Euro-Apteka

Kraków

Opinie o Euro-Apteka

ALBERTO 2012-04-22 21:34:35
Atmosfera moze i fajna, zalezy w ktorej aptece, ale zarobki smieszne, mgr z przodu ma 1***, technik ledwo powyzej minimalnej stawki krajowej. Zenada!!!!! W dziale marketingu musza pracowac sami nieudacznicy (pewnie tez malo zarabiaja, to nie dziwi mnie, iz pojecia o rynku nie maja).

Powiem tak:

Firma jakby szanowala Pracownika i oferowala wieksze zarobki, na poziomie bytu; zmienila marketing, mogla by sie stac potega. Maja predyspozycje, ktorych nie widza, lub wola sie nachapac kosztem pracownikow oferujac im JEDYNIE NIEWOLNICTWO XXI WIEKU.
znawca 2012-06-22 23:37:04
Zgadzam sie, zupelnie pojecia nie maja o tym co robic nalezy, rynek sie zmienia na tyle dynamicznie, ze ich marketing stoi na poziomie - 5 lat do tylu.
Promocje? Zadne. NAJDROZSZA APTEKA JAKA ZNAM!!

Atmosfera - jak kolega napisal, zalezy jak sie trafi.

Wynagrodzenie - zenada, Pani w Biedronce na kasie ma wiecej.
Podwyzki, awanse? Zapomnij!!

Szkoda, ze sa takie czasy, iz na cos takiego musimy sie w tym kraju godzic, aby przezyc i na tym wlasnie korzystaja nabardziej takie firmy.
my pracowac bedziemy, bo zyc z czegosc musimy
Maria 2013-11-26 22:02:52
W Euro-aptece pracowałam 2 lata, byłam bardzo zadowolona z pracy, gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania to zapewne nadal bym tam pracowała. Pozdrawiam Euro-aptekowców:)
Michael 2014-07-06 11:01:38
W Euroaptece pracowałem 3 lata. Wspominam ten okres bardzo miło i przyjemnie. Wiele się nauczyłem i dziękuję wszystkim z którymi miałem przyjemność współpracować. Wunagrodzenie było super.To był najprzyjemniejszy okres w mojej karierze zawodowej.Jestem wdzięczny mojemu koordynatorowi, który wiele mnie nauczył.
euro-entuzjasta 2014-07-09 18:21:08
Michaelu, a w jakim mieście pracowałeś? Czy w każdym mieście jest inny koordynator? Zastanawiam się nad podjęciem pracy w Euro-aptece, ale wszyscy odradzają
Michael 2014-07-09 21:15:07
Pracowałem w Słupsku lecz to były inne czasy niż teraz.W Bydgoszczy mgr farmacji ma 2600 na rękę. Zarobki tam poszły w dół. Zależy od miasta. Szczecin dobrze płaci na pewno i w Lubuskim województwie. Każdy pisze i obiecuje złote góry.
doiki 2016-05-19 11:36:51
aktualnie jest u ncih poszukiwana osoba na stanowisko jako Technik Farmacautyczny w Świdnicy i można też zapewnić sobie opieke medyczną jednak.
Zostaw swoją opinię o Euro-Apteka - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Apteka