Opinie o Euro-Apteka w Kraków Lubicz 24

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Euro-Apteka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro-Apteka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Apteka w Kraków Lubicz 24

Kaska Nowy wpis

Regionalna zatrudnia swoje znajome.Dobrzy pracownicy nic dla tej firmy nie znacza.Niestety to wszystko prawda.Uciekajcie!!

doiki Nowy wpis

aktualnie jest u ncih poszukiwana osoba na stanowisko jako Technik Farmacautyczny w Świdnicy i można też zapewnić sobie opieke medyczną jednak.

Michael Nowy wpis

Pracowałem w Słupsku lecz to były inne czasy niż teraz.W Bydgoszczy mgr farmacji ma 2600 na rękę. Zarobki tam poszły w dół. Zależy od miasta. Szczecin dobrze płaci na pewno i w Lubuskim województwie. Każdy pisze i obiecuje złote góry.

euro-entuzjasta Nowy wpis

Michaelu, a w jakim mieście pracowałeś? Czy w każdym mieście jest inny koordynator? Zastanawiam się nad podjęciem pracy w Euro-aptece, ale wszyscy odradzają

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Euro-Apteka? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Michael

W Euroaptece pracowałem 3 lata. Wspominam ten okres bardzo miło i przyjemnie. Wiele się nauczyłem i dziękuję wszystkim z którymi miałem przyjemność współpracować. Wunagrodzenie było super.To był najprzyjemniejszy okres w mojej karierze zawodowej.Jestem wdzięczny mojemu koordynatorowi, który wiele mnie nauczył.

Maria

W Euro-aptece pracowałam 2 lata, byłam bardzo zadowolona z pracy, gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania to zapewne nadal bym tam pracowała. Pozdrawiam Euro-aptekowców:)

znawca

Zgadzam sie, zupelnie pojecia nie maja o tym co robic nalezy, rynek sie zmienia na tyle dynamicznie, ze ich marketing stoi na poziomie - 5 lat do tylu. Promocje? Zadne. NAJDROZSZA APTEKA JAKA ZNAM!! Atmosfera - jak kolega napisal, zalezy jak sie trafi. Wynagrodzenie - zenada, Pani w Biedronce na kasie ma wiecej. Podwyzki, awanse? Zapomnij!! Szkoda, ze sa takie czasy, iz na cos takiego musimy sie w tym kraju godzic, aby przezyc i na tym wlasnie korzystaja nabardziej takie firmy. my pracowac bedziemy, bo zyc z czegosc musimy

ALBERTO

Atmosfera moze i fajna, zalezy w ktorej aptece, ale zarobki smieszne, mgr z przodu ma 1***, technik ledwo powyzej minimalnej stawki krajowej. Zenada!!!!! W dziale marketingu musza pracowac sami nieudacznicy (pewnie tez malo zarabiaja, to nie dziwi mnie, iz pojecia o rynku nie maja). Powiem tak: Firma jakby szanowala Pracownika i oferowala wieksze zarobki, na poziomie bytu; zmienila marketing, mogla by sie stac potega. Maja predyspozycje, ktorych nie widza, lub wola sie nachapac kosztem pracownikow oferujac im JEDYNIE NIEWOLNICTWO XXI WIEKU.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Apteka - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042