Opinie o Geo-Kat Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Geo-Kat Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Geo-Kat Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geo-Kat Sp. z o.o. w Warszawa

Ile teraz zarobi taki projektant instalacji niskoprądowych? Jak na razie tylko wstępnie chcę się zorientować, ponieważ mam doświadczenie a oferta została dosłownie parę dni temu dodana. Tu widzę, że jest dość słabo z odpowiedziami względem zarobków, ale może chociaż ktoś kto pracował oceni i poradzi czy warto aplikować?

Oleh Nowy wpis

Witajcie, widziałem ogłoszenie o pracy do działu Serwis, czy możecie coś powiedzieć o pracy w tej firma? Jest szansa na awans i rozwój dla nowy pracownika? Słyszałem o bogatym systemie premii dla Kierowników Projektów. Może ktoś to potwierdzić?

Administrator Nowy wpis

Czy często Geo-Kat Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Magazynier? Ile osób tam pracuje?

Placek

Pracuje tu od wielu lat. Pracy zawsze było dużo, ale na zarobki nie narzekam. Wypłata zawsze na czas.

Edward Nowy wpis
@Placek

To jak z tą wypłatą na czas? Chyba trzeba coś zaktualizować? Nie ładnie tak przed samymi Świętami Bardzo nie ładnie...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Geo-Kat Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Robót Instalacji Elektrycznych? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
podwyk

Zdecydowanie nie polecam współpracy - firma nie płaci podwykonawcom.

generaL

Brakuje skali, żeby określić poziom beznadziejności i partactwa reprezentowanego przez poziom pracowników firmy geokat przy realizowaniu zadania jakim są instalacje elektryczne. Ich nie dotyczą harmonogramy i jakość= bylejakość w ich wykonaniu. Wiecznie brakuje materiału począwszy od przewodów, a na drobnym osprzęcie kończąc. Odradzam jakichkolwiek kontaktów, a tym bardziej współpracy z tą firmą. Nie płacą hurtowniom ani podwykonawcom. Jedynymi słowy - z ludźmi, z którymi przyszło mi współpracować byli i są beznadziejni i nigdy nie powierzyłbym im wykonania instalacji elektrycznych kiosku ruchu czy innej altanki. Mam nadzieję, że szybko upadanie, a na rynku zostaną wyłącznie profesjonalne firmy, a nie (usunięte przez administratora)

elektryk

przestrzegam, firma ucina godziny a materiału brak i nie placi podwykonawcą.

@elektryk

Czy problem materiałem może też wynikach z braku oszczędności przez pracowników? Bo czasami też pracownik czasami może zawinić w pewnych kwestiach... :/

Izabela
@elektryk

W jaki sposób obcina godziny? Nie ma tego zapisanego gdzieś na umowach czy coś by to kontrolować?

@Ilona

tak ukradli kabel i zupy nagotowali bo byli głodni.

Izabela
@Edward

A to nie mieli jedzenia? Ze sobą?

@elektryk

To prawda, żenada na każdym kroku.

@Izabela

Iza, proszę Cię, wymagacie abstrakcyjnego poziomu wykonania usług dla pracowników a sami nawet nie chcecie za to zapłacić. Słyszałem od Chłopaków z realizacji i serwisu - dojechani są robotą pod korek, czasem to ledwo łażą, nigdzie nie jest idealnie ale to już jest skrajność, ja się dziwie czemu tak sobie na to pozwalają - moim zdaniem syndrom bitej żony.

@Edward

No właśnie to mimo wszystko musi się to im chyba kalkulować jakoś, że wciąż współpracują?

Elektryk 2
@elektryk

Potrafią rozmawiać tylko przez prawników! Straszne podejście firmy do współpracy!

@Elektryk 2

prawników? czyli z problemem nawet nie ma co iść? a faktyczne jakieś takie oficjalne rozmowy się tu odbywały odnośnie jakiegoś prawa? Jakeś instytucje się mieszały?

Dostawca

UWAGA! Nie płacą swoim dostawcom. Nie sprzedawajcie im nic na przelew, bo pieniędzy nie zobaczycie !

ZUE

Kategorycznie przestrzegam przed firmą Geo-Kat Sp.zo.o Warszawa z nawiązywaniem jakiejkolwiek współpracy lub pracy firma nie wypłacania żadnym wykonawcom i podwykonawcom .... nie jestem jedyną firmą której ten problem dotyczy sprawę oddałem do prokuratury Krzysztof moja sprawa została zgłoszona do prokuratury

Grześ
@ZUE

Po co te dramaty opisujecie w tym miejscu? Jako podwykonawcy jesteście przedsiębiorcami, więc do tego celu służy LinkedIn. Tam opiszcie swoje doświadczenia. Zamiast kasę na artykuły sponsorowane w branżówce czy akcje, które robią dobry PR - może następnym razem przeznaczą na zadłużenie dla Was. Tak niewiele potrzeba ....

Jak wygląda sprawa grafiku w Geo-Kat Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Edward

Jaki Grafik, praca do bólu, bez nadgodzin oficjalnie. Raz była premia kwartalna 300 brutto - bo niby wynik nie osiągnięty. Nie polecam

igor

nie polecam, zero wlasnych pracowników, wszystko cały czas nowi podwykonawcy którym nie płacą

@igor

To jak to jest, że podobno nie płacą podwykonawcom a potem i tak mają nowych?

Urszula
@igor

Skąd masz to info? Byłeś takim podwykonawcą czy jak?

damian

firma nie płaci faktur, kierownicy to beton i styropian w głowie, nie polecam

oszukani

pan klyz i ta cała "firma" oszukała nas na 15 tysięcy złotych, największy syf w całej Polsce.

@oszukani

15? W jaki niby sposób?

igor

brak materiału, i cały czas gadanie że robota nie zrobiona, pół wypłaty mniej, nie polecam, czekamy na rozprawe, wniosek o upałosc tego cyrku został już złożony

Dlaczego pół wypłaty mniej? :O

Agata

Ale miał do tego jakieś podstawy faktycznie, czy po prostu tak uznał i niech tak będzie?

przemek

Najgorszy kontrahent w historii 5 lat prowadzenia firmy. Zostaliśmy (usunięte przez administratora) na kilkanaście tysięcy, bo tak, tak się Panu klyzowi podobało, to stwierdził że nie zapłaci, do tego biura nie da się dodzwonić. paranoja.

Kuba

Ile zarabia w geo-kat kierownik projektu ? Widzę że szukacie kierownika projektu ale stanowisko jako inżynier projektu. Interesuje mnie szacunkowa kwota b2b/uop

@Kuba

Tyle ile powiesz minus 1000 pln -:)

@Janusz

No dobrze, a jak powiem 15.000, to dostanę 14.000? Tak wynika z Twojego komentarza. Chyba, że nie jesteś poważny i nie ma co brać go pod uwagę :3

@Agata

To zależy na ile wyceniasz swoją pracę przy posiadanych umiejętnościach i w danym czasie. Pracodawca zawsze chce coś oberwać podpisując z Tobą umowę o pracę. Nie bierz wszystkiego tak na poważnie. A dlaczego od razu zakładasz 15 k pln? Have a nice day

Johny

Siema! Po powrocie z Londka szukam nowych wyzwań zawodowych, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Liczę, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, opiszcie jak pracuje się w firmie Geo-Kat? Czy dobrze płacą? Czy jest tam opcja na obiady w pracy? Jakaś kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty? Pozdrawiam Johny

Robert

Szanowna Pani Anno. Zainteresowała mnie Państwa dyskusja i czuję chęć sprostowania kilku informacji. Firma Lesaffre, o której Pani wspomniała używa do organizacji posiłków pracowniczych systemu SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Wiele firm, zarówno małych jak i dużych motywuje swoich pracowników poprzez dostawy smacznych posiłków. Pozdrawiam Robert

Grześ

Bardziej nachalnej reklamy obrzydliwego żarcia pudełkowego z szafy już się nie da zmontować ? Wszędzie się wpychacie ?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Geo-Kat Sp. z o.o.?

Musisz doprecyzować, co masz na myśli „podstawa wynagrodzenia” i na jakim stanowisku.

Maria
@Odpowiedz

Mnie akurat nie tyle interesuje wynagrodzenie w firmie Geo-Kat, co ogólne benefity. Po twoim komentarzu domyśliłam się, że znasz firmę jako pracownik. Jakie macie dodatki? Odpowiedz, jeśli możesz. Dzięki!

Roman

Jestem cierpliwy i dokładny a doświadczenie moje to nie trzy ale trzydzieści lat. Praca w drewnie to dla mnie wielka radość a moi dotychczasowi pracodawcy (także we Francji i Norwegii) byli z mojej pracy zadowoleni. Posiadam wykształcenie średnie; technik przemysłu drzewnego i technologii drewna spec. meblarstwo. Czy mam jakieś szanse w tej rekrutacji na stanowisko: STOLARZA MEBLOWEGO – FINISHERA W DREWNIE Nr ref.: RES/WAW/02/2021. Jaka jest stawka godzinowa dla nowoprzyjętych? Jakie są szanse dla zamiejscowych?

Mirek
@Roman

Kolejny raz to samo ogłoszenie pojawia się w internecie, więc chyba czegoś innego oczekują niż kompetencje i doświadczenie. Czyżby następny chory biznes prezesika bez przyszłości ???? ?

Władek

Bardzo dobra firma i solidny pracodawca więc chyba ktoś pomylił firmy lub konkurencja zaczęła inspirować?

Ciekawski
@Władek

Haha , w tej firmie nie ma żadnego Władka, więc skąd ta opinia ? Jeśli murem stoisz za firmą - to miej odwagę się prawdziwie podpisać i opisz jak naprawdę jest. Jeśli to nieudolne działania HR - to już chyba za późno....

@Władek

Władek zlituj się, nadajesz się do TVP Info na głównego specjalistę. Czy to Twoja pierwsza praca? Ta firma jest Jacka i Grześka, rozumiem że mogą z nią robić co chcą... Ale nas pracowników niech po prostu zaczną szanować. Niewolnictwo się już skończyło...

Zostaw merytoryczną opinię o Geo-Kat Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Geo-Kat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geo-Kat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geo-Kat Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Geo-Kat Sp. z o.o.