NATA MINERALE SP z o.o.

Opinie o NATA MINERALE SP z o.o.

anna

Rewelacyjna firma. świetna atmosfera i zespół pomocnych ludzi Naprawdę polecam

Tak już odnosząc się do tych warunków na CNC to wciąż cisza? Z rok temu jakoś ktoś o kasę dla magazyniera pytał, też bym chętnie poznał tę kwotę. Po roku tak czy siak jest może wyższa? W ogłoszeniu które wcześniej widziałem była mowa o systemie premiowym. Rozwiniecie go? Chcę wiedzieć czy warto się interesować

asdf Nowy wpis

Nata Minerale jest producentem wody mineralnej i napojów - nie ma tam maszyny CNC.

Czy NATA MINERALE SP z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Kandydat Nowy wpis

Jak praca jako operator cnc w tej firmie?

Jaka umowa obowiązuje w NATA MINERALE SP z o.o. podczas okresu próbnego?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie NATA MINERALE SP z o.o. na stanowisko PORTIER / DOZORCA? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Maniek

Na jakie wynagrodze można liczyć na stanowisku Magazynier

dariusz z

niepłacenie pracownikom czy kontrahentom to standard, bez znaczenia czy to rozlewnia wody, stacja benzynowa czy restauracja

Damian Hawryszkie

Osobiście mam bardzo słabe odczucia względem tego pracodawcy. Wszystko na początku wydawało sie bardzo przyjemne. Pierwszy etap rozmowy kwalifikacyjnej przebieg w milej atmosferze na drugiej zostały przedstawione warunki pracy. W rzeczywistości praca mocno odbiegała od ten co zostało przedstawione. (usunięte przez administratora)Pierwszy raz spotkałem sie z tym gdzie przedstawiciel handlowy realizuje dostawy do klientow i gdzie mamy do wykonania target nie posiadając 70% asortymentu co oczywiście nie jest uwzgledniane. Epoka lodowcowa. Nie polecam

Dorota
@Damian Hawryszkie

Zaraz zaraz czekaj… to jak to? Mieliście sprzedawać towar którego nie było? Co? :O

zzz
@Dorota

Przecież to standard w tej firmi e

Emilia
@zzz

jak potem z tego mieliście wybrnąć? skoro ktoś zapłacił za coś czego fizycznie nie ma na stanie

Weronika

Cześć, z tego co czytam, zdania na forum są podzielone. Możesz napisać, co dokładnie wpłynęło na Twoją negatywną opinię o Lonza-Nata?

Weronika

Wiecie może, czy szykują się zatrudnienia w Dziale Handlowym w Lonza-Nata? Mam nadzieję, że jest tutaj ktoś z pracowników tego działu i opowie mi pokrótce o specyfice pracy w firmie.

majk

Byłem na rozmowie na handlowca. Wcześniej naczytałem się o nie przychylnych opiniach i o tym skąd firmie wyrastają nogi, bo powstała 1956 r. Nie musi to od razu nic złego oznaczać, ale obawiałem się, że w tym miejscu oznacza. Rozmawiałem z gościem, który dumnie mieni się dyrektorem sprzedaży. Nikogo nie obrażając, jak on jest dyrektorem sprzedaży to ja się nie dziwię, że napojów Nata prawie nigdzie nie ma w sklepach. I tyle, więcej nie muszę nic mówić. A szkoda, nawet pomyślałem przez chwilę żeby spróbować pomóc długoletniej, tradycyjnej firmie wrócić na półki sklepowe. W miarę możliwości. Zamiast tego podałem celowo płacę, którą pewnie on zarabia. Może nie byłoby źle, ale wolałem nie ryzykować.

Jaroslaw Klys

Moje doswiadczenie na stanowisku kierownik regionalny z firma Lonza - Nata z przelomu lat 90/2000 jest mocno pozytywne. Uczciwe pieniadze, placone na czas, swoboda w podejmowaniu decyzji, wsparcie firmy. Byc moze na produkcji wyglada to inaczej, jednak w terenie bardzo pozytywnie. Uwaga, nie mam ani zwiazkow z firma, ani profitow za ten wpis.

Czesław

Z Twojej wypowiedzi wynika, że im człowiek bardziej się stara pracować w firmie Lonza-Nata tym większe ma z tego tytułu problemy. A nie jest czasem tak, że zaangażowana w pracę osoba otrzymuje automatycznie lepsze warunki pracy oraz wyższe wynagrodzenie? Tak mnie zaciekawił Twój wpis, że po prostu muszę to ustalić.

J.K

@Lonza-Nata Sp.j. Teresa Zarębska Waldemar Michałowski czy jest pan pracownikiem firmy? Prosiłbym o informację gdzie można składać cv. Pozdrawiam

Jak teraz wygląda praca w tym zakładzie? Dalej nic się nie zmieniło? To opisze Wam wszystkim rzetelnie jak wyglądała praca w tym zakładzie. Kasa była zawsze na czas tu nie mogę mieć zastrzeżeń, lecz jej wysokość pozostawiała wiele do życzenia. Najlepiej tylko robić i nic nie gadać. Im więcej od siebie dawałeś tym bardziej kopano Cię w 4 litery. Nikt tego nie doceniał. Brak możliwości rozwoju w zasadzie stałeś w miejscu. Atmosfera słaba, bardzo słaba. Szukanie winnych gdy 1 pracownik robi pracę za 2 i potem się dziwią, że gdzieś można popełnić błąd. Ogólnie jeszcze kiedyś dało się pracować gdy kierownikami byli Mirek i Leszek, potem zatrudnili "bardzo miłą panią", która wprowadzała terror w całej firmie. Odpowiedzialna za magazyn wtrącała swoje 5 groszy w każdy dział w firmie. Ogólnie w życiu bym tam nie wrócił, nawet za 5 tyś na miesiąc. Nie chciał bym mieć kontaktu z ludźmi zarządzającymi tą firmą chyba, że zarządzała by nią Pani Natalia. Jedyna konkretna osoba i przede wszystkim życzliwa. Pozdrawiam koleżanki i kolegów z dawnych lat.

Mirosław

Napisałeś, że wysokość wynagrodzenia pozostawała wiele do życzenia. Mógłbyś napisać konkretnie, ile w Twoim przypadku można było zarobić za pracę w tej firmie? Sądzę, że każdy pracownik mógł mieć inną stawkę, dlatego chciałem ustalić, jak wyglądała ona w Twoim przypadku.

Xxx
@Mirosław

Około 2 tyś złotych, gdzie nowi na starcie dostawali więcej; a mniej potrafili zrobić. Niestety to smutna rzeczywistość. Cieszę się, że mam to z głowy. Nie mam zbyt wielu dobrych wspomnień. Tak każdy miał inną płacę, a Ci którzy się starali mieli tylko gorzej. Byli ludźmi do bicia i kozłami ofiarnymi.

Renata
@Xxx

Czy Twój opis dotyczy pracowników produkcji na takich samych lub bardzo zbliżonych stanowiskach? Jeśli tak, to wynagradzanie z ich różnymi stawkami jest trudne do zrozumienia. Szefostwo Lonza-Nata wyjaśniało to Wam w jakiś sposób?

Xxx
@Renata

Opisałem sytuację gdzie pracownicy wykonywali tą samą pracę. Uważam, że jeżeli ktoś ma większe kwalifikacje powinien zarabiać więcej. Niestety w tej firmie obowiązywał dziwny system wynagrodzeń. Z jednym się nie zgodzę. Wynagrodzenia zawsze były na czas.

Henry

Nie macie pozytywnej opinii o firmie, szkoda. Fajna firma ale nawet najlepszym czasami idzie gorzej.

@Henry

Niestety opinie piszą na ogół Ci, którzy są sfrustrowana lub niezadowoleni.... Pracownicy, którzy są sumienni, uczciwi i chce im się pracować są z nami po kilka a nawet kilkanaście lat, ale nie potrzebują opisywać tego w necie.

łoś

Ciekawe czemu są niezadowoleni

Ale
@NATA MINERALE SP z o.o.

Kto jest z Wami po kilka lat? Osoby nie mające bezpośredniego kontaktu z szefostwem. Tak kierowcy, pomocnicy, produkcja, magazynierzy.(usunięte przez administratora) Tam nikt nie wytrzymuje. Ciekawe czy moja opinia się pojawi.

@Henry

Nooo Ubawiłeś mnie

Noooo macie o sobie wysokie mniemanie - pozazdrościć :(

Adi

Pensja nie jest wypłacana na czas.

Alicja
@Adi

Asia, czy taka sytuacja była jednorazowa czy nadal się powtarza? Sytuacja z opóźniona płatnością ,została w jakiś sposób uzasadniona prze pracodawcę?

@Alicja

Pensje są wypłacane regularnie i na czas.

anna

Rewelacyjna firma. świetna atmosfera i zespół pomocnych ludzi Naprawdę polecam

Co sądzicie o poziomie wynagrodzenia w Lonza-Nata Sp.j. Teresa Zarębska Waldemar Michałowski? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Raczej słaby

jeden z jeleni

Wynagrodzenie jest na poziomie '' JELENIA '' w pełnym tego znaczenia

Jeden z jeleni

Wypłaty nie są na czas, nawet 2 tygodnie opuźnienia.

Adi

Pensji na poziomie najniższej krajowej a nawet jeszcze mniej

Adi

(usunięte przez administratora) JAKICH MAŁO. TAKA FIRMA Z TAKĄ TRADYCJA A TACY (usunięte przez administratora) DZIWIĘ SIĘ ŻE PAŃSTWU ZARĘBSKIM ŻE NIE JEST WSTYD ZA TAKIE TRAKTOWANIE PRACOWNIKÓW. A TEN KIEROWNIK DARECZEK TO WCALE POJĘCIA NIE MA O PRACY TYLKO JAK GWIAZDOR SIĘ ZACHOWUJE. PISAĆ MOŻNA BY TUTAJ DUŻO ALE TO BRAK SŁÓW CO TAM SIĘ DZIEJE. ZAMIAST IŚĆ TAM DO PRACY LEPIEJ IŚĆ DO INNEJ PRACY MNIEJ PŁATNEJ. POZDRAWIAM

Jakim firma Lonza-Nata Sp.j. Teresa Zarębska Waldemar Michałowski jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

jeden z jeleni

Jest wszystko w porządku, do póki ktoś się nie domaga swoich praw jako pracownik Potem: wróg numer 1

Paulina
@jeden z jeleni

Każdy może domagać się swoich praw. Pracodawca nie powinien tego utrudniać żadnemu pracownikowi. Może zaszło tu jakieś nieporozumienie na linii pracownik-pracodawca? Twój wpis jest bardzo ogólny i ciężko z niego wiele wywnioskować. Zachęcam więc, byś powiedział coś więcej na temat atmosfery tam panującej. Jak wyglądają relacje między pracownikami w firmie Lonza-Nata?

Zostaw merytoryczną opinię o NATA MINERALE SP z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w NATA MINERALE SP z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NATA MINERALE SP z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

NATA MINERALE SP z o.o.