DEKPOL S.A.

Opinie o DEKPOL S.A.

GE

Może zna ktoś zarobki na etacie samodzielnej księgowej? Na pracuj.pl wisi ogłoszenie i chciałabym aplikować, ale wolę wiedzieć za ile tak na prawdę. Jak konkretnie wygląda system premiowy, na premie można liczyć każdego miesiąca? Co w praktyce tutaj rozumieć mam przez elastyczny czas pracy? Część obowiązków da radę robić zdalnie?

Ncbs
@GE

Zarobki niskie, większość jest na najniższej krajowej, premii praktycznie nie ma, istnieją tylko w ogłoszeniu i na umowie. Na dziale księgowości bardzo się oszczędza. Jest możliwość pracy zdalnej w zależności od ustaleń z przełożonym.

Sabrina Nowy wpis
@Ncbs

Hej, ale czy ta praca zdalna do ustalenia jest możliwa tylko w dziale księgowości, czy tyczy się to także w dziale marketingu? Jak zarobki niskie, to ciekawi mnie, czy tu chodzi o najniższą krajową, czy trochę większą.

VU

Teraz jakby ktoś szukał ofert na spawacza to są aktualne oferty. Jestem zainteresowany i chciałbym spróbować ale nie ukrywam, że najpierw chciałbym wiedzieć jaka kasa. Przedstawicie średnie zarobki dla spawaczy? Ponad 4 tysiące przy umowie o pracę wychodzi?

Agata Nowy wpis
@VU

Warunki są ustalane w trakcie procesu rekrutacyjnego. Proszę złożyć CV - jeśli rekruter zaprosi Pana na rozmowę, kwestia wynagrodzenia na pewno zostanie poruszona.

UY Nowy wpis
@Agata

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej czy dopiero przed samym podpisaniem umowy? Czy po odbytej rozmowie długo czeka się za odpowiedzią czy od razu informują o zatrudnieniu?

Agata Nowy wpis
@UY

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Na odpowiedź czeka się zazwyczaj od 7 do 14 dni. Oczywiście wszystko zależy od liczby kandydatów, ale Rekruter będzie z Panem w stałym kontakcie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jaki jest styl zarządzania w DEKPOL S.A.?

Lola

Jak wygląda tutaj z wypłatami? Do kiedy są wypłacane?

Czy kandydat na stanowisko Samodzielny/a Księgowy/a w firmie DEKPOL S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Halina

Mam już doświadczenie w tej pracy i pomyślałam, że może zaaplikuje, chodzi o ofertę brygadzista, która się pokazała na stronie. Jak duży jest zespół do „ogarnięcia”? Ktoś zna szczegóły?

Witam. Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko konstruktora. Któż może opisać jak wygląda praca, jak wygląda kwestia projektowania w kontekście przełożonego, jak wygląda zatwierdzanie koncepcji. Czy praca jest rozwojowa? Jaka jest atmosfera i traktowanie? Jakie jest podejście do pracownika i uczenia się (zakładam że każdy nie jest wszechwiedzący więc każdy czegos się uczy, bez tego nie ma z resztą rozwoju).

@Kandydat

Masz na myśli lenistwo? Zależy mi na rozwoju i nienudnej i niemonotonnej pracy. Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?

Zofia

Cześć, widzę, że jest ogłoszenie na koordynatora projektów inwestycyjnych w Gdańsku- czy ktoś może powiedzieć jak pracuje się w dziale inwestycji? jakie są zarobki? atmosfera? rotacja pracowników? niestety "na mieście" nie ma dobrych opinii o pracy w tej spółce. zastanawiam się nad przekazaniem CV

S
@Zofia

Dasz znać co tam na mieście mówią o pracy tutaj? Ja nie trafiłam na żadne opinie a też chciałabym złożyć CV.

Czy jest możliwość pracy w DEKPOL S.A. na część etatu?

HGL

Nie polecam, wiele złych opinii wśród podwykonawców, pracowników wewnątrz firmy. Wszystko na pokaz, liczą się tabelki i przerób nie ludzie. Praca najlepiej charytatywna, po godzinach i mobbing przełożonych.

Irena
@HGL

A to za nadgodziny nikt tutaj nie płaci ? Często zdarza się praca po godzinach? Czy pracownicy są do niej w jakiś sposób przymuszani? Co grozi za odmówienie pracy po godzinach?

Helena

Wiadomo coś o wolnym wakacie na kierownika kontroli jakości? Kiedyś szukali człowieka na to stanowisko. Ciekawe, czy więcej dużo mu dają od zwykłego kontrolera?

Past tense

Odnoszę wrażenie, że zarówno rekrutacja jak i dalsza kariera w dziale deweloperskim uzależniona była zawsze od relacji, Ciebie lubie Ciebie nie lubię, Ty mi się nie podobasz, a Ty tak. Zastanawiały mnie zawsze relacje z koleżankami gdzie nie liczyło się merytoryczne przygotowanie, umiejętności ale piękny nieszczery uśmiech. Najlepsi pracują dziś dla konkurencji, Ci niewygodni wcześniej. Przy okazji z jakiej relacji czy raczej racji wspiera się tak na wszystkie sposoby agencję z Wwy dając im wyłączność na sprzedaż, ktoś widzi ten stworzony precedens? Telefony i nie tylko rozgrzane do czerwoności. Czy inne agencje wiedzą? Paaaaanie Prezesie litości, aż tak?!

MiaMa
@Past tense

Aż tak, że Twoi klienci kupują w Dekpol z niby wtórnego polecenia tej warszawskiej agencji, a Ty nawet o tym nie wiesz. Nawet umowy współpracy z innymi agencjami są tak stworzone by oni mieli łatwiej tylko, że wasi klienci często są do was przywiązani po wielu latach udanej współpracy i prawda wychodzi na jaw. Czy warto zgłaszać długoletnich waszych klientów inwestycyjnych na jednorazowy deal by później ktoś inny czerpał z tego korzyści, a u was przy okazji nie kupi innego projektu w PL? Wdzięczność Dekpolu kończy się po kilku miesiącach lub wcześniej bo przecież poza tą agencją nikt nie ma wyłączności na inne projekty przedstawiane przez handlowców, do tego mocno przez nich promowane z wiadomych względów. Marketingowy strzał w kolano, smród się niesie od dawna, może warto się temu bliżej przyjrzeć?

Mac
@MiaMa

Spółka zarzadzana tak żeby się słupki zgadzały tu nieskończą osiedla tam niezaplacą nie robia reklamacji w budownictwie kombinują jak się da a Prezes prawdopodobnie nie wie co za bajzel robią, nie przystoi nie wywiązywać się z umowy albo ignorować reklamacje, ponadto przekazują osiedla w administrowanie podrzędnemu administratorowi co nie wie czym zarządza. Tylko bałagan zostawia i długi we wspólnocie.

Może kto wyjaśnić, czy płacą na czas i jak traktują pracowników? Chcę wyjaśnić nagromadzone tu wcześniej sygnały alarmowe. No i ile bym zarobił teraz, jako spawacz? Pisano tu w 2021 r. o 6000 zł. A jest na ich stronie ogłoszenie, że przyjmą, tylko mile widziane uprawnienia 135, 136, 138 i na suwnice, wózek i kurs cięcia palnikiem acetylenowo-tlenowym.

Czy w DEKPOL S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Logistyk

Tak, są.

Logistyk

Tak, są.

Artur

Chciałem złożyć CV, jestem spawalnikiem z pkolicy ale podobno nie ma szans na przyjęcia Słyszałem plotki ze Dekpol juz nie produkuje łyżek i ludzie są hurtowo zwalniani albo przymusowe urlopy Ktoś wie czy to prawda z3 firma padła?

RE: ARTUR
@Artur

Firma tak szybko nie padnie Na spawalni ktos zostać musi Ktos musi pracować na Zbycha i jego podnóżka

Stefan
@RE: ARTUR

To w końcu jak? Firma ma się dobrze? Bo czytałem wcześniej że były problemy z wypłatą. Wszystko już wróciło do normy? Będą przyjęcia na spawalnie?

Starszy Inzynier

Tragedia.. nie polecam tej firmy. Brak poszanowania ludzi. Podwykonawcom zalegaja z wyplacaniem pieniedzy.

Emilia
@Starszy Inzynier

Od dawna zalegają podwykonawcom z wypłaceniem pieniędzy? Dlaczego właściwie się tak dzieje?

Sasz
@Starszy Inzynier

To prawda Z reszta, podejście i "szacunek" dla pracowników w tej firmie najlepiej pokazał Pan dyrektor Bartosz K. który musiał przed pracownikami ostatnio uciekać przez okno

Marzena
@Sasz

Czemu musiał uciekać? co takiego się stało?

Mam pytanie czy da się zarobić jako spawacz

Dziadek
@Adam

Trudne sprawy
@Adam

Jako Pl czy inny?

Tom
@Dziadek

Netto? Przy ilu godzinach?

inny
@Tom

10 h dziennie + soboty to minimum, a najlepiej po 12h

Emilia
@inny

Ale da się pracować mniej godzin, za mniejszą kwotę?

Krzych

Robię na spawalni i sobie chwale Pracy dużo ale zarobić można Ale ten co wprowadzał ten cały ifs powinien beknąć za to przestoje i problemy na produkcji

@Krzych

Co to znaczy, że pracy jest dużo? Musisz pracować po godzinach, aby wyrobić się z pracą, nie da się wyrobić z nią w ustalonym czasie?

Łucja
@Krzych

a jak wyglądają szkolenia na spawalni, są jakieś w oferowane przez firmę aby zdobyć nowe umiejętności lub podwyższyć posiadane?

spawalnik
@Łucja

A CO POTRAFISZ ZEBY JE PODWYZSZAC zrob135 BW S PF SL S 6,0

Pipek

Witam czy w Dekpolu występuje coś takiego jak pożyczka od pracodawcy dla pracownika?

Niedowierzający
@Pipek

Jak ty Pipku od takich pytań zaczynasz, to nie wiem na czym zakończysz Pozdrowienia dla ciebie Krzysztof

ON
@Niedowierzający

Nie ma (usunięte przez administratora) pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Pozdrawiam ON

ON
@Niedowierzający

Niestety odpowiedź osoby o nick Krzysztof uważam za niegrzeczną.

Xcv

Tak, są

Ok

W dekpol steel niema.

Krzychu

Pracuje na Steel i jestem zadowolony Roboty dużo ale można zarobić ale to co się teraz dzieje z tym IFS to jest jakiś cyrk Mam nadzieje że Prezes nie da się przykonać i wywali cały ten system razem z tym nażelowanym cwaniaczkiem co nam robił "Szkolenia" na bruk

Wojtek
@Krzychu

Tak się kończy jak na siłę idzie się w system zaproponowany przez tych którzy o konkretnej pracy nie mają bladego pojęcia Miało być światowoa ten system i osoby go wprowadzające dały wszystkim tylko dużo problemów i stresu U nas na produkcji ten system rozwalił cala pracę, bez niego jest ok Zamiast pomagać to tylko życie utrudniają niektórzy karierowicze nażelewoani

Michael
@Krzychu

Proszę nie opluwać ludzi na go work. Każde wdrożenie wymaga czasu i dopracowania. Ważna jest informacja zwrotna od użytkownika. Jeżeli coś nie działa lub źle działa proszę zgłaszać na bieżąco będzie poprawiane. Jeżeli szkolenie było nieskuteczne lub czegoś nie zrozumiałeś zapraszam.

A co z posada na magazyniera, faktycznie taki rozwoj firmy czy poprzedni mial dosc harowac za dwoch?

Zostaw merytoryczną opinię o DEKPOL S.A. - Pinczyn

• Jak się pracuje w DEKPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DEKPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEKPOL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DEKPOL S.A.