Euro-Guard Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Euro-Guard Sp. z o.o.

były pracownik 2013-02-21 07:30:55
Witam
Proszę wszystkich którzy czują się oszukani, okradzeni, lub została naruszona kogoś godność osobista pracując w firmie EURO-GARD Gdynia ul. Czechosłowacka 3 o wpisywanie wszystkich swoich uwag. Otóż przedwczoraj próbowałem wyjaśnić z v-ce Prezesem Panem [usunięte przez moderatora]. czemu nie mam przelewu wypłaty za styczeń 2013r. Stwierdził, że ma takie prawo?... zatrzymać moją wypłatę bez żadnej decyzji sądu lub komornika jako depozyt w firmie, do wyjaśnienia niezapłaconych za mnie czterech składek przez w/w spółkę do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gdyni. Wyszedłem poirytowany i zniesmaczony chcę walczyć o swoje. Może jest więcej podobnych sytuacji. Zastanawiam się skąd ta rozpaczliwa determinacja, może dlatego że firma kończy swój żywot. [usunięte przez moderatora] oddaj moją wypłatę nie masz żadnych podstaw prawnych.?
były 2013-02-27 11:04:33
Witam potwierdzam to wszystko pracując w tej firmie to żenada ale trzeba gdzieś pracować dlatego większość zaciska zęby i pracuje ale co do tej rodzinnej firmy to można dużo pisać młody [usunięte przez moderatora] który jeszcze życia nie poznał a czuje się jak wielki prezes siedząc na [usunięte przez moderatora] i patrzy kogo tu [usunięte przez moderatora]
Obserwator 2013-03-01 11:05:49
Dzień dobry
Nepotyzm szeroko rozumiany w firmie Euro-Guard to rzecz normalna, w życiu nie widziałem takich powiązań. Mówimy oczywiście o rozbudowanej drabince w całej administracji, nadętej do granic wytrzymałości.
Były pracownik 2013-03-08 10:17:21
[usunięte przez moderatora] oddaj moją wypłatę za styczeń 2013 r. nie masz żadnych podstaw prawnych by trzymać w swoim wymyślonym depozycie. Przeczytaj sobie ustawę o systemie ubezpieczeń społecznych z dnia 13 października 1998 r. Dz.U.2009.205.1585 art. 41 ust. 7-7b. Zrozumiesz, że mijasz się z prawdą musisz się dokształcić.
Tom 2014-04-09 13:51:07
Firma nie solidna nie odpowiada na moje maile jak i telefony w dawnej siedzibie firmy niema ich już kilka miesięcy. Wysłałem pismo do Euro-Guardu z prośbą o skorygowanie błędnie wykazanej kwoty, za odprowadzone za mnie w 2013r. składki na ubezpieczenie społeczne. Chcę się rozliczyć z Urzędem Skarbowym i nadal czekam.
Okon 2016-02-13 21:21:53
Firma z pewnoscia moglaby funkcjonowac do dzisiaj gdyby ZARZAD wykazalby sie duza elastycznoscia przy negocjacjach z nowo powstalymi podmiotami. Mam wrazenie, ze pazernosc zrobila swoje .
twójzawszekochajacymarek 2016-07-24 22:58:35
Pamiętam stare czasy, u Pana Piotra najpierw Straż Przemysłowa, później ten Euro-Guard, naprawdę był to wzór do naśladowania. Szczególnie lata 1997-2003 ;-). A szczególnie tą wypowiedź "jeden uratowany".
Zostaw swoją opinię o Euro-Guard Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Guard Sp. z o.o.