nie ma co marzyć, a spełnieniem wszystkiego co możliwe, będzie grzebanie przy jakimś bardzo specyficznym produkcie, którego używa ktoś jeszcze na świecie, bo często są to stare półprodukty, które pisane były na kolanie ponad 10 lat temu, a teraz przeżywają swoją drugą młodość za sprawą naiwności Asseco. Grzebię właśnie w olbrzymim systemie, którego poprzedni dostawca bał się dotknąć przez 3 lata, a nasi handlowcy obiecali już klientowi ulepszenia i rozwiązanie wielu problemów silą dwóch programistów!!!!!!!! Nasz wcześniejszy audyt kodu olali i teraz żądają od nas cudów. Właśnie pracuję w weekend na wariata, a nadgodzin budżet projektu nie przewiduje.

Ciekawski

Odnośnie programowania - czy w firmie programuje się w Javie (jeżeli tak to w jakiej wersji) oraz z jakich technologii korzysta się przy tworzeniu softu? Generalnie dążę do pytania: czy firma wdraża "nowości", czy raczej korzysta z jakiś przestarzałych technologii (również starych wersji danej technologii)?

Asseco-sceptyk

U nas dyrektor nie poszedł na rękę. Kolegę zwolnił, albo puścił (nie dojdziesz prawdy). Stres bardzo duży, ale chaos i brak pomysłu jeszcze większy. Dyrektor nie słucha, tylko rozkazuje. Projektów ponoć coraz mniej. Może coraz mniej opłacalne, więc może dlatego jakieś większe zwolnienia były ostatnio. O jakie projekty mam pytać? U nas mało kto co wie. Dyrektor wie, ale nie mówi.

wojtek

nie wiem co Ci poradzić, bo u nas jak się rozmawia z dyrektorem to idzie na rękę. jasne, że nie zawsze jest lekko, zwłaszcza jak deadline się zbliża, ale stres jest na normalnym poziomie a nie taki że Ci zwala z nóg. do tego za nadgodziny pieniądze normalnie wypłacają, także wszystko gra pod względem formalnym. może pogadaj jeszcze raz, bo przecież projektów jest dużo, może sytuacja już się zmieniła.

Asseco-sceptyk

A jakie to projekty, że Wam tak dobrze? Ja nie jestem nic w stanie się dowiedzieć o innych, a prośba o przeniesienie zakończyła się odpowiedzią, że nie ma innych projektów gdzie potrzebują ludzi. Ja bardzo chciałbym się przenieść do jakiegoś bardziej normalnego, a najlepiej nowego projektu. Będę wdzięczy za szybką wskazówkę, bo już nie wyrabiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Asseco Poland S.A. Biuro - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Asseco Poland S.A. Biuro?

Zobacz opinie na temat firmy Asseco Poland S.A. Biuro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asseco Poland S.A. Biuro?

Kandydaci do pracy w Asseco Poland S.A. Biuro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asseco Poland S.A. Biuro